Książkownia

Re: Książkownia

Postprzez BT37 » 14 Lis 2010, 22:37

Ale czytasz :D
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Książkownia

Postprzez puma » 27 Lis 2010, 06:39

ja zakupiłam sobie kilka książek z mojego ulubionego wydawnictwa "amber" i teraz zaczytowuję się w literaturze lekkiej i przyjemnej :D a konkretnie w sensacji. teraz na tapecie jest "impuls" jonathana kellermana.
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: Książkownia

Postprzez konik » 30 Lis 2010, 17:39

Cześć!!!!
Tym którzy lubia dobre książki polecam książkę "cygańska madonna"autorstwa Santa Montefiore.Uczta dla ducha,radość czytnia i zdeżenie z historia która i na nas miała wielki wpływ. Dla mnie to też powieść zbieżna z losami mojej mamy.................i troszeczke moją, bo i ja po latach odkrywałam jej życie o którym ona nie potrafiła opowiadać bez emocji i wzburzenia. A książkę polecam z całego serca.
Awatar użytkownika
konik
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 77
Rejestracja: 13 Lut 2010, 14:02

Re: Książkownia

Postprzez kaska69 » 19 Gru 2010, 23:40

szater napisał(a):....mnie bardzo wciągnął Michał Tombak-czytam ,zaznaczam,stosuje....i czytam od początku....całkiem mój swiat na głowie stanął...teraz jestem pewna ze ZDROWSZA UMRE :lol:



zakupiłam dwie książki tego pana, zaczełam nawet robic soki które poleca.Piłam juz z dyni, marchewki, cytryny,nawet był dobry, paskudny był z kapusty białej.......i nie skuteczny bo nie schudłam ani grama :D
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Książkownia

Postprzez konik » 31 Gru 2010, 15:18

Od mojej kochanej Synowej pod choinkę dostałam powieść Gośki Kalicińskiej {tej od Domu nad rozlewiskiem} pt." Zwyczajny Facet". Jeśli lubicie jej książki to gorąco polecam. Ja łyknełam w jeden wieczór a teraz przerabiam "Księgę bez tytułu" ale to nie to...chociaż może się rozkręci...Miłego czytanka :D Baśka
Awatar użytkownika
konik
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 77
Rejestracja: 13 Lut 2010, 14:02

Re: Książkownia

Postprzez kaska69 » 01 Sty 2011, 17:46

szater napisał(a):Kasia czytam tego Tombaka od poczatku do konca i znowu od poczatku.Wiele madrych rzeczy tam jest ale tez i troszke trzeba uważac.Np te lewatywy co dzien,przez jakis tam okres czasu to chyba niekoniecznie-pare zrobiłam.Soki tez pije ale wielowowcowowarzywne.Ten z kapusty piłam ale pkazuje sie ze przy niedoczynnosci tarczycy wogóle go nie wolno a o tym juz nie napisał.Lubie czytac jego poradnik,już teraz z mniejszym entuzjazmem ale ...chyba kupie nastepna ksiazke(mam te jak przeżyc 150lat) :D




Krysiu, ja tez biorę poprawkę na to co on piszę, ale soki mozna pić, wode gotowac i mrozic....... :)
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Książkownia

Postprzez puma » 10 Sty 2011, 18:42

ja przeczytam jego książkę jak on dociągnie chociaż do setki :-)
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: Książkownia

Postprzez BT37 » 10 Sty 2011, 19:53

Wybieram się na dłuższe leniuchowanie w szpitalu, więc proszę was o podanie mi kilku tytułów dobrej literatury ( niekoniecznie pięknej :wink: ).
Czekam na propozycje . :D
Pozdrawiam cieplutko wszystkie moje biedroneczki płci obojga :D
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Książkownia

Postprzez henia » 08 Wrz 2011, 22:07

Autobiografie lubię a jeszcze jak autor ma dystans do siebie, i tego czego dokonał, fajnie się czyta takie rzeczy. Zaczynałam od książek autorstwa K. Jandy, ten styl, i to spojrzenie, i ten ogląd rzeczywistości, lubię.
Ale ostatnim czasy wpadła mi do ręki :"Światło moich oczu: historia Nicka Traina" autorstwa jego mamy- Danielle Steel.
Zatrzymała mnie, nawet bardzo. Polecam, jak będziecie mieli wolną chwilkę. I nie będzie to strata czasu, zapewniam.
henia
 

Re: Książkownia

Postprzez puma » 08 Wrz 2011, 23:21

a to nie ta pani co pisze romansidła? pytam bo mi się jakoś jej nazwisko skojarzyło z książką przez którą nie przebrnęłam, romansem właśnie. chętnie poczytałabym polecaną przez ciebie książkę, pod warunkiem, że to nie romans.
ja obecnie przerabiam "dopóki milczysz"- jim fusilli. raczej kryminalno-sensacyjna, ale z duszą :D
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Misz-masz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości

cron