avatar

Tu możecie pisać swoje pytania, prośby czy propozycje, jesteśmy po to, aby Wam pomagać, nie bój się zapytać.

avatar

Postprzez szczepol » 08 Lut 2010, 18:17

witam mam pytanie jak wstawić na forum swój avatar wiem że w profilu ale nie można wybrać z kompa własnego awatara więc próbowałem już przez stronę zapodaj i wpisywałem adres www ale nie działa czy mógł by mi ktoś powiedzieć krok po kroku jak to zrobić
Image
Awatar użytkownika
szczepol
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 49
Rejestracja: 19 Sty 2010, 22:49
Miejscowość: Zabrze

Re: avatar

Postprzez Master of Chaoss » 08 Lut 2010, 18:26

Avatar mozna wgrac tylko z poziomu strony www czyli linka, obrazek musi byc z rozszerzeniem .jpg innych niestety to forum nie akceptuje, wklejajac linka wielkosc obrazka ustawiamy max 150 x 150, wiekszych zdaje sie nie wpuszcza serwer a jesli wpusci to powinny byc podane recznie parametry max 150x150.

Jeśli beda dalsze problemy to prosze wklej w nastepnym poscie linka do obrazka a ja umieszcze go juz w Twoim profilu :)
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: avatar

Postprzez szczepol » 08 Lut 2010, 20:42

Dzięki udało mi się próbowałem wcześniej z rozszerzeniem gif i dlatego nie wchodziło teraz zrobiłem z rozszerzeniem jpg.
i działa :D
Image
Awatar użytkownika
szczepol
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 49
Rejestracja: 19 Sty 2010, 22:49
Miejscowość: Zabrze

Re: avatar

Postprzez Master of Chaoss » 08 Lut 2010, 21:01

Ciesze sie ze sie powiodlo :)
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby


Wróć do Pytania do administratora

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron