Podziękowania

Re: Podziękowania

Postprzez BT37 » 19 Lip 2012, 23:06

Ewuś, cała przyjemność po mojej stronie :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Podziękowania

Postprzez henia » 20 Lip 2012, 12:36

Ewunia napisał(a):[...] ale też chciała bym podziękować jednej jedynej osobie która o Mnie pamiętała[...]

I za takie stwierdzenie, blondasku, masz w łebek. Może w kask jaki się zaopatrz na ten wrześniowy Ciechocinek? radzę :twisted:

Patrz mi na usta: my nigdy nie zapominamy o Rodzince, i nawet jak Was nie ma, to jesteście :ladybug2

Co do podarków: każda matka przywozi je swoim dzieciom, z podróży :gwiazdka9
henia
 

Re: Podziękowania

Postprzez BT37 » 26 Lis 2012, 20:49

Marzenko, dziękuję ślicznie za piękny obrazek/laurkę, jaką Twoja córcia dla mnie namalowała. Śliczne :brawo Pięknie dziękuję. Ucałuj ją ode mnie :buzka Miałam bardzo ciężki dzień a tu w domu taki uśmiech. Z całego serca dziękuję :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7
Pozdrawiam cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Podziękowania

Postprzez BT37 » 10 Gru 2012, 20:41

Beatko, ślicznie dziekuję za prezent- niespodziankę :ladybug7
Nie trzeba było się kłopotać.
Dziekuję i pozdrawiam cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Podziękowania

Postprzez Gosiaczek68 » 20 Gru 2012, 22:49

Dzisiaj przybył do mnie Świety Mikołaj co prawda nie na reniferach ale za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej :banan0

Dostałam przepiekny prezent, dziekuję wszystkim moim wspaniałym kolegom biedronkowym za pamieć :kwiatek7 :buzka :serduszka :* :ladybug3

Dziękuję również Betii za trud jakiegio się podjęła i za to że trzyma nas w "kupie" :kwiatek6
Przy okazji dziekuje wszystkim za życzenia swiąteczne, i prezenty, będzie czym się zając w długie zimowe wieczory :serduszka :serduszka
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Podziękowania

Postprzez dora1000 » 21 Gru 2012, 13:48

Ja dziękuję Beatce i Kasi za lekarstwo, które wczoraj otrzymałam. Heni także dziękuję za krem leczniczy. :ladybug3
dora1000
 

Re: Podziękowania

Postprzez BT37 » 12 Kwi 2014, 20:31

Dziękuję wszystkim tym, którzy wspierali mnie w ostatnim czasie. Za wszystkie maile, sms-y, telefony, rozmowy, odwiedziny, kartki, prezenty ślicznie dziękuję :ladybug7

Chciałabym też przy okazji podziękować Waldkowi i Małgosi za powożenie mnie w różne miejsca. Dziękuję Wam ślicznie :ladybug7
Heniu, Tobie dziękuję za całokształt :ladybug7
Kochani, wszystkim Wam dziękuję, że jesteście :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Podziękowania

Postprzez BT37 » 05 Lut 2015, 16:44

Doktor Katarzyna Kolossa poprosiła mnie o przekazanie podziękowań wszystkim, którzy pamiętali o jej urodzinach. Mam podziękować za pamięć, życzenia i prezent, który sprawił jej przyjemność. Tak więc kochani, wszystkim, którzy pamiętali i złożyli się na prezent dla naszej doktor Kasi pięknie dziękuję :ladybug3
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Poprzednia

Wróć do Życzenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron