Wsparcie dla Beatki (BT37).

Re: Wsparcie dla Beatki (BT37).

Postprzez BT37 » 14 Lut 2015, 23:34

Antonio, ślicznie dziękuję :ladybug7 :ladybug3
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Wsparcie dla Beatki (BT37).

Postprzez Szater » 15 Lut 2015, 11:52

Kochana dbaj o siebie i dużo cwicz,reszte w niebie załatwimy modlitwami :* wierze w zwycięstwo ,pełne i zdecydowane. :ladybug3
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Wsparcie dla Beatki (BT37).

Postprzez Ewunia » 15 Lut 2015, 22:15

Dużo zdrówka życzę :* !!!! Ścisakm mocno :) :ladybug8
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Wsparcie dla Beatki (BT37).

Postprzez BT37 » 15 Lut 2015, 23:03

Krysiu, dziękuję za tak wielką wiarę :gwiazdka9 . Nie zawsze jednak wszystko jest takie proste. W każdym razie ja się naprawdę staram, ćwiczę, słucham rehabilitantów ( cudni ludzie, Ci moi rehabilitanci ), biegam po wszystkich lekarzach, którzy mogliby się wypowiedzieć w mojej kwestii, którzy mogliby znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy. Robię wszystkie badania, które wskazują specjaliści, ale jak będzie nie zależy tylko ode mnie. Właśnie dlatego tak trudno się jest z tym pogodzić, że jest coś na co nie mam całkowitego wpływu.
Ślicznie za wszystko dziękuję Krysiu :ladybug3 :ladybug7

Ewuś, pięknie Ci dziękuję :buzka za codzienne sms-y, odwiedziny, za dobre słowa, wsparcie. :ladybug3 :ladybug3 . Proszę tylko nie ściskaj mnie za mocno, przynajmniej z tej lewej strony :wink: :ladybug7
Do zobaczenia jutro Ewuś :ladybug4

Wszystkim, naprawdę wszystkim, którzy wsparli mnie tak hojnie w moim leczeniu, rehabilitacji pięknie dziękuję :ladybug3 :ladybug3 Jestem Wam bardzo zobowiązana. Dziękuję również za wszystkie kartki, maile, sms-y, które każdego dnia do mnie przychodzą, z życzeniami powrotu do zdrowia. Ślicznie wszystkim dziękuję :ladybug3 :ladybug3 :ladybug3
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Wsparcie dla Beatki (BT37).

Postprzez Szater » 22 Lut 2015, 19:16

Beatko kochana nikt nie zagwarantował ,że bedzie lekko i...nie jest ale ja w Ciebie wierze i w siłę modlitwy.Damy rade,sił i usmiechu życze :ladybug3 pamietam o Tobie i nie ja jedna :kwiatek5
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Poprzednia

Wróć do Misz-masz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron