Chwila refleksji

Chwila refleksji

Postprzez szater » 17 Sty 2011, 09:18

..................................
Ostatnio edytowany przez szater, 24 Gru 2011, 16:15, edytowano w sumie 1 raz
szater
 

Re: Chwila refleksji

Postprzez BT37 » 25 Sty 2011, 15:46

Pienie Krysiu dziękuję za wsparcie, dobre słowo, telefony i sms-y :) .
Dziękuję również Kasi69, katrinie, Heni oraz Waldkowi i jego żonce. Dziękuję wam za wsparcie, za to, że byłyście ze mną w tym trudnym okresie :) .
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Chwila refleksji

Postprzez konik » 26 Sty 2011, 13:35

Beatko !!! Mam nadzieję że wszystko w porządku ???? Sory że nic nie wiedziałam ale ostatnio jestem odcięya od neta ,a dzisiej korzystam z usług biblioteki. Sercem i myślami jestem przy Tobie. Modlę sie aby wszystko było dobrze. Ja na operacje czekam już cztery lata i nawet mój lekarz stracił cierpliwość, dał mi namiary na inny szpital i nowe skierowanie bo juz prawie nie mogę chodzić.Trzymaj się Kobieto dzielna i wspaniała ,jesteś dla wielu z nas jasnym światełkiem radości i zrozumienia i mam nadzieję że i my możemy Tobie jakoś pomóc.Zdrówka i radości życzę Baśka
Awatar użytkownika
konik
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 77
Rejestracja: 13 Lut 2010, 14:02

Re: Chwila refleksji

Postprzez puma » 26 Sty 2011, 22:56

ja też się cieszę, że jest już lepiej. życzę ci kochana szybkiego powrotu do zdrówka i uśmiechu :-)
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: Chwila refleksji

Postprzez szater » 27 Sty 2011, 10:21

......................................
Ostatnio edytowany przez szater, 24 Gru 2011, 16:16, edytowano w sumie 1 raz
szater
 

Re: Chwila refleksji

Postprzez BT37 » 27 Sty 2011, 20:24

Basiu, Anetko....pięknie DZIĘKUJĘ za dobre i miłe słowa. :) .
To bardzo budujące jak się czyta tak miłe rzeczy, DZIĘKUJĘ.
A Tobie Anetko przy okazji najserdeczniejsze, chociaż spóżnione życzenia urodzinowe. Wszystkiego naj...naj...naj... i zdrówka, oby stawy przestały Ci dokuczać. A jeśli chcesz to mogę załatwić Ci wizytę (nie prywatną ) u moich lekarzy. Jest duża szansa na leczenie biologiczne.
Pozdrawiam cieplutko :)
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Chwila refleksji

Postprzez kaska69 » 01 Lut 2011, 23:56

Beatko, najważniejsze żebyś była zdrowa
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Chwila refleksji

Postprzez BT37 » 03 Lut 2011, 01:37

Kasiu, pięknie dziękuję. Również za ten piękny szalik. Przynajmniej nie będę wygladała jak kura z podciętym gardłem :lol: .
Pozdrawiam cieplutko.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Chwila refleksji

Postprzez kaska69 » 05 Lut 2011, 20:14

Niech Ci sie dobrze nosi.....i czekam na zdjęcie :lol:
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Chwila refleksji

Postprzez puma » 07 Lut 2011, 00:17

kochana serdecznie dziękuję za propozycję pomocy, oczywiście chętnie skorzystam jak tylko znajdę trochę wolnego czasu. a mam nadzieję szybko go znaleźć bo u mnie w pracy zanosi się na duże zmiany, które na nieszczęście (a może właśnie na szczęście?) dotkną mnie. jak coś się wyklaruje to dam ci znać, bo szczerze mówiąc przyda mi się konsultacja z innymi lekarzami. ci moi ciągle nie bardzo chcą mi pomagać, ciągle tylko jakaś rehabilitacja i usg. za dwa tygodnie mam kolejną wizytę i jak nic się nie zmieni to zgłoszę się do ciebie :-)
całuję serdecznie i życzę dużo zdrówka :-*
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12


Wróć do Życzenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron