Książkownia

Re: Książkownia

Postprzez puma » 02 Lis 2012, 20:39

a ja jestem bardzo "kingowa" więc polecam "czarną bezgwiezdną noc" kinga właśnie. strach się bać....
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: Książkownia

Postprzez dora1000 » 03 Lis 2012, 09:12

Ja proponuję książkę "Dziewczynka w czerwonym płaszczyku" Romy Ligockiej.
dora1000
 

Re: Książkownia

Postprzez dora1000 » 09 Lis 2012, 14:26

Polecam też książkę Marek Edelman "I była miłość w getcie".
dora1000
 

Re: Książkownia

Postprzez henia » 09 Lis 2012, 16:16

Carolly Ericson "Sekretne życie Józefiny"; aktualnie na warsztacie :kwiatek6
henia
 

Re: Książkownia

Postprzez Marzena81 » 09 Lis 2012, 17:13

puma napisał(a):a ja jestem bardzo "kingowa" więc polecam "czarną bezgwiezdną noc" kinga właśnie. strach się bać....


Też jestem bardzo Kingowa :lol: ale tego jeszcze nie czytałam. Z moich ulubionych, które mogę polecić, to: Rose Madder, Bezsenność, Blade, Gra Geralda i Talizman. Ale najbardziej uwielbiam sagę Mroczna Wieża Kinga, przeczytałam już kilka razy wszystkie części i co jakiś czas wracam znowu :D Jest to opowieść o ostatnim rewolwerowcu, który próbuje dotrzeć do Mrocznej Wieży i przy okazji ocalić wszystkie wszechświaty... Po prostu miodzio, bardzo polecam :banan0
Marzena81
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 32
Rejestracja: 03 Kwi 2012, 10:48

Re: Książkownia

Postprzez vitaminka » 09 Lis 2012, 17:51

Jak polecać, to polecać :banan0 ja polecam z innej beczki:


ŚPIĄCA KRÓLEWNA :kwiatek3 Charles Perrault - to dopiero przeżycia :banan0
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Książkownia

Postprzez henia » 07 Kwi 2013, 19:55

"...O to przecież chodziło w dorosłości: ukryć ciało, nie okazywać uczuć, założyć, że wiemy, jakimi motywami kierują się inni. Tak robią dorośli..."

Abraham Verghese "Powrót do Missing"

Polecam. Bardzo dobra, na ten czas oczekiwania... wiosny :gwiazdka
henia
 

Re: Książkownia

Postprzez Auriga » 20 Cze 2013, 14:48

Ostatnio czytam na dwa fronty :"Zrozumieć psa. Jak być jego lepszym przyjacielem" J.B. oraz "Optymizmu można się nauczyć" M. Seligmana. Tą drugą pozycję bardzo polecam :).
Uwielbiam czytać fantastykę (oprócz Pratchetta), książki popularnonaukowe, kryminalne, a także każdą dobrą literaturę która mi wpadnie w ręce.
Auriga
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 15
Rejestracja: 02 Cze 2013, 09:42

Re: Książkownia

Postprzez henia » 26 Cze 2013, 18:04

Jodi Picoult " Bez mojej zgody" Niby autorka "babska", ale akurat ta jej pozycja jest dobrym przyczynkiem do toczącej się co jakiś czas dyskusji na temat - przeszczepów i ich dawców. Polecem uwadze :kwiatek3

Iwona Menzel "W poszukiwaniu zapachu snów". Zatrzymała mnie na moment, ze wzgledu na dobre w sensie indywidualne bardzo, przemyślenia głównej bohaterki m. in. na temat zjednoczenia Niemiec. Bo akcja powieści rozgrywa się pomiedzy Niemcami a Polską w czasach, kiedy u nas zostaje obalony komunistyczny rzad a w Berlinie pada mur. Zerknijcie przy okazji, nie rozczarujecie się , myślę :gwiazdka9
henia
 

Re: Książkownia

Postprzez Auriga » 31 Lip 2013, 10:13

"Bez mojej zgody" jest świetną powieścią. Polecam :)
Auriga
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 15
Rejestracja: 02 Cze 2013, 09:42

PoprzedniaNastępna

Wróć do Misz-masz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron