Takie sobie pogaduszki

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez basia46 » 24 Mar 2013, 23:27

Przypomnij sobie temat Marzeny o Proskinie. Dziewczyna solidnie pisała co kilka dni, poświęcała swój cenny czas i uwagę, zgodnie z podjętym zobowiązaniem. Temat oczywiście edytowała. Po miesiącu może, dopiero nam wyszło, że jesteśmy gburami - bardzo łagodnie to określając, bo nawet nikt jej nie podziękował, ba, nawet nie zauważył, ze ona tam solidnie relacjonuje co i jak?

następny temat Doroty
o leczeniu chińskimi specyfikami nikt nie miał pojęcia że ona opisuje jak postępuje u niej to leczenie dopiero jak zwróciła uwagę na to
takie pisanie sobie .....................................
nikomu pożyteczne nie będzie.......................tam gdzie widzę sens połączenia postów to je edytuje i łącze
a tak jak wczoraj uznałam że się zleją ze sobą i nie będą czytelne...............
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez Master of Chaoss » 25 Mar 2013, 06:00

Gosiaczek68 napisał(a):Tam nic nie ma na temat pisania postów pod postem, w takim razie o co ten dym, o co kaman?
Do czego to prowadzi?
Administracja chce nas zniechecić do tego forum czy jak, juz nie kumam...

Gosiu, specjalnie dla Ciebie, bo z Twojego pisania wnosze ze wcale zasad nie czytałaś, to żebyś nie musiała przewracać po forum i wyszukiwać nie musiała, masz tu gotową całość tego co jest na dzień dobry wchodząc na forum Biedronkowa ( i żeby nie było że robie to celowo czy z irytacją, czy chce komuś w jaki kolwiek sposób dowalić, nie o to tutaj chodzi). To są ogólnikowe zasady na które każdy nowo rejestrujący sie zgodził, reszta znajduje się w dziale ZASADY POSTĘPOWANIA, w temacie NETYKIETA, zapytacie się co to jest? Oto odpowiedź: Netykieta to zbiór zasad obowiązujących wszystkich internautów. Została stworzona, aby uświadomić lub przypomnieć zasady panujące w społeczności internautów. Zasady te służą wszystkim: mnie, tobie i innym. Zasady netykiety są zawsze aktualne, niezależnie od pory dnia i czasu jej napisania.

Zasady postepowania!
* Nie zachowuj się agresywnie lub wulgarnie na forum.
* Nie zaśmiecaj tematów innych użytkowników (n.p. SPAM, flame).
* Na forach porozumiewaj się tylko w języku polskim.
* Nie pisz pismem "PoKeMoNoWaTyM"! (Szczególnie w tytułach tematów).
* Nie pisz dwóch postów pod sobą. Jeśli chcesz coś napisac, a Twój post jest ostatni w temacie, edytuj go.
* Upewnij się, ze wszelkie pytania napisane są w odpowiednim temacie.
* Jeśli masz jakieś problemy z forum, proszę przeczytać FAQ Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, napisz temat w dziale Pytania do administratora.
* Jeśli masz jakieś problemy z rejestracją, napisz do nas.
* Do rejestracji używaj adresów z polskich serwerów (adresy poczty gmail.com są przez nas blokowane ze względu na spam).
* Jeśli masz wyłącznie adres gmail.com i nie chcesz używać innego adresu, napisz do nas i założymy Ci konto na naszym forum.

Gosiaczek68 napisał(a):Należałoby przeprowadzic tak modyfikacje żeby edytowane posty wyświetlały się jako nowe.

Gosiu wiec proponuję Ci posade moderatora na forum, i jeśli jesteś programistą to poprosze byś to nam tutaj zrobiła a ja bardzo chetnie sie od Ciebie naucze jak to zrobić ;)
Gosiaczek68 napisał(a):jeżeli bedę prowadziła dzienni przy edycji, to nikt tego nie przeczyta, jeżeli mam to pisac dla siebie to stworze sobie folder w swoim kompie i będę prowadziła pamiętnik dla siebie.

Spokojnie, dzienniki to inna sprawa, i tam nie widze problemu by sie ukazywały wpisy jeden pod drugim, jeśli tam coś połaczylem to przepraszam, nieświadomie lub z rozpędu i przyznaje się do winy, prosze o wymierzenie kary jednego klapsa za jedno połaczenie ;) (hmmm a może mi sie spodoba :D )

basia46 napisał(a):Uważam że połączone posty np moje w temacie .................Ziołowy preparat
się zlał i czytając go można się pogubić
tak jak w temacie wyjaśniłam napisałam je celowo w ten sposób
bo moim zdaniem tak było bardziej czytelnie
gdyby to było jedno zdanie dopisała bym do poprzedniego

Basiu, przyznaje sie ze najpierw zrobilem a po chwili mnie zaćmienie przeszło ale już nie można cofnąć niestety, nie zdążyłem wszystkiego doczytać i zagalopowałem się

henia napisał(a): Ale wypowiedzi administratora w zakresie kasowania postów, i to z powodu napisania ich jeden pod drugim, to jest jakaś "niespodzianka" żeby to grzecznie ująć, ba, nawet niegrzeczność. Skąd takie pomysły? na podstawie jakich punktów regulaminu? oczywiście jak zwykle proszę o wskazówki *
Wskazuję dla Ciebie Heniu wskazówkę - patrz (wyżej) wyróżniony punkt w zasadach postepowania (reszta poniżej) :)

henia napisał(a):Może ja i jestem starsza w sensie wiekowa ale jeżeli podpisuję się pod czymś to to czytam. Jaki punk zacytowanego regulaminu, mówi o kasowaniu postów przez administrację tylko z powodu napisania ich jeden pod drugim?


Jeszcze ani jeden post od poczatku istnienia serwisu i forum nie został skasowany za pisanie jeden pod drugim, i nie myślę nawet nad tym bo to zmienić, jedyne co jest robione to łączenie postów z adnotacją by jednak takie posty łączyć, zgodnie z jedną z zasad, wiec powtórze jeszcze raz, nigdy nie został skasowany post pod postem, i nie będzie, wiec o to spokojna wasza głowa (uczesana czy rozczochrana ;) ) jedyne posty jakie były ewentualnie kasowane to posty "OFFTOPIC" czyli nie na temat, które wcześniej były zapowiedziane ze beda usunietę (aczkolwiek na wszelkich innych forach takie posty sa za 1 razem uprzedzone przed admina/moderatora a za 2 razem post takiej osoby jest z miejsca kasowany z odpowiednią nagrodą w postaci ostrzerzenia systemowego (3 takie ostrzezenia i ban z serwisu automatycznie po otrzymaniu 3 ostrzezenia), tu zdażyło się to tylko raz, osoby tej nie ma i mam nadzieje ze dobrze wam sie przez to tutaj oddycha wolnością, a z tego co słuchy chodzą to baaaardzo to Wam odpowiada ;) wiadomo chyba wiekszości o kogo chodzi, tu juz wejscia nie ma i nie bedzie miała.

henia napisał(a): Dotychczas myślałam, że ta nasza atmosfera tu jest z tych przyjaznych w sensie administracja zrobi wszystko, żeby zaistniałą sytuację przemyśleć/naprawić/ znaleźć zloty środek.

Złoty środek... mam cichą nadzieję że ja nim jestem w jakimś sensie (metaforycznej), przynajmniej się staram ;)

henia napisał(a): PS. Master - mogą, mogą, byle były czytelne i w dobrej intencji

Heniu zawsze dąże by było czytelne a intencje zawsze te właściwe ;)

BT37 napisał(a):Jeżeli po zapoznaniu się z regulaminem, zwróceniu uwagi, że postępuje żle osoba taka dalej nagina przepisy wtedy jedynym wyjściem jest usuwanie postów.
Regulamin jest jeden i dla wszystkich. Do tej pory może nie był przestrzegany zbytnio, ale to powinno się zmienić. Za dużo jest postów pisanych jeden pod drugim. Mi osobiście to na przykład przeszkadza. Jest wiele postów nie pisanych w temacie itd.

Tu się z Tobą nie zgodze Beatko, usuwanie postów to nie jedne wyjscie (chyba ze offtopic), a czy powinno sie zmienić okaze się w praniu, poki co zostawmy jak jest (ulgowa taryfa), to nie ten typ forum by była taka potrzeba ;)

gosiaczek68 napisał(a):Trzymam za słowo Mastera że bedzie trzymał rękę na pusie i nie da sie zwariować.

Rękę staram sie trzymać zawsze na pulsie, jednak czasami puls nie udaje sie od razu uspokoić, za gorąca krew w nas płynie ;)

vitaminka napisał(a):Jeśli chodzi tylko o zasady, to myślę, że to forum bardzo zubożeje gdy przestaniemy tutaj pisać. A musimy przestać, skoro nie będzie można pisać jedno pod drugim. Jak już tutaj było zaznaczone - forum to nie pamiętnik i każdy chce być z łatwością odczytywany, bez zbytniego szukania, czy ciągłego grzebania w starych tematach.
Ja przeważnie zaglądam do tematów widocznych na pierwszej stronie i w tych tematach piszę. Nie zagłębiam się szczególnie na stronę główną forum, a to z braku czasu i wrodzonej niechęci do cofania się w już przerobione tematy. Myślę, że nie jestem w tym ewenementem, większość ludzi tak postępuje. Ja nie widzę wielkiego błędu w pisaniu pożytecznych, ciekawych postów jeden pod drugim, ale cóż, to jest mój punkt widzenia i nie mam nic do powiedzenia w tej kwestii. Wypada mi jedynie życzyć, żeby to forum było idealne a administratorzy zadowoleni.


Antonia, rozejżyj się dookoła, wszystko wokoło działa i funkcjonuje bo są jakieś bliżej okreslone reguły i zasady, ja mam zasady, Ty masz zasady i sie tego trzymamy, forum by dzialać i by miało rece i nogi też musi miec zasady bo inaczej to juz by tu była somora i gomora, kazdy by sobie wchodzil, czy to nasz biedronkowy czy z po za, narobil syfu i poszedl dalej majac w 4 literach jak sobie beda dalej radzic z tym gdzie co i jak napisał, powiedz mi czy spotkalaś gdzies inne forum w tej tematyce z takimi ludzmi jak tu i tym klimatem jaki panuje tutaj? wszedzie sa spiecia i inne podobne sprawy, tu poki co nie bylo jakis wiekszych i takich ktorych bysmy jakos wspolnie nie poradzili sobie, masz swoj azyl, i chyba to co chcialem Ci tu napisac to napisalem juz w odpowiedziach powyższych do innych osób, nikt Ci nie broni pisac, nikt sie nie czepia, a forum jest idealne tylko wtedy, kiedy są takie osoby jak My tu wszyscy, a administratorzy beda zadowoleni tak samo jak i resza spolecznosci, kiedy wiedzą ze maja dla kogo ten azyl wypracowywac, i to wlasnie dzieki tym zasadom wszystko się kreci, jestesmy jak policjanci na straży, z tym ze pomimo ustalonych zasad, nie zawsze i nie rygorystycznie sie stosujemy do nich i nie trzymamy sztywno, co chyba też wszystkim na reke, nie wszystko trzymamy sztywno "nie pisz post pod postem" co chyba nie raz sama sie przekonałaś prawda? Myśle ze mamy tu dorosłe osoby a nie dzieci ktorym wszelkie zasady i reguły to banał i zbedna rzecz.

henia napisał(a):I tak na koniec: nie pisałam do Ciebie osobiście, bo moja rozmowa dziś toczyła się z Przemkiem. Wyjaśniliśmy sobie to i tamto, dodam nawet w bardzo przyjacielskiej atmosferze, jak zwykle tu.

Tak jak Heniu napisałaś, wyjaśnilismy i wszystko gra ;) pomimo iż poczatkowo technika nam to utrudniła i potkniecia były :D
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez Gosiaczek68 » 25 Mar 2013, 08:47

Uff Master ale się rozpisałeś
Na moderowaniu czy jakoś tam się nie znam, pozostawiam to w waszych rękach. Mam nadzieje ze się dogadamy.


Master of Chaoss napisał(a):wymierzenie kary jednego klapsa za jedno połaczenie ;) (hmmm a może mi sie spodoba )


Niejednemu taki klaps by sie przydał i rozładował napięcie :lol:

Miłego dnia idę do pracy pa
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez henia » 25 Mar 2013, 11:04

No i widzicie dziewczyny, jaka nam piękna młodzież wyrosła :gwiazdka

Master - za kunszt, za takt, za wielka kulturę osobistą, za umiejętność spojrzenia powyżej - niż czubka własnego noska - moje wielkie szapo bas :buzka
I nie traktuj tego proszę, jako wiaderka wazeliny, wylanej pod Twoje nóżki - szczerze jestem pod wrażenie, i miło mi będzie pisać dalej tu, pod Twoim empatycznym okiem. Pozdrawiam i serdeczności przesyłam :serduszka Dobrego czasu :)
henia
 

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez vitaminka » 25 Mar 2013, 11:30

Master of Chaoss napisał(a):nie wszystko trzymamy sztywno "nie pisz post pod postem" co chyba nie raz sama sie przekonałaś prawda? Myśle ze mamy tu dorosłe osoby a nie dzieci ktorym wszelkie zasady i reguły to banał i zbedna rzecz.


Dziękuję za obszerne wyjaśnienie, doceniam Twój poświęcony czas i starania, przykro mi, że nikt nie pomyślał o naszych.
Regulamin i zasady pisania postów znane mi były od początku mojej przynależności do forum i chociaż z pełną świadomością łamałam zasady postępowania, sądziłam,
że robię to w dobrej intencji współtworząc unikalną i niepowtarzalną formę tego forum.
Przypominasz nam o naszej dorosłości, a sami traktujecie nas jak dzieci nakazując nam trzymać się ślepo zasad i reguł, które sami stworzyliście tu na tym forum.
W przeciwieństwie do euforii Heni ja nie widzę dla siebie innej możliwości udzielania się na forum jak do tej pory.
Pozdrawiam
Antonia
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez henia » 25 Mar 2013, 12:47

Hmmm... Vitaminka czy my aby na pewno czytamy ten sam post Mastra? Przecież napisał jasno, zostaje jak było, z prośbą o większą staranność w materii - post pod postem. To co ci jeszcze nie pasi?
Myślę, że powinnaś wyluzować i poczytać wpis admina z zimnym łebkiem. A jak nie, to zawsze zostaje nam namawianie Gosiaczka :buzka na moderatora :gwiazdka

PS.Oznajmiam, że Henia w euforię już nie popada, ponieważ gdyż jest po zawale :roll: i jedynie jeszcze.. szału... nie mogę u siebie okiełznać, fakt :P
henia
 

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez dora1000 » 25 Mar 2013, 14:38

Heniu ja Cię lubię z tym szałem więc nie ma co tu okiełzać. Nie wyobrażam sobie Ciebie innej. :*
dora1000
 

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez vitaminka » 25 Mar 2013, 17:20

Być może źle odczytałam końcową, trochę zagmatwaną wypowiedź Przemka, powodowały mną emocje związane z całym zamieszaniem, ale oprócz zdania Przemka mamy jeszcze opinię Beaty na ten temat :


"A wszystkich bardzo proszę o nie pisanie postów jeden pod drugim. Jak wspominał Przemek, swoje posty proszę edytować, a nie pisać jeden pod drugim."

przez vitaminka » Nie Mar 24, 2013 19:02
Czy tak ma być we wszystkich tematach?

"Tak, Antonio. Dotyczy to całego forum"

Gosiu, wypowiedziałam się już w temacie. Proszę edytować posty. Można prowadzić dziennik przy edycji, można wpisywać swoje ulubione wiersze edytując posty itd.
To wszystko,z mojej strony. Nie mam nic więcej do dodania

.
przez BT37 » Nie Mar 24, 2013 21:22
Gosiu, każdy rejestrując się na forum zgodził się na regulamin tu panujący. Jednym z punktów regulaminu brzmi :
* Nie pisz dwóch postów pod sobą. Jeśli chcesz coś napisac, a Twój post jest ostatni w temacie, edytuj go.
Nie stosowanie się do tego stanowi złamanie regulaminu i jest niegrzeczne.
Zgadzam się z Tobą, że ja ( nie cała administracja, nie wciągaj w to chłopców ) też złamałam ten regulamin. Ale od tej chwili regulamin będzie przestrzegany albo posty usuwane. To wszystko w temacie
.

Ponieważ Beata jest szefem tego forum prosiłabym, dla jasności sytuacj, aby to ona wyraziła swoją decyzję w poruszonym temacie. :ladybug7
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez henia » 25 Mar 2013, 18:41

O ile mi wiadomo, to szefem forum jest - Master of Chaoss czyli Przemek. Dziś rano, dał on nam wykładnię: co i jak? Dlatego proponuję na tym "sprawę" edycji postów zakończyć. Nie zaczynajmy starych "pieśni", proszę :*

Ewentualne, pozostałe jeszcze niejasności, może Panie wyjaśnią sobie na PW? To stara zasada internautów. Przepraszam, ale ja mam już dość, tych przepychanek. Dziękuję i pozdrawiam :)
henia
 

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez puma » 28 Mar 2013, 00:53

pozdrawiam wszystkich :gwiazdka4 tak na wypadek gdyby henia chciała coś napisać :gwiazdka4
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Misz-masz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości

cron