Łuszczyca, czy to tylko drobiazg....?

Re: Łuszczyca, czy to tylko drobiazg....?

Postprzez andrzej » 10 Maj 2010, 22:42

A...moze by dala pieskowi golonko pozmywala miski i podrapala za uszkiem...
andrzej
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 62
Rejestracja: 03 Maj 2010, 14:38

Re: Łuszczyca, czy to tylko drobiazg....?

Postprzez Rogue » 10 Maj 2010, 23:17

Takie "rzeczy" to tylko w ...erze :wink: :) Ta ma popa :wink: :)

*******************************************************
Wracając do tematu... :wink:
"Choroba pokrzyżowała Mariuszowi wszystkie plany"
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... /160898931
Rogue
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 79
Rejestracja: 02 Lut 2010, 00:28
Miejscowość: Tychy

Re: Łuszczyca, czy to tylko drobiazg....?

Postprzez karo2506 » 28 Cze 2010, 20:10

Te wiewiórki są świetne




edit by:
//ADMINISTRATOR

Proszę trzymać się tematu, luźne pogawędki w innym dziale ;)
karo2506
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 15
Rejestracja: 20 Lut 2010, 18:37

Re: Łuszczyca, czy to tylko drobiazg....?

Postprzez henia » 08 Wrz 2011, 22:35

Dopiero poważna choroba mojego serducha, zmusiła mnie do głębszego spojrzenia w oczy mojej ł.
Dziś jakby raźniej mi idzie, dostęp do wiedzy szeroki, trzeba tylko chcieć... podrążyć. I nawet tak bardzo nie zaskoczyła mnie reakcja mojej doktorki rodzinnej, kiedy pogadałyśmy dłuższą chwilkę o moich postępach w walce. Przecież o swoim przypadku, ja zawsze będę od niej wiedzieć więcej, bo ja wiem w praktyce co i jak na mnie działa a ona ewentualnie, czytała tylko o tym.
Jak dla mnie, to w tej naszej chorobie najgorsze, że nie ma żadnych pewniaków, nie ma żadnych autorytetów; w swojej walce jesteś ty i twój przypadek i tylko żmudne doświadczanie, powie ci czy idziesz we właściwym kierunku. Remisjo lubię cię.
henia
 

Re: Łuszczyca, czy to tylko drobiazg....?

Postprzez basia46 » 18 Gru 2011, 22:46

A ja podążam tropem upośledzenia lub przeładowania organów wydalniczych toksynami.Łuszczycy to bardzo wrażliwe osoby odbierają wszystko z otoczenia głębiej bardziej wrażliwi na wszystko.takie wnioski wyciągam czytając co niektórych historie,
Zanim pojawił się u mnie problem ze skórą miałam wiele stresów,był wcześniej problem z nerkami (piasek) później wirus HBs wątrobowy to i nic dziwnego że skóra przejęła oczyszczanie wcześniej nie łączyłam tego wszystkiego ale od jakiegoż czasu czytając forum Biosłone kojarzę pewne fakty które miały miejsce a których nie łączyłam z problemem skóry czy bólem stawów
Jak wszyscy wiemy wątroba to taka oczyszczalnia organizmu ale jak ona nie daje rady część pracy przejmują nerki,płuca a potem skóra.W dodatku stosowanie antybiotyków też nie zawsze jest uzasadnione a zalecane przez lekarzy jak pisała puma oszczędność na badaniach.
Jak co niektórzy z was chodziłam od lekarza do lekarza bolało po kolei wszystko wyniki zawsze w dolnych granicach(stres zmienia obraz wyniku) a ja jestem strachliwa przy pobieraniu krwi to i wynik mógł wychodzić jak wychodził też dowiedziałam się o tym przypadkiem od lekarki syna która zapytała czy boi się pobierania krwi (bo wyniki mogą wychodzić w normie a normalnie mogą być poniżej) myślałam już że coś z moją psycha nie tak że wymyślam choroby itp.Co rok na wiosnę puchły mi ręce nogi ostatnio i twarz czułam się coraz słabiej ale ciągle słyszałam że nic się nie dzieje wyniki w normie.
Myślę że problem pojawia się najpierw wewnątrz organizmu i upływa jakiś czas zanim pojawi się na skórze.
Postawiłam na wspomaganie wątroby oczyszczanie nerek czy dróg oddechowych i czuję się lepiej ale daleka droga przede mną
stan skóry się poprawił jak coś wyskoczy to już nie w takiej ilości jak kiedyś mniej agresywne i szybciej można zaleczyć.
Warto poczytać i wyciągnąć własne wnioski mnie to przekonuje.
http://www.bioslone.pl/przyczyna-chorob ... nie-toksyn
http://www.bioslone.pl/przyczyna-chorob ... nie-toksyn
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Poprzednia

Wróć do Codzienność z łuszczycą

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron