Grilowane Krewetki black tiger

Grilowane Krewetki black tiger

Postprzez artsus » 30 Maj 2010, 12:30

W tą sobotę, czyli wczoraj z okazji braku okazji zrobiliśmy sobie z moim przyjacielem Łukaszem i Przemkiem grilla. Na pierwszy ogień poszły szaszłyki i kiełbaski paprykowe z serem które zostały jeszcze z majówki. Clou grillowania uświetniły krewetki tygrysie, były pyszne jak nigdy dotąd.

Składniki:

Krewetki Black tiger 500g
Sok z połowy dużej cytryny
Pieprz ziołowy
Oliwa z zielonym pesto

Wykonanie:

Rozmrożone krewetki skrapiamy sokiem z cytryny i zostawiamy na pół godziny. Do tak wstępnie przyprawionych krewetek wsypujemy ok jednej łyżki stołowej świeżo zmielonego pieprzu ziołowego i zostawiamy na następne pół godziny.
Po tym czasie są gotowe na grilla, piec dość wysoko nad żarem bo to delikatne mięso i często sie przypala, od czasu do czasu polewać oliwa z zielonym pesto.

Image
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Grilowane Krewetki black tiger

Postprzez Pawel » 30 Maj 2010, 15:15

Co za zbieg okoliczności, wczoraj też miałem grila ;) Taka ładna pogoda była, że szkoda by tego nie wykorzystać. A krewetki... hmmm... trzeba kiedyś spróbować ;)
Awatar użytkownika
Pawel
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 41
Rejestracja: 23 Lut 2010, 18:49

Re: Grilowane Krewetki black tiger

Postprzez Master of Chaoss » 30 Maj 2010, 19:33

Powiem tak, koniecznie wyprobowac!! krewetki naprawde sa rewelacyjne :D zeszly w mig, nawet Łukasz mimo iz nie przepada za nimi jadl je ze smakiem :D
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby


Wróć do Inne pyszności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron