Łuszczycowe zapalenie stawów

Re: Łuszczycowe zapalenie stawów

Postprzez Pawel » 02 Cze 2010, 14:12

Aaaaa Ty byłaś u internistki. A ja myślałem, że u dermatologa :P
Awatar użytkownika
Pawel
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 41
Rejestracja: 23 Lut 2010, 18:49

Re: Łuszczycowe zapalenie stawów

Postprzez puma » 02 Cze 2010, 21:16

do internistki łatwiej się było dostać :D a mnie i tak chodziło tylko o skierowanie do reumatologa. dziś miałam robione prześwietlenie kolan, zdjęcia z opisem do odbioru po 10 czerwca to będę mieć może jakieś pojęcie co mi jest, oczywiście jeśli opis nie będzie po łacinie :roll:
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: Łuszczycowe zapalenie stawów

Postprzez roza » 04 Cze 2010, 23:21

Co myslicie o tych zmianach? bo moja pani dr. reumatolog stwierdzila ze to haluksy a zmiany na paznokciach to grzybica (nie ogladala wogole)

Image


Image

Image
Ostatnio edytowany przez Master of Chaoss, 05 Cze 2010, 20:41, edytowano w sumie 1 raz
roza
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 14
Rejestracja: 04 Cze 2010, 21:54

Re: Łuszczycowe zapalenie stawów

Postprzez Pawel » 05 Cze 2010, 14:11

Mało wyraźne są te zdjęcia, także ciężko cokolwiek powiedzieć. A co do paznokci to pani dr ma grzybicę mózgu. Bez żadnych badań i nawet nie oglądając nie można stwierdzić, że to grzybica. Ja za pierwszym razem to od razu na miejscu mi zrobiła badanie, w sensie opiłki paznokci w 2 roztwory wrzuciła i miałem poczekać z tym tydzień. Fakt jakieś muchomorki w jednym roztworze urosły, ale gry leczenie grzyba nie skutkowało wysłała mnie na testy mykologiczne i okazało się, że to nie grzybica.
Awatar użytkownika
Pawel
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 41
Rejestracja: 23 Lut 2010, 18:49

Re: Łuszczycowe zapalenie stawów

Postprzez roza » 05 Cze 2010, 19:37

No chyba tak tez mi sie zdaje :roll: tak samo te zmiany na kostkach -mam czerwone,troche spuchniete a ona nie ogladajac twierdzi ze to haluksy-najgorsze ze juz nie wiem do jakiego reumatologa z tym isc-juz bylam nawet prywatnie-i tez rozkladal rece i nie umial mi pomoc.Palce u stop nieraz mnie tak bola w kostkach ze az trudno mi chodzic :roll: To lekarze czekaja na nasze pogorszenia-niby tak pieknie sie mowi o wczesnym leczeniu,powstrzymaniu choroby...a w moim przypadku nic nie robia.
roza
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 14
Rejestracja: 04 Cze 2010, 21:54

Re: Łuszczycowe zapalenie stawów

Postprzez puma » 05 Cze 2010, 21:00

ja mam halluksy (a czego to ja nie mam!) i one wyglądają zupełnie inaczej niż na twoich zdjęciach. to nie jest ból wszystkich palców tylko wykoślawienie dużego palucha, wywichnięcie stawu i tylko w tym miejscu boli. halluks może zrobić się czerwony. nie bolą one non stop, często wtedy, gdy są niewygodne butki a najgorzej jest na zmianę pogody. a co do paznokci to paweł ma rację, bez badania ścinków paznokcia żaden lekarz nie jest w stanie stwierdzić grzybicy. zmień ty kochana lepiej lekarza :-)
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: Łuszczycowe zapalenie stawów

Postprzez BT37 » 05 Cze 2010, 22:56

Powiem tak Różo zmień lekarza. Jeśli mieszkasz w moich stronach to chętnie umówię Cię na wizytę u mojego reumatologa. To bardzo fajny i ciepły człowiek. Stara się pomagać ludziom z łzs -em.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Łuszczycowe zapalenie stawów

Postprzez roza » 06 Cze 2010, 00:53

zgadza sie tez tak mysle to nie moga byc haluksy,i dziwie sie ze pani dr. nawet nie zobaczyla-zamiezam isc do dermatologa ale boje sie ze moja (kolejna wizyta )bedzie bezowocna.
roza
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 14
Rejestracja: 04 Cze 2010, 21:54

Re: Łuszczycowe zapalenie stawów

Postprzez puma » 07 Cze 2010, 09:46

kochana musisz próbować, łazić od lekarza do lekarza aż może trafisz na tego właściwego. ja teraz też jestem na etapie szukania, z tym, że chwilowo odpuściłam sobie dermatologa a zaczynam zaliczać reumatologów :-) :-)
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: Łuszczycowe zapalenie stawów

Postprzez konik » 07 Cze 2010, 15:39

Witaj Kwiatuszku :D !!!! Z uwagą przeczytałam twoje wpisy, obejżałam zdjęcia i też Ci radzę zmienic lekarza. Moje paznokcie wygladają podobnie {moze troszkę gorzej :oops: }, sama podejzewałam grzybicę ale dermatolog obejrzał, zbadał i orzekł że to łuszczyca paznokci :( . Nic miłego, ale jak juz napisali nasi przyjaciele mozna z tym żyć :) . Powodzenia w poszukiwaniach sprawnego medyka i tak w ogóle w życiu. Pozdrówka Baśka :P
Awatar użytkownika
konik
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 77
Rejestracja: 13 Lut 2010, 14:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Łuszczycowe zapalenie stawów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron