Pomoc w pracy magisterskiej

Pomoc w pracy magisterskiej

Postprzez BT37 » 05 Cze 2014, 15:07

Poproszono nas o pomoc w pracy magisterskiej.
Proszę pomóżmy Tinie.


" Dzień dobry,
kieruję gorącą prośbę o wypełnienie 2 ankiet dotyczących zachowań i nawyków żywieniowych osób chorych na łuszczycę. Zbieram materiały do pracy dyplomowej realizowanej w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Z góry dziękuję, pozdrawiam studentka dietetyki Tina Leśniak

1. Kwestionariusz urozmaicenia spożycia żywności FIVeQ

http://moje-ankiety.pl/respond-63405.html

2. QEB - Kwestionariusz do badania zachowań żywieniowych i opinii na temat żywności i żywienia

http://moje-ankiety.pl/respond-61988.html "
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Pomoc w pracy magisterskiej

Postprzez Szater » 05 Cze 2014, 16:23

przebrnełam przez owe ankiety na innym forum :D
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Pomoc w pracy magisterskiej

Postprzez BT37 » 23 Cze 2014, 18:43

Zwrócił się do nas Bartosz z prośbą o pomoc. Myślę, ze jesteśmy w stanie mu pomóc. Dziękuję w imieniu Bartosza :ladybug7

Szanowni Państwo,

nazywam się Bartosz Kozak i jestem studentem ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku psychologia w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej - Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu.

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w przeprowadzeniu badania z zakresu psychologii ekonomicznej oraz psychologii zdrowia. Celem realizowanego projektu badawczego jest poznanie czynników związanych z postawami wobec pieniędzy wśród osób chorych na łuszczycę.

Państwa pomoc w przeprowadzeniu badania jest dla mnie nieoceniona i kluczowa w kwestii reprezentatywności oraz rzetelności badania.

Udział w badaniu jest oczywiście dobrowolny i anonimowy. Narzędziem badawczym jest kwestionariusz ankiety zamieszony na portalu ankietka.pl. Wypełnienie jego zajmuje niespełna 10 minut. To o co proszę uczestników podczas badania, jest łatwe i możliwe do zrobienia dla każdego.

Nie jest wymagana żadna szczególna wiedza i umiejętności. Pytania dotyczą odczuć, poglądów i opinii na ważne dla ankietowanych sprawy.

Poniżej link do kwestionariusza:
http://www.ankietka.pl/ankieta/137670/spp-2.html
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Pomoc w pracy magisterskiej

Postprzez OlafT » 26 Mar 2020, 14:58

Hej,
Istnieją. na rynku firmy które pomagają w pisaniu prac magisterskich, myśle ze warto w razie potrzeby skorzystać z pomocy.
OlafT
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 Paź 2019, 16:40


Wróć do Misz-masz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron