Byłam i polecam

Byłam i polecam

Postprzez Szater » 23 Kwi 2014, 09:15

kochani na wyjazd swiąteczny wybralismy Harachow
co do pobytu to jestesmy bardzo zadowoleni:

http://www.harrachov.com/pl/zakwaterowa ... v-187.html
tu nocowalismy,przyjechalismy w sobote około 13,wyjezdzalismy we wtorek około 14,pokoje super,czyste,wygodne,łazienki tez naprawde porzadne,reczników chyba po 6 na osobe,szlafroki-bialutkie do strefy wodnej,TV Polonia,głosniczki w pokojach saczace spokojna muzyczke relaksacyjna cała noc(mozna sciszyc) ciepło ,sniadania i obiadokolacje w formie szwedzkiego stołu-tu powiem naprawde sie wykazali,dużo,urozmaicone,na bogato i SMACZNE! owoce,ciasta ,szampan....
Korzystanie ze wszelkich zabiegów wodnych:basen,yakuzzi,sauny...za darmo od 7 rano do 22
przyjmuja psy,które moga sobie spokojnie przebywac,jestem pod duzym wrazeniem.
Koszt całego pobytu: 219e za dwie osoby
Wszyscy mili,serdeczni,pokoje sprzatane codziennie....naprawde polecam,sami tez pojedziemy jeszcze do tego hotelu. :banan0
Czesi kochaja psy,psy,psy wiec i ja miałam pełnie szczescia :banan1
wszystkie przyjazne,wytresowane naprade byłam w niebie :wink:
Co do skoczni to moi drodzy dobrze jest ruszyc pupe sprzed TV żeby zobaczyc w rzeczywistosci jak to wygląda :shock: wysokosc...masakra,nie zdecydowałam sie nawet wjechac wyciągiem na te srednia...o mamucie nie wspomne.
Piwko w knajpach dosc drogie bo 8-9zł,wszelkie jedzonka smaczne,ceny przystepne...czesi mówia po angielsku ale....to brzmi jak po czesku wiec szkoda łepek sobie łamac...kiwac głowa i mówic...ano :lol:
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Byłam i polecam

Postprzez andrzej » 23 Kwi 2014, 22:12

witam Krysiu polecasz hotel w Czechach piszesz o nim pozytywnie chciałbym żebyś przeczytała artykuł na wirtualnej polsce co czeski premier mówi o Polsce ,,W Czechach wybuchła antypolska histeria"pozdrawiam
andrzej
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 62
Rejestracja: 03 Maj 2010, 14:38

Re: Byłam i polecam

Postprzez Szater » 24 Kwi 2014, 09:28

Andrzejku,może i premier ma cos do polaków,moze polacy do czechów a czesi do polaków...urodziłam sie i wychowałam pod granica czeską ,10km od Lubawki,byłam swiadkiem wydarzen z 1968r.....ale co to zmienia? zawsze chodzi o ludzi,to ludzie tworza atmosfere....opisuje to co osobiscie sprawdziłam i doswiadczyłam bedac te cztery swiąteczne dni w Harachowie.
Nie spotkałam ani jednej niezyczliwej osoby ani w hotelu ,ani na szlakach,ani w knajpach.
Zaczepiałam WSZYSTKIE psy mówiąc po polsku...nikt nie odpowiedział niegrzecznie,nie warknął....byli usmiechnieci i sympatyczni.Nie mieszam sie do polityki,nie oceniam politycznych zachowan dziele sie swoimi doswiadczeniami.

Powiem tak ,jezdze po swiecie troszke i czasem nasi rodacy zachowuja sie mniej profesjonalnie i przyjaznie wzgledem nas .Miejsce mnie urzekło,ceny przystepne,polecam bo warto i akurat w tym wzgledzie opinia jakis tam polityków nie wnosi nic do sprawy.Pozdrawiam także serdecznie :buzka
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra


Wróć do Misz-masz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron