bol w klatce?

bol w klatce?

Postprzez iwcia30 » 01 Sie 2010, 22:50

witam,
choruje na łzs stawów i od kilku dni mam ból w klatce piersiowe,przy kichnięciu?czy ktos z Was odczuwał "coś takiego"proszę o odpowiedz i z góry dziękuje.pozdrawiam,iwona
iwcia30
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 13
Rejestracja: 14 Maj 2010, 22:55

Re: bol w klatce?

Postprzez andrzej » 02 Sie 2010, 10:57

witaj Iwona kilka razy też miałem taki ból w klatce piersiowej myślę że to ból od kręgosłupa ...pozdrawiam
andrzej
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 62
Rejestracja: 03 Maj 2010, 14:38

Re: bol w klatce?

Postprzez Ewa » 02 Sie 2010, 18:10

Witam!
Najczesciej bol w klatce piersiowej jest kojarzony z choroba serca i jest cala lista tych chorob.
Jednakze bol przy kichnieciu moze byc objawem zespolu refluksowego czyli zgagi gdy kwasy zoladkowe cofaja sie do gory. Moze to byc rowniez kazda choroba zoladka, dwunastnicy, przepukliny czy oplucnej dlategotez najlepiej udac sie do lekarza:))
Pozdrawiam
Ewa
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 10
Rejestracja: 31 Lip 2010, 02:03

Re: bol w klatce?

Postprzez szater » 02 Sie 2010, 18:24

...................................................
Ostatnio edytowany przez szater, 24 Gru 2011, 16:13, edytowano w sumie 1 raz
szater
 

Re: bol w klatce?

Postprzez Ewa » 02 Sie 2010, 18:32

Witaj Szater!
Szczerze mowiac teraz to Ty mnie nastraszylas ze " panna l zaczela szukac nowych stawow do opanowania." U mnie zdiagnozowano reflux i zespol jelita drazliwego (nie liczac lzs) wiec ten bol kojarzylam z tymi chorobami no a teraz............................
Pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez Ewa, 03 Sie 2010, 17:36, edytowano w sumie 1 raz
Ewa
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 10
Rejestracja: 31 Lip 2010, 02:03

Re: bol w klatce?

Postprzez iwcia30 » 03 Sie 2010, 16:27

witajcie kochani,dziękuje za informacje!
dziś jest o niebo lepiej,boli tylko szyja....
faktycznie przy uciskaniu boli mnie...
we wrześniu idę na reumatologię do poznania to zrobią mi badania.
popijam sobie melisę bo jestem nerwusiata a moze jakis nerw sie usadowił?cholerka wie?
jest lepiej!pozdrawiam
iwcia30
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 13
Rejestracja: 14 Maj 2010, 22:55

Re: bol w klatce?

Postprzez BT37 » 03 Sie 2010, 16:31

Kochani, choroby reumatologiczne, łuszczyca także wywołują problemy kardiologiczne. Ale to nie jest powiedziane, że w każdym przypadku. Podobne bóle wywołują nerwobóle. Nie należy od razu wszystkiego brać do siebie, ale nie należy też tego lekceważyć. Proponuję wizytę u lekarza, szczerą rozmowę z nim, badania i wszystko będzie jasne :) . Pozdrawiam serdecznie i cieplutko.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: bol w klatce?

Postprzez andrzej » 03 Sie 2010, 17:11

Iwona załatw sobie skierowanie na zabiegi do przychodni rehabilitacyjnej ,dobry masażysta rozbije mięśnie (chyba że masz prywatnego???...)i wszystko przejdzie ,ja muszę chodzić co pół roku żeby jakoś funkcjonować . łuszczyca jak pisze Krysia atakuje różne stawy i nie zawsze puchną czasem po prostu bolą przez kilka dni trzeba. się z tym nauczyć żyć....miłego dnia.....
andrzej
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 62
Rejestracja: 03 Maj 2010, 14:38

Re: bol w klatce?

Postprzez iwcia30 » 03 Sie 2010, 18:39

Kiedys z takim podobnym bolem trafiłam na pogotowie,nie mogłam oddychac,nachylic sie,badania mi zrobili i powiedzieli ze to nerwobole,dostałam zastrzyk i był spokoj i teraz znow powtorzyło sie.Korzytam z "wizyty u masażysty" i za kazdym mowi ze jak masuje to od lat nie widział tak"napiętego kręgosłupa, pyta sie zawsze gdzie pracuje ze mam tak "znoszczony kręgosłup"a jak sobie siedze w domu i wychowuje dziecko....cholerstwo sie przyplątało....dziekuje Wam ze jesteście,myslałam ze mtx mi pomoze ale chyba nie za wiele a biore od 3 lat,pozdrawiam,iwona
iwcia30
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 13
Rejestracja: 14 Maj 2010, 22:55

Re: bol w klatce?

Postprzez andrzej » 03 Sie 2010, 23:00

Iwona piszesz że od trzech lat bierzesz mtx czy robisz próby wątrobowe ,wiesz wykańczasz wątrobę czytałaś ulotkę....
andrzej
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 62
Rejestracja: 03 Maj 2010, 14:38

Następna

Wróć do Łuszczycowe zapalenie stawów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron