komunikator

Tu możecie pisać swoje pytania, prośby czy propozycje, jesteśmy po to, aby Wam pomagać, nie bój się zapytać.

komunikator

Postprzez Rogue » 07 Lut 2010, 00:26

Czy jest możliwość rozszerzenia listy komunikatorów o gg i tlena w profilach?
Rogue
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 79
Rejestracja: 02 Lut 2010, 00:28
Miejscowość: Tychy

Re: komunikator

Postprzez Master of Chaoss » 07 Lut 2010, 01:56

Niestety z dostepnych opcji jest tylko to, reszta to komunikatory zagraniczne typu yahoo, msn, icq i takie tam...
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: komunikator

Postprzez Rogue » 07 Lut 2010, 12:04

Co jest to ja wiem :) Jak rozumię niemożna z jakichś względów tego zmienić. No, szkoda. Może kiedyś... :)
Rogue
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 79
Rejestracja: 02 Lut 2010, 00:28
Miejscowość: Tychy

Re: komunikator

Postprzez Master of Chaoss » 07 Lut 2010, 17:47

Niestety nie mamy mozliwosci na tym forum tego zmienic, kozystamy ze strony oferujace darmowe fora i tylko takie opcje jakie widac w profilu mamy do wykozystania, mozliwe ze wlasciciele glownego serwera w przyszlosci dodadza i inne komunikatory do opcji wyboru, a tymczasem kozystamy z tego co mamy :) lepszy rydz jak nic :wink:
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: komunikator

Postprzez Rogue » 14 Lut 2010, 01:08

To miłe i cieszy :D Dziękujemy :D
Rogue
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 79
Rejestracja: 02 Lut 2010, 00:28
Miejscowość: Tychy

Re: komunikator

Postprzez konik » 14 Lut 2010, 09:31

Witajcie kochane Adminki!!!! Chcę w tym miejscu osobiście bardzo pięknie podziękować za wszystko co dla Nas rodicie :D Mam nadzieję że nie będzie to forum dla tych co to tylko narzekaja, a dla tych co chca sobie i innym pomóc. Ta co widzę napełnia mnie nowa nadzieją :D Trzymajcie tak chłopaki. Szkoda ze dołączyłam do Was tak pużno, ale jak mówią "co sie odwlecze to nie uciecze" Nie ukrywam że to moja nieudolność :oops: i braki w edukacji elektronicznej {tak sie złozylo że ostatnie 24 lata omijałam wszystko co związane z komputerem szerokim łukiem}. Przepraszam więc raz jeszcze za kłopoty jakie Was sprawilam i dzięki!!! Babcia Basia.
Awatar użytkownika
konik
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 77
Rejestracja: 13 Lut 2010, 14:02

Re: komunikator

Postprzez Master of Chaoss » 14 Lut 2010, 12:27

Istnieje mozliwosc malej zmiany swojego nicka (pseudo) lub tez zmiany na inny (w ostatecznosci).
O zmiane taka, zainteresowane osoby prosze napisac na PM lub można tutaj, wtedy inni userzy beda mogli sie polapac kto jaki mial wcześniej nick i nie pomyla osob :)
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: komunikator

Postprzez artsus » 17 Lut 2010, 16:53

Już jest możliwość wpisywania numeru gg i nazwy z tlena w profilu użytkownika forum.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: komunikator

Postprzez STARY LUSZCZYK » 18 Lut 2010, 12:17

mam pytanie.. czy nie warto by rowniez u dolu strony wstawic odnosnika,,posty nieczytane,,..bo po przeczytaniu calej strony trzeba znow ja przewijac do gory aby znalesc nastepny post nieczytany..a tak..jestesmy na dole..tam tez jest zakladka post nieczytany,,..wiec w nia klikamy... proste nie? :roll: :lol:...kurde..popitolilem ..chodzi oczywiscie o zakladke ,,nowe posty,,:P :mrgreen:
Awatar użytkownika
STARY LUSZCZYK
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 32
Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:16

Re: komunikator

Postprzez Master of Chaoss » 18 Lut 2010, 20:55

niestety to forum nie dysponuje takim skryptem, jest tylko opcja przeczytania nieczytanych, nie mamy na to wpływu już niestety :) to co możemy to już jest ustawione, gdyby forum było nasza własnością oraz sami postawilibyśmy skrypt forumowy to co innego a tu tylko takie funkcje sa dostępne za darmo :)
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Następna

Wróć do Pytania do administratora

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron