Zdrowie

Zdrowie

Postprzez vitaminka » 16 Mar 2013, 11:20

.
Nalewka na zdrowe kości, przeciw osteoporozie ...
działa, sprawdzone!!


nalewka.jpg
(2.92 KiB) Ściągnięto 173 razy

Od dawna nosiłam się z zamiarem podania przepisu na nalewkę uzdrawiającą nasze kości,ale przepis na nią wcisnęłam chyba w najciemniejszą dziurę bo do dziś dnia jej nie znalazłam.W końcu musiałam uderzyć do źródeł po ten naprawdę działający naturalny lek,bo chyba nie przesadzę jeśli tak nazwę tę nalewkę.Dostałam przepis od mojej dentystki ,która jest świadkiem i sama nie dowierzała to co widziała po roku jak przyszła do niej jej pacjentka z nowymi zdjęciami rtg .Otóż owa pani rok wcześniej miała w korzeniach zębów ubytek kości czy dziury.Dokładnie nie powiem bo zapomniałam a nazwy medyczne to dla mnie czarna magia ale praktycznie w każdym korzeniu zęba .Pokazała te zdjęcia rtg a moja dentystka stwierdziła że to nie możliwe że się chyba pomylili i dali jej chyba zdjęcie ale kogoś innego bo ona nie widzi tych wcześniejszych ubytków , a które są na poprzednich rtg..I tak od słowa do słowa ta pani doszła do wniosku że musiała jej pomóc właśnie ta nalewką ,którą dostała od jakiegoś kręglarza -chiropraktyka ze względu właśnie na osteoporozę .

Podchodziłam do tej nalewki z rezerwą dopóki sama jej nie zaczęłam pić ,ale nie będę teraz na forum opowiadać o mojej przypadłości:)W każdym bądź razie jestem wdzięczna ,że dostałam przepis i że w ogóle dentystka skojarzyła iż mnie też może to pomóc.Zatem polecam wszystkim chętnym aby zrobili sobie coś dobrego dla zdrowia .Jedynym przeciwwskazaniem są chore nerki ,bo jest to wapno a wapno jak wiadomo nie idzie w parze z chorymi nerkami .Wchłanianie tego wapna z nalewki jest lepsze niż z preparatów ogólnie dostępnych .
JAJKA MUSZĄ BYĆ W BIAŁEJ SKORUPCE.DOSTĘPNE W SKLEPACH ZE ZDROWĄ ŻYWNOŚCIĄ,W GOSPODARSTWACH EKOLOGICZNYCH LUB U BABCI,CIOCI CZY SĄSIADKI MAJĄCEJ SWOJE KURKI:)
W tej nalewce nie czuć cytryn.Kurację robić raz do roku.

Przepis na nalewkę.
10 jaj białych
3kg cytryn na sok
0,7l alkoholu czystego lub dobrego koniaku 38-40%(użyłam koniaku)
0,7l miodu
duży słoik
-Jajka dobrze umyć wyszorować sparzyć (każdy wie )
-Cytryny również umyć wyszorować sparzyć ,i wycisnąć sok,najlepiej w rękawiczkach gumowych bo przy takiej ilości soku może dojść do podrażnień skóry.
-Włożyć całe jajka do słoika i zalać sokiem z cytryn(bez pestek)i wstawić do lodówki na 2-3 dni
-Po tym czasie poprzebijać wszystkie jajka widelcem aż wypłynie wszystko z jaj i zamieszać .Skorupka jaj jest już miękka i cienka jak papier.
-Wstawić do lodówki i przez 10dni codziennie mieszać rano i wieczorem.
-Po 10 dniach zmiksować całą zawartość słoika ,przelać do czystego garnka i dodać miód i alkohol.
wszystko dokładnie wymieszać aż do rozpuszczenia się miodu.
Przelać do butelek zakręcić trzymać w chłodnym miejscu.
przed użyciem wstrząsnąć.
Pić codziennie aż do wyczerpania nalewki :
--------------------------------------------------------
3/dziennie po łyżce lub 50ml. na wieczór
(to jest opcja dla kierowców ,co by w ciągu dnia nie pili alkoholu bo to zabronione)
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Wróć do Misz-masz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

cron