pokazmy sie w TVN- Rozmowy w TOKU

pokazmy sie w TVN- Rozmowy w TOKU

Postprzez ludzik » 19 Lut 2010, 09:59

szukam chetnych do wystapienia w programie. Ma byc z tego co mi wiadomo ok kwietnia ludzik
plastbox@tlen.pl gg 2577521 504363863
ludzik
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 Sty 2010, 18:40

Re: pokazmy sie w TVN- Rozmowy w TOKU

Postprzez BT37 » 27 Lut 2010, 00:18

Kochani, wypowiedzcie się na ten temat :) . To dotyczy nas wszystkich. Pozdrawiam serdecznie :)
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: pokazmy sie w TVN- Rozmowy w TOKU

Postprzez Jadwiga » 28 Lut 2010, 14:18

LUDZIK... jestem również Za wystąpieniem.. jeśli chodzi o mnie jade teraz do sanatorium do końca 31 marca a póżniej mam w planie szpital reumatologiczny. Jeśli będę w domu obiecuję, ze możesz na mnie liczyć ale tylko gdy termin nagrania będzie w czasie dla mnie swobodnym. Już znasz moją opnie zatem zapraszam również chętne osoby do wystąpienia i poparcia LUDZIKA skoro sam zabiega o nagranie w TVN....MIEJMY nadzieję, ze w gronie rażniej...
Jadwiga
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 8
Rejestracja: 13 Sty 2010, 21:20

Re: pokazmy sie w TVN- Rozmowy w TOKU

Postprzez puma » 02 Mar 2010, 12:52

widziałam kiedyś program "rozmowy w toku" na temat łuszczycy, goście byli oczywiście chorzy a ewa drzyzga traktowała ich raczej jak trędowatych niż łuszczuków. jedna z dziewczyn była kelnerką a drzyzga stwierdziła, że nie chciałaby być obsługiwana przez osobę której sypie się z włosów. generalnie nie lubię tego programu, drzyzga wszystkich traktuje jak kretynów.
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: pokazmy sie w TVN- Rozmowy w TOKU

Postprzez konik » 02 Mar 2010, 18:58

Pisałam juz w innym miejscu , napiszę raz jeszcze. Jestem za i jesli taki program będzie nagrywany to pojadę czy pójdę {mimo moich kulawych kulasów} i nie dla tego że jak ktoś wyżej napisał"mam parcie na szkło" ale po to aby reprezentować ludzi chorych a mam wrażenie że większość z nas jest.Nikogo nie zmuszamy, nie chcesz to nie - wolna wola. Ale na litość Boską jeśli my nie mamy odwagi mówić głośno o tym co nam dolega, z jakimi problemami musimy sie zmagac na codzień w życiu,to nie dziwmy sie ze ludzie tak reaguja jak ponoć Ewa Drzyzga w tym progromie {nie oglądałam więc nie mam pojecia w jakim kontekście było to powiedziane}. Ja z tym paskucztwem żyję do dziecka. Jesli ktoś nie ma pojęcia ile to stresów , lęków , bólu to niech sobie siedzi we własnym kącie. Jego wola ale ja pojade bo myślę że jest taka potrzeba aby mówić głośno o nas i o naszych sprawach. Jeśli mnie troszke poniosło przepraszam :oops: ale taka własnie jestem. Szalone Konisko :mrgreen:
Awatar użytkownika
konik
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 77
Rejestracja: 13 Lut 2010, 14:02

Re: pokazmy sie w TVN- Rozmowy w TOKU

Postprzez puma » 03 Mar 2010, 02:58

oj poniosło konika :lol: ja też żyję z tym dziadostwem od dziecka a młodziutka już nie jestem, więc trochę latek walczę. nie chodzi mi o to żeby siedzieć cicho tylko o to, żeby wykazywać się w programach, które pokażą chorobę należycie a nie zrobią z tego tanią sensację. program w którym ludzie odpowiadają na pytania typu- a dziewczyny się ciebie nie brzydzą?- według mnie nie wnoszą nic nowego.

a swoją drogą to chyba pomieszałam programy bo zdaje się, że drzyzga prowadzi "na każdy temat" a nie "rozmowy w toku". sorry za pomyłkę ale mało czasu spędzam przed telewizorem :oops:
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: pokazmy sie w TVN- Rozmowy w TOKU

Postprzez konik » 03 Mar 2010, 10:06

Kochane moje biedronki!!! Poniosło mnie ostatnio to fakt !!! Ale z doświadczenia wiem że ludzie mądrzy , wykształceni i tolerancyjni nie napadają na Łuszczyków bo zwyczajnie są poinformowani o tej chorobie . Zadali sobie trud aby się tego dowiedzieć. Chodzi o to aby tym leniwym i mniej rozgarniętym pokazać jak żyjemy i uświadomić im że mamy takie same prawo do życia jak cukrzycy , chorzy na nowotwory czy alkoholicy. Ze nasza choroba to nie trąd czy brak higieny {bo i z takimi opiniami się zetknęłam - niestety :cry: } Macie wolną wolę , nie namawiam i nie przekonuję że to czyjś obowiązek. Ja po prostu tak postanowiłam i kropka.
Awatar użytkownika
konik
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 77
Rejestracja: 13 Lut 2010, 14:02

Re: pokazmy sie w TVN- Rozmowy w TOKU

Postprzez puma » 04 Mar 2010, 03:34

koniku drogi- możesz występować sobie nawet w tańcu z różańcem, nic nam do tego :twisted: . mnie chodzi konkretnie o program drzyzgi, to nie miejsce na poważne rozmowy o poważnych sprawach. szater ma rację, drzyzga zdepta człowieka i ośmieszy go bez mrugnięcia okiem bo jej program nie ma być edukacyjny a medialny. a niestety poważne rozmowy nie przyciągają tak widzów jak wygłupy. zresztą nie na darmo ten program nazwany jest show. piszesz o tym, że ludzie inteligentni nie napadają na "innych" (chorych, innowierców, homo itd) ale to chyba nie dotyczy drzyzgi? bo jeśli tak to chyba nie oglądałaś jej programów :roll:
szater jak widzisz jestem kompletnym ignorantem jeśli chodzi o telewizję :shock:
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: pokazmy sie w TVN- Rozmowy w TOKU

Postprzez henia » 03 Gru 2011, 13:42

Podnoszę temat. Mam wielką przyjemność znać jedną z uczestniczek programu "Rozmowy w Toku". Program nagrywany będzie ok. 8 grudnia, tematem przewodnim: "Życie kobiet z ł."
Opinii i stanowisk wiele, i jakby każdy z nas ma prawo do takiego. Ale ja zazdroszczę dziewczynom, ich odwagi i mądrości. Ileż trzeba mieć w sobie siły, żeby własną postawą i osobą, świadczyć całą prawdę o tej naszej chorobie. Czapką do ziemi dziewczętom dziękuję, i trzymać będę kciuki tego 8.12.. Dziękuję najpiękniej jak umiem :*
henia
 

Re: pokazmy sie w TVN- Rozmowy w TOKU

Postprzez henia » 27 Lut 2012, 00:34

Jutro - 27.02. Rozmowy w Toku. Dosiu jesteś Wielka. Szacunek :kwiatek2
henia
 

Następna

Wróć do Misz-masz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości

cron