Życzenia

Re: Życzenia

Postprzez BT37 » 14 Lut 2010, 12:57

Wszytkim z okazji dzisiejszego święta zakochanych życzę pięknej, mądrej i ciepłej miłości, oby walentynki w waszym życiu były każdego dnia, a tym, którzy dopiero szukają swojej miłości życzę, by ją szybko znależli. <3 :)
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Życzenia

Postprzez szater » 14 Lut 2010, 16:24

Mojemu Kochanemu , wrednemu Księciuniowi , Walentynke przesyłam. :twisted:
Na szklaneczke szaleju zapraszam , dzieki Mistrzu że moge zawsze liczyc na opieke i oparcie w Waszmosci! :twisted: :twisted: :twisted:
szater
 

Re: Życzenia

Postprzez szater » 08 Mar 2010, 10:06

Mojej drogiej przyjaciółce Beatce :

Kiedy będzie Ci smutno, oddaj mi polowe smutku.
Kiedy będziesz się bać, oddaj mi polowe strachu .
Kiedy poczujesz zmęczenie, podziel się nim ze mną.
Gdy zobaczysz świat w czarnych barwach, wiedz , że ujrzę go wraz z Tobą.
Powiedz, że jestem Ci potrzebna. :roll:

Beatko w tych słowach jest wszystko co chce ci przekazac a dzisiaj szczegolnie mocno sciskam cie imieninowo! :D
szater
 

Re: Życzenia

Postprzez konik » 08 Mar 2010, 12:21

Naszej Wspaniałej admince :D , Beatce w dniu imienin a jednocześnie święta kobiet moc naj, naj.... lepszych życzeń !!! Aby pobyt w szpitalu był milszy niż zwykle i bardziej skuteczny. Aby wiosenne słonko świeciło Ci cieplutko i mijał czas po mału ,najmilej i cichutko. Zdrówka Beatko!!!! Dzięki że jesteś !!! :P
Awatar użytkownika
konik
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 77
Rejestracja: 13 Lut 2010, 14:02

Re: Życzenia

Postprzez Pawel » 08 Mar 2010, 14:18

Wszystkiego najlepszego Beato z okazji imienin :D

oraz.... wszystkiego czego sobie zapragniecie kobietki, spełnienia marzeń z okazji dnia Waszego święta :)

Ps. Hehe Beata zgarnia dziś podwójną pulę życzeń :D
Awatar użytkownika
Pawel
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 41
Rejestracja: 23 Lut 2010, 18:49

Re: Życzenia

Postprzez Master of Chaoss » 11 Mar 2010, 21:40

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin Beatko :)

a wszystkim Paniom spóźnione ale szczere życzenia z okazji dnia Kobiet.
Złożyłbym wcześniej ale nie bylem w zasięgu kompa ani netu :)
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: Życzenia

Postprzez BT37 » 12 Mar 2010, 00:07

Kochani wszystkim wam za pamięć, za piękne i ciepłe życzenia, buziaki i te tu na forum i te na gg, te wysłane sms-em i wydzwonione. Bardzo, bardzo serdecznie wszystkim dziękuję :D . Pozdrawiam was cieplutko. :)
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Życzenia

Postprzez Master of Chaoss » 13 Mar 2010, 17:15

Jako że dziś imieniny obchodzi Krystyna (szater) wiec pisze tak, jak się zaczyna ;)

Niechaj los Tobie sprzyja,
niosąc powodzenie,
idź przez życie z dobrocią w sercu,
otoczona ludźmi, których kochasz,
silna poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia,
niech każdy obrót kalejdoskopu życia przynosi Ci radość

życzenia te składa Beatka za moim pośrednictwem (ja oczywiście się przyłączam do życzeń), z powodu chwilowego braku dostępu do internetu (problemy techniczne)

Image
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: Życzenia

Postprzez szater » 14 Mar 2010, 19:19

Dziekuję bardzo za życzenia od Ciebie Beatko i ...jakże miło że Demon-pomimo że nie obchodzi też imieninowo powinszował :D :twisted: :D
szater
 

Re: Życzenia

Postprzez konik » 01 Kwi 2010, 06:31

Już za trzy dni Wielkanoc !!! Życzę Wszystkim aby Chrystus który się narodził w Betlejemskim żłobie , zmartwychwstał w Waszych sercach i w każdej osobie. Aby Wielkanocne potrawy lekko strawne były, cudnie smakowały i mało tuczyły. Aby wiosenne słonko prześlicznie świeciło, spędźcie ten czas radośnie, spokojnie i miło. WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!! Baśka :D
Awatar użytkownika
konik
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 77
Rejestracja: 13 Lut 2010, 14:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Życzenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron