Wsparcie dla Beatki (BT37).

Wsparcie dla Beatki (BT37).

Postprzez slaweks » 31 Sty 2015, 09:01

Beatka właśnie wczoraj wróciła do domu po poważnej operacji. Czeka ją teraz długa rehabilitacja i właśnie teraz potrzebuje Naszego wsparcia.

Beatko głowa do góry, wszyscy trzymamy kciuki za Twój szybki powrót do pełnej sprawności.
slaweks
Administrator
Administrator
 
Posty: 27
Rejestracja: 30 Kwi 2012, 11:04

Re: Wsparcie dla Beatki (BT37).

Postprzez Szater » 31 Sty 2015, 21:30

wiemy ,wiemy,jestesmy w kontakcie :) a na nasze wsparcie zawsze moze liczyć :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Wsparcie dla Beatki (BT37).

Postprzez slaweks » 03 Lut 2015, 16:49

W dniu dzisiejszym w Bydgoszczy przekazaliśmy Beatce pierwszy voucher na zabiegi w klinice "Pod Tężniami" w Ciechocinku.
W imieniu Beatki oraz swoim gorąco dziękuję tym, którzy przyłączyli się do tej inicjatywy.

Beatka praktycznie od jutra będzie mogła rozpocząć proces rehabilitacji w najlepszej klinice w Ciechocinku, nie czekając na NFZ co w jej przypadku ma ogromne znaczenie.
Proces rehabilitacji będzie długi, dlatego gdyby ktoś chciał wesprzeć Beatkę w tej formie proszę o kontakt mailowy wsparciedlabeatki@gmail.com

Sławek
slaweks
Administrator
Administrator
 
Posty: 27
Rejestracja: 30 Kwi 2012, 11:04

Re: Wsparcie dla Beatki (BT37).

Postprzez BT37 » 03 Lut 2015, 20:07

Kochani, chciałabym podziękować tym wszystkim, którzy w tym ostatnim okresie byli dla mnie wielkim wsparciem. Dziękuję Wam za codzienne telefony, sms- y, dobre słowa, odwiedziny w szpitalu. :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7 . Pięknie Wam wszystkim dziękuję :ladybug3 .
Heniu, dziękuję Tobie za wszystko, całokształt. Zawsze byłaś i jesteś ze mną. Pięknie Ci dziękuję, nie tylko za telefony, sms-y i poświęcony czas. Robisz dla mnie dużo więcej i chciałabym kiedyś móc się odwdzięczyć chociaż w niewielkim stopniu za to wszystko :ladybug7 :ladybug7 DZIĘKUJĘ PRZYJACIÓŁKO :ladybug3

Dziękuję również kilku osobom, które postawiły mnie dzisiaj do kąta i grzecznie wskazały dalszy kierunek działania. Sławku, Czesiu, Małgosiu pięknie Wam dziękuję za tak wielki dar jakim mnie obdarzyliście. Bardzo, bardzo dziękuję. :ladybug3 :ladybug3 Tu podziękowania kieruję również do doktor Katarzyny Kolossa i Ewy Majchrzak za tak wielkie zaangażowanie w moją rehabilitację. DZIĘKUJĘ ślicznie :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7 :ladybug3 :ladybug3
Jutro, po wizycie w sanatorium - klinice napiszę więcej o tej rehabilitacji. Dziękuję Wam pięknie. Przy takiej waszej opiece z pewnością ta rehabilitacja przyniesie bardzo szybkie efekty :ladybug3

Wszystkim bardzo dziękuję za tak wielką pomoc i wsparcie :ladybug3 :ladybug3
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Wsparcie dla Beatki (BT37).

Postprzez BT37 » 05 Lut 2015, 16:58

Obiecałam, że napiszę trochę więcej o rehabilitacji w Klinice Pod Tężniami. Miałam zrobić to wczoraj, ale wczoraj nie wiedziałam jeszcze jak to wszystko będzie wyglądało.
Klinika bardzo piękna, bogata.
Personel niezwykle uprzejmy, uśmiechnięty i kompetentny. Lekarz i rehabilitanci bardzo zainteresowani pacjentem, traktują pacjenta bardzo indywidualnie, uważnie słuchają, czytają historię choroby, sprawdzają wyniki. Rehabilitanci wykonując zabiegi nie patrzą na zegarek, tylko skupiają się na problemie. Dokładnie tłumaczą każdy etap ćwiczeń, każde jedno ćwiczenie pokazują i wykonują razem z pacjentem.
Metoda PNF jest nowoczesną metodą rehabilitacji, dosyć ciekawą muszę przyznać. Polega na wykorzystaniu zdrowych stawów i mięśni w leczeniu chorego miejsca. Trochę to wygląda jak ćwiczenia izomeryczne . Ćwiczy się tylko do granicy bólu, nie ma prawa on wystąpić w czasie ćwiczeń.

Dla zainteresowanych zamieszczam link do Kliniki Pod Tężniami w Ciechocinku i link do informacji o rehabilitacji metodą PNF :

http://www.podtezniami.pl/#

http://mnd.pl/metoda_PNF.htm
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Wsparcie dla Beatki (BT37).

Postprzez marynarz » 11 Lut 2015, 21:04

Trzymam kciuki za efekty, a biedroneczki zachęcam do wsparcia rehabilitacji :gwiazdka7
marynarz
 

Re: Wsparcie dla Beatki (BT37).

Postprzez BT37 » 11 Lut 2015, 21:23

Marynarzu, ślicznie dziękuję :ladybug7
Dziękuję wszystkim tym, którzy tak bezinteresownie wsparli i wspierają moją rehabilitację :ladybug3 Jestem wam wszystkim bardzo zobowiązana :ladybug7
Na chwilę obecną mogę wszystkich zapewnić, że bardzo intensywna ta rehabilitacja, aczkolwiek staram się jej sprostać. Wierzę w to, że pomoże.
Pięknie dziękuję :ladybug3 :ladybug3

http://www.ekartki.wolsztyn24.pl/card.p ... 81958486a3
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Wsparcie dla Beatki (BT37).

Postprzez Szater » 12 Lut 2015, 21:43

Najważnejsze to zdrowiej :buzka sił i samozaparcia zyczymy :kwiatek2
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Wsparcie dla Beatki (BT37).

Postprzez BT37 » 14 Lut 2015, 12:58

Dziękuję Krysiu i Tobie i Januszkowi :kwiatek6 :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Wsparcie dla Beatki (BT37).

Postprzez vitaminka » 14 Lut 2015, 14:13

.
wracaj zdrowa.png
Dasz radę Beatko!
Wierzę w Ciebie!

:ladybug7 :ladybug4
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Następna

Wróć do Misz-masz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron