niesamowity ból

niesamowity ból

Postprzez dormisia » 29 Kwi 2013, 21:18

pomóżcie strasznie bolą mnie nogi i ręce kręgosłup i żebra mimo że wzięłam poltram 200 nie pomaga a nie mogę się żadnymi żelami smarować po mam na ciele panią ł. poradźcie coś bo oszaleję i do tego wszystkiego zrobiła się mi gula na stopie nie mogę chodzić :ladybug6
dormisia
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 19
Rejestracja: 26 Mar 2013, 15:37
Miejscowość: chełm lubelski

Re: niesamowity ból

Postprzez BT37 » 29 Kwi 2013, 21:31

Niestety w ŁZS ból trzeba pokochać, jest z Tobą zawsze. W różnym natężeniu, ale jest. Czasami jedna, czy dwie tabletki przeciwbólowe, nawet najsilniejsze to jednak za mało. Znam to z doświadczenia. Po pierwsze powinnaś zgłosić się do reumatologa, a po drugie zmień swoją dietę, odkwaś organizm. Naucz się obserwować siebie, zauważać drobiazgi, które pływają na ból, samopoczucie itd. Odstaw warzywa psiankowate, mogą, ale nie muszą, zaostrzać objawy stanu zapalnego, a co za tym idzie zwiększać ból. Czasami odstawienie nabiału również pomaga zaleczyć stan zapalny. W ciężkich stanach zapalnych, bólowych stosuje się lek sterydowy w tabletce lub zastrzyk dostawowy, domięśniowy typu DepoMedrol lub Diprofos. Wspomóc się możesz oczywiście witaminą B12, okładami z liści kapusty lub okładami z chrzanu, czy gorczycy w miejscach gdzie najbardziej boli. Kąpiele w szałwii, korze dęby czy wywarze z orzecha włoskiego również zaleczają stan zapalny. Okłady, ale chcłodne okłady również są wskazane. Jeżeli będziesz miała jakieś pytania chętnie na nie odpowiem.
Pozdrawiam serdecznie :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19


Wróć do Łuszczycowe zapalenie stawów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron