Takie sobie pogaduszki

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez Gosiaczek68 » 01 Kwi 2013, 16:46

basia46 napisał(a):Od samego początku nie miałam pryszczy tylko...................... a bardzo poważne stany na dłoniach i stopach zwłaszcza jak i na dalszych częściach ciała,mam porównanie bo i leczenia szpitalnego spróbowałam zanim przeszłam na swoje wynalazki


Basiu czy uważasz, że każdy powinien podjąć się takiego leczenia, czy każdy ma dość siły na tego typu eksperymenty, czy masz pewność, że u mnie się one sprawdzą?
Nie nikt mi tego nie zagwarantuje, dlateg nie powinniśmy odradzać leczenia szpitalenego jeżeli jest ono niezbędne dla konkretnej osoby. Leżałam w klinice jeden raz, wyszłam z dobra kondycją skóry, nie powiem żebym teraz chciał iść do szpitala, poniewaz bardzo dobrze sobie radzę sama, ale na Boga jak można odradzak komuś szpital mając na uwadze tylko i wyłącznie swoją osobę, proponując rozwiązanie mniej inwazyjne ale tez nie dające gwarancji powodzenia. Bardzo się cieszę że tobie to pomaga, Basiu znam twoją historię, ale nie każdego stać na tego typu rozwiazanie (nie chodzi o koszty). Każdy jest ekspertem ale tylko i wyłącznie we własnym przypadku.

vitaminka napisał(a):Kto chce niech myśli, że przyjęli mnie z powodu pryszcza.

Co do pryszczy, miąłm na myśli swoją skromną osobę, nie wierzę, że w moim przypadku kąpiele mi pomogą, bo po prostu nie wierzę. Mam pryszcze (nie zawsze tak było)na które potrzebne są mocne specyfiki, a kąpielami moge sie tylko wspomagać.
Uparcie powtarzam nie wszystko i nie u wszystkich. A za to że ktoś idzie do szpitala nie należy go potępiać.
Ostatnio edytowany przez Gosiaczek68, 01 Kwi 2013, 17:15, edytowano w sumie 1 raz
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez basia46 » 01 Kwi 2013, 17:14

Basiu czy uważasz, że każdy powinien podjąć się takiego leczenia, czy każdy ma dość siły na tego typu eksperymenty, czy masz pewność, że u mnie się one sprawdzą?

Gosiu zasypałaś mnie pytaniami
odpowiedz mi na jedno komu polecam naturalne a odwodzę od szpitala czy lekarza?????????????? bądż krytykuje :?: :?:
wyraziłam tylko swoją opinie na temat metod naturalnych
nie do końca się z tym zgadzam
Od samego początku nie miałam pryszczy tylko...................... a bardzo poważne stany na dłoniach i stopach zwłaszcza
jak i na dalszych częściach ciała,mam porównanie bo i leczenia szpitalnego spróbowałam zanim przeszłam na swoje wynalazki

Uważam że każdy powinien się leczyć tym czym uważa że jemu lepiej pomoże
czy każdy ma dość siły na tego typu eksperymenty,

czy stosowanie leków,dermokosmetyków to nie eksperymenty???????????????? od razu wiesz co u ciebie zadziała :?: :?:
czy masz pewność, że u mnie się one sprawdzą?

Mam pewność że u mnie one się sprawdzają
testuje metody naturalne tak jak niektórzy z was leki różniste nie boję się że sobie krzywdę zrobię
a nie choruje tylko i wyłącznie na łuszczyce :gwiazdka7
mam też inne równie upierdliwe co i łuszczyca problemy skórne
nie wierzę, że w moim przypadku kąpiele mi pomogą, bo po prostu nie wierzę. Mam pryszcze (nie zawsze tak było)
na które potrzebne są mocne specyfiki, a kąpielami moge sie tylko wspomagać.

Widzisz Gosiu problem w tym że ty nie wierzysz i nigdy nie uwierzysz że kąpiele mogą ci pomóc czy cię wspomóc
ale to nie znaczy że one nie działają
czy też nie mają prawa zadziałać
i wszystko w temacie myślę :serduszka
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez Gosiaczek68 » 01 Kwi 2013, 17:31

Basiu, poprzedni twój post odczytałam jako "nie chodź do szpitala bo to złe", " nie idź do dermatologa bo po co" może rzeczywiście źle cię czytam, za co przepraszam.
Gorąca we mnie krew płynie, puls nie zawsze da sie uspokoić jak napisał Master,moja wypowiedź została napisana pod wpływem emocji, głównie za porównanie "złotych środków" czyli dermo z leczeniem szpitalnym.

basia46 napisał(a):Widzisz Gosiu problem w tym że ty nie wierzysz i nigdy nie uwierzysz że kąpiele mogą ci pomóc czy cię wspomóc

Z kąpielami wytrzymałam dwa tygodnie, nie wspomne o 5 latach... nie stac mnie na to emocjonalnie i czasowo, fakt nie wierzę, ale wierzę, że mogą wspomóc leczenie.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez basia46 » 01 Kwi 2013, 17:47

Nikomu nie mam zamiaru odradzać lekarza ani leczenia szpitalnego jeśli w nie wierzy :gwiazdka6
pisze o naturalnych metodach bo wiem że działają nie gorzej jak inne z tą różnicą że.......................
po leczeniu konwencjonalny jest zaraz lepiej a po naturalnym najpierw
musi być gorzej żeby mogło być lepiej co niektórych zniechęca (jak mają mało wiary)w takowe :gwiazdka6
emocje rozumiem bośmy wszyscy łatwopalni som :D :D
Z kąpielami wytrzymałam dwa tygodnie, nie wspomne o 5 latach... nie stac mnie na to emocjonalnie i czasowo,

nie wiem o jakich ty 5 latach piszesz bo ja tyle aż tych kąpieli nie stosuje :D :D :D
bo jeśli o to chodzi
od 5 lat leczę się sama.................. kąpielami,naturalnymi mazidłami i jak jest ostry atak choroby trwa krótko i daje się ogarnąć metodami
to moje niedomówienie w ciągu tych pięciu lat miałam dwie remisje kąpiele stosuje od roku, wcześniej nia miałam takiej możliwości więc były tylko półkąpiele,moczenia okłady :gwiazdka4 :gwiazdka4
wysyp mam od zeszłej wiosny raz podleczony raz zaostrzony ale rok nie 5 lat hi hi
emocjonalnie początkowo i mnie w kąpieli ciężko mi było :D
a czasowo powiedz ile czasu chodzisz wypaćkana proderminą dziennie
z tego co pamiętam 2 godz najmniej ja przez ten czas zdążyłam bym ją 5 razy ze skórą zedrzeć hi hi nie cierpię tłustości a zwłaszcza brudnych na skórze :gwiazdka6 :gwiazdka6 w kąpieli zaś skóra jest czysta a po oleju pięknie nawilżona nie muszę dodatkowo maziać balsamami czego też nie cierpię,co dzień pamiętać... natłuścić.......... nawilżyć.............. zmyć :D :D :D
a w kąpieli jestem raz dziennie wieczorem albo rano po pół godz :gwiazdka6 :gwiazdka6
dla niektórych to za wolne leczenie a ile czasu musi działać np cygnolina żeby była skóra czysta
czy prodermina czy insze specyfiki
przez pierwsze 5 lat lecząc się konwencjonalnie nie miałam skóry czystej nigdy nawet na tydzień nie mówiąc o roku :serduszka
więc i moja opinia będzie taka nie inna
ale jak ktoś chce się leczyć tylko konwencjonalnie nie narzucam się ze swoim :D :D
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez marynarz » 01 Kwi 2013, 19:17

Witam.
Miałbym Wielką prośbę do osób wypowiadających się w tym wątku. Chyba każdy już wypowiedział swoje zdanie na ten temat i przedstawił swoją opinię i punkt widzenia , a czytając kolejne posty chwilkami robi się "gorąco".
Proszę ... zakończmy słowne przepychanki... bardzo proszę . Jak mówi stare polskie przysłowie "Gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania".
Jeśli moim postem kogoś uraziłem to BARDZO PRZEPRASZAM wybaczcie, nie miałem takiego zamiaru.
Życzę miłego Wieczoru,
:gwiazdka7 Pozdrawiam Marynarz
PS: Chciałbym Was wszystkich poznać, mam nadzieję, że na najbliższym Biedronkowaniu tak się stanie.
Ostatnio edytowany przez marynarz, 01 Kwi 2013, 20:17, edytowano w sumie 1 raz
marynarz
 

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez Gosiaczek68 » 01 Kwi 2013, 19:29

Marynarz uciął w trzech słowach to co miałm do powiedzenia. :lol: Dla informacji nikt tu sie nie przepycha słownie ani tez w inny sposów. To tylko wymiana poglądów, a słowo pisane nie zawsze wraża to co ma się na myśli. :roll:
marynarz napisał(a): Chciałbym Was wszystkich poznać, mam nadzieję, że na najbliższym Biedronkowaniu tak się stanie.

No cóż pozostaje mi czekać :wink: na poznanie :wink:
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez basia46 » 01 Kwi 2013, 20:33

Temat jest "Takie sobie pogaduszki "
więc sobie gadamy :D
Chyba każdy już wypowiedział swoje zdanie na ten temat i przedstawił swoją opinię i punkt widzenia , a czytając kolejne posty chwilkami robi się "gorąco".
Proszę ... zakończmy słowne przepychanki... bardzo proszę . Jak mówi stare polskie przysłowie "Gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania".

Nie widzę tu przepychanek a rozmowę, :P
przynajmniej z mojej strony więc nie wiedzę też powodów do
chwilkami robi się "gorąco".
:D :D :serduszka
Pozdrawiam Marynarz
PS: Chciałbym Was wszystkich poznać, mam nadzieję, że na najbliższym Biedronkowaniu tak się stanie.

nie wiem czy na najbliższym ale mam obiecane :gwiazdka6 :gwiazdka6 popróbowanie :lol: :lol: :lol:
przez marynarz » Pią Mar 08, 2013 07:56

Jak najbardziej jestem za. Na następne biedronkowanie zabiorę odpowiednie produkty, i wieczorem wszystkich chętnych zapraszam na "herbatkę marynarską rozgrzewającą"
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez dora1000 » 04 Kwi 2013, 15:23

Marynarzu to jest dialog miedzy kobietami. Muszą powiedzieć jaki mają stosunek do danej wypowiedzi wyrazić swoją opinie. Po emocjach przychodzi wyciszenie i dochodzą kobietki do konsensusu. Takie dyskusje są też i potrzebne czasami, by nie dusić w sobie swoich poglądów czy racji.
dora1000
 

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez henia » 28 Cze 2013, 11:52

Informuję niniejszym, że chatę wolną posiadam, dziecka na saksy pojechały :gwiazdka

Wybierającym się do nadmorskich kurortów - Gosiaczkom i Waldkom, spokojnego pakowanka życzę. Dużo słoneczka i niezapomnianych wrażeń Wam :buzka

No i zaczęłam już dziś życzenia składać ale skończę chyba jutro, jednak :kwiatek6 Reszcie pracusiów, i tym kurującym połamane paluchy, miłego dnia :serduszka
henia
 

Re: Takie sobie pogaduszki

Postprzez BT37 » 28 Cze 2013, 12:50

Witaj Heniu :kwiatek7

Dziękuję w imieniu tych kurujących :buzka Masz wolną chatę, więc jak rozumiem wieczorkiem imprezka :wink:
Miłego dnia życzę :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Misz-masz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości

cron