WSPARCIE DLA ....

Re: WSPARCIE DLA ....

Postprzez slaweks » 20 Sty 2015, 15:36

Serdecznie dziękuje Wszystkim za wsparcie i życzliwość.

Tym razem operacja przeszła"gładko" - chyba wpadam już w rutynę :) .
Teraz jeszcze trzy miesiące w gipsie i już mogę planować udział na własnych nogach w kolejnych Biedronkowaniach :) .

Pozdrawiam gorąco.
Sławek
slaweks
Administrator
Administrator
 
Posty: 27
Rejestracja: 30 Kwi 2012, 11:04

Re: WSPARCIE DLA ....

Postprzez Szater » 20 Sty 2015, 18:42

ciesze sie ,może wraz ze zdrowiem wróci dobry humor :*
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: WSPARCIE DLA ....

Postprzez stefan » 31 Sty 2015, 05:28

dzien dobry nikt nie pisze ze nasza Beata jest w szpitalu wiedza tylko Ci co znaja ja osobiscie a przecierz pomaga doradza nam wszystkim Dziwie sie Slawkowi ze nic nie napisal bo jak byl w szpitalu to Beata nas informowala co i jak przecierz przyjazn powinna dzialac w obie strony wtedy jest przyjemniej Z opisu wyglada ze Beata ma powarzna operacje na pewno bedzie potrzebowala rechabilitacji a wiadomo jak jest z naszym funduszem a rechabilitacja przynosi efekt jesli jest w odpowiednim czasie Kochani mam taka propozycje za to co robi Beata dla nas wszystkich proponuje abysmy zlozyli sie wszyscy ile kto bedzie mogl dac aby mogla wykupic sobie dodatkowe zabiegi mysle ze to bylby dobry prezent od nas wszystkich Moze Slawek by sie tym zajal lub ktos co ma czas wolny wystarczy podac nr konta i dla kogo a chetnych na pewno bedzie wielu Sory za szczerosc ale prosze w imieniu swoim przemyscie to dziekuje St Baranowski Beatka szybkiego powrotu do zdrowia zycze :serduszka :kwiatek1
stefan
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 26 Gru 2013, 12:29

Poprzednia

Wróć do Misz-masz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron