Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

* Nie zachowuj się agresywnie lub wulgarnie na forum.
* Nie zaśmiecaj tematów innych użytkowników (n.p. SPAM, flame).
* Na forach porozumiewaj się tylko w języku polskim.
* Nie pisz pismem "PoKeMoNoWaTyM"! (Szczególnie w tytułach tematów).
* Nie pisz dwóch postów pod sobą w tym samym dniu. Jeśli chcesz coś napisac, a Twój post jest ostatni w tym samym dniu w temacie, edytuj go.
* Dozwolone jest pisanie dwóch postów pod sobą, ale jeśli będą miały inne daty!
* Upewnij się, ze wszelkie pytania napisane są w odpowiednim temacie.
* Jeśli masz jakieś problemy z forum, proszę przeczytać FAQ albo, napisz temat w dziale Pytania do administratora.
* Jeśli masz jakieś problemy z rejestracją lub logowaniem, napisz do nas.
* Do rejestracji najlepiej używaj adresów z polskich serwerów.

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez Coccinella » 06 Paź 2012, 21:04

Ja jestem za wisorkiem z biedronką... lub bransoletką z tym samym motywem biedronki... moglaby być biała z czerwonymi kropkami.. lub czarna z białymi kropkami....
Coccinella
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 17
Rejestracja: 09 Lip 2012, 13:19
Miejscowość: Radomsko

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez kaska69 » 28 Paź 2012, 19:33

Powiem tak,
lubię korale, i inne świecidelka więc podoba mi sie pomysł z bransoletką lub wisorek,
ale oprócz tego mogę nosić silikonową opaskę, np. czerwona z czarnymi kropeczkami lub z wytłoczona mała biedronką,
Do stroju sportowego nie zawsze może pasować wisiorek z biedronka, więc wtedy miała bym opaskę :banan0
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez vitaminka » 28 Paź 2012, 20:13

Jakoś trudno mi sobie wyobrazić silikonową opaskę pasującą do eleganckieego ciuszka :(
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez kaska69 » 28 Paź 2012, 23:28

do eleganckiego ciuszka bedzie bransoletka z mała biedronka np cienki łancuszek z wisiorkiem w kształcie bierdonki, :banan0
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez BT37 » 28 Paź 2012, 23:53

Nie ukrywam, że dla osób, zwłaszcza kobiet związanych z biedronkowem jest w przyszłości przewidziana bransoletka z biedronką. Muszę tylko najpierw uzbierać na to fundusze. A silikonki to uniwersalny pomysł. Pasują tak do kobiet, jak i mężczyzn, dla młodych i młodych "inaczej" :gwiazdka6
Przyznam szczerze, że dla mnie najlepsze wyjscie to cielisty kolor silikonki z biedronką i napisem psoriasis. Ale to dotyczy nas wszystkich, więc dlatego każdy ma prawo głosu. Poza tym taka jest również wola pomysłodawcy -Pawła.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez vitaminka » 28 Paź 2012, 23:58

Kolor cielisty, dyskretny, niezauważalny, czemu mają służyć takie opaski na rękę skoro mają być prawie niewidoczne? :)
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez BT37 » 29 Paź 2012, 00:06

Tu nie chodzi o epatowanie, tylko zaznaczenie, symbol. Ma to być coś co zawsze będzie kojarzone z nami, ludżmi chorymi na łuszczycę i łzs. Każdy z nas musi się w tym dobrze czuć, musi to być również mozliwe do noszenia w pracy, a nie kazdy może sobie pozwolić w pracy na ekstrawagancję. Trzeba wszystko zrobić tak, aby każdemu pasowało. Nie musisz się ze mną zgadzać co do koloru, po to jest ta sonda, żeby wybrać kolor.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez vitaminka » 29 Paź 2012, 00:22

No właśnie chodzi o to, żeby symbol był czytelny, czyli na tyle widoczny, żeby nie było potrzeby tłumaczyć wszystkim co mamy na nadgarstkach. Ja lubię beże i mnie ten kolor w zupełnosci odpowiada, lecz myślę, że to powinno być coś, co na odległość można odróżnić od koloru naszej skóry np. na pływalni.
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez henia » 29 Paź 2012, 01:15

vitaminka napisał(a):No właśnie chodzi o to, żeby symbol był czytelny, czyli na tyle widoczny, żeby nie było potrzeby tłumaczyć wszystkim co mamy na nadgarstkach. Ja lubię beże i mnie ten kolor w zupełnosci odpowiada, lecz myślę, że to powinno być coś, co na odległość można odróżnić od koloru naszej skóry np. na pływalni.

Tak tak tak i to obiema łapkami :brawo

Z tym ze mój czerwony, to raczej odpada:
"Red
Red rubber bracelets have generally been used to represent HIV/AIDS awareness and heart disease prevention... "
W wolnym tłumaczeniu:
"czerwony
Czerwone gumowe bransoletki były ogólnie używane do reprezentowania HIV / AIDS w świadomości; oraz profilaktyki chorób serca.... "
http://www.ehow.com/facts_5683424_meani ... ands_.html

Tu trochę o kolorach/symbolach http://www.wristbandconnection.com/Awar ... Colors.php
henia
 

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez basia46 » 29 Paź 2012, 06:32

BT37 napisał(a):Nie ukrywam, że dla osób, zwłaszcza kobiet związanych z biedronkowem jest w przyszłości przewidziana bransoletka z biedronką. Muszę tylko najpierw uzbierać na to fundusze. A silikonki to uniwersalny pomysł. Pasują tak do kobiet, jak i mężczyzn, dla młodych i młodych "inaczej" :gwiazdka6
Przyznam szczerze, że dla mnie najlepsze wyjscie to cielisty kolor silikonki z biedronką i napisem psoriasis. Ale to dotyczy nas wszystkich, więc dlatego każdy ma prawo głosu. Poza tym taka jest również wola pomysłodawcy -Pawła.

I mnie pasuje cielisty
nie musi się rzucać w oczy wystarczy że nasze czerwone plamy rzucają się aż nadto :D :D
a opaska może wtedy informować co to :D
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zasady postepowania!

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron