wyswietlanie postow

Tu możecie pisać swoje pytania, prośby czy propozycje, jesteśmy po to, aby Wam pomagać, nie bój się zapytać.

wyswietlanie postow

Postprzez STARY LUSZCZYK » 03 Lut 2010, 15:08

mam deo was pytanko ..czy jest tutaj mozliwosc ustawienia tak aby wyswietlaly mi sie u gory wszystkie posty ktore sa nowe i ktorych nie czytalem?
Awatar użytkownika
STARY LUSZCZYK
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 32
Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:16

Re: wyswietlanie postow

Postprzez Master of Chaoss » 03 Lut 2010, 15:15

standartowo na kazdym forum jest opcja nieczytanych postow, na tym forum równiez ona jest :) i znajduje sie nad tematami forum po lewej stronie :)
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: wyswietlanie postow

Postprzez Master of Chaoss » 04 Lut 2010, 14:41

a prosze bardzo wedle zyczenia, chcialem dac zielony ale to kolor moderatora wiec... zostal taki :P
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: wyswietlanie postow

Postprzez puma » 04 Lut 2010, 15:08

a ja mam pytanie-czy nie można zaproponować troszkę avatarów żebym mogła sobie coś wybrać,bo niestety jestem noga i nie umiem sobie ustawić :( :( :(
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: wyswietlanie postow

Postprzez Master of Chaoss » 04 Lut 2010, 15:11

jesli masz jakis obrazek na oku wklej linka do niego w poscie a ja go poprostu wgram do Twojego profilu :) rozmiar max to 150x150 ale zawsze mozna te parametry zmienic wiec nie ma problemu jesli bedzie wiekszy :)
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: wyswietlanie postow

Postprzez STARY LUSZCZYK » 04 Lut 2010, 17:33

se tez wybiore obrazek..nie bede wiecznie zuczkiem biednym
Awatar użytkownika
STARY LUSZCZYK
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 32
Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:16

Re: wyswietlanie postow

Postprzez Master of Chaoss » 04 Lut 2010, 21:18

STARY LUSZCZYK napisał(a):se tez wybiore obrazek..nie bede wiecznie zuczkiem biednym

Prosze bardzo, podaj tego linka :)

Puma pozwolilem sobie wstawić taki obrazek, jesli chcesz inny to oczywiscie w dalszym ciagu oczekuje na linka do obrazka i sie go wymieni :)


PS. "STARY LUSZCZYK" pozwolilem sobie umiescic ten oto avek, skoro ksieciunio to tylko jeden sie kojazy ;)
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: wyswietlanie postow

Postprzez puma » 05 Lut 2010, 02:31

o,pięknie dziękuję panie administratorze :D ten kotek jest piękny,innego mi nie trzeba :D
Ostatnio edytowany przez Master of Chaoss, 05 Lut 2010, 10:38, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Prosze bardzo :)
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: wyswietlanie postow

Postprzez BT37 » 05 Lut 2010, 12:29

Witaj Przemku :D
Świetny avatarek. Podoba mi się bardzo :D Jak rozumiem to Twoja mroczniejsza część :D
Dlaczego jednak nie pomyślałeś o mnie ? Miłego dnia życzę ...
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: wyswietlanie postow

Postprzez Master of Chaoss » 05 Lut 2010, 19:28

a nie wiem co byś chciala, zreszta mozesz rowniez sama to zrobic :P lub podeslij linka do obrazka to sie umiesci :)
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Następna

Wróć do Pytania do administratora

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron