Zapytanie

Tu możecie pisać swoje pytania, prośby czy propozycje, jesteśmy po to, aby Wam pomagać, nie bój się zapytać.

Zapytanie

Postprzez henia » 16 Lis 2013, 09:29

Wczoraj, szukając miejsca w sensie tematu na post jednej z uzytkowniczek, zadziwiłam się; w związku z tym proszę o odp./podpowiedź Administrację.

Kilka dni temu pojawiło sie tu ogloszenie innej społeczności łuszczyków w sensie z innego forum. To informacja o Spotkaniu Oplatkowy viewtopic.php?f=49&t=8055
Dlaczego na naszym forum, zalazło się ono w dziale Misz - masz? To jest bardzo niegrzeczne uważam.
Dodam tylko, że my również korzystamuy z miejsca na innych forach, przekazując tam informacje, naszym zdaniem ważne. Jak dostychczas, żadna z tamtejszych administracji, w TAKI sposób nie potraktowała tych naszych ogłoszeń.

Bedą wdzieczna za odp., bo powiem szczerze, sytuacja jest dla mnie niezrozumiała, a nawet mogę rzec - żenujaca. Pozdrawiam.
henia
 

Re: Zapytanie

Postprzez artsus » 16 Lis 2013, 10:01

Witam, nie bierzemy odpowiedzialności co do tego gdzie użytkownicy umieszczają swoje posty!
Jeśli tak bardzo Pani pragnie wyjaśnienia, proszę je zadać autorowi postu, dlaczego swój post tam umieścił, lub na prośbę autora możemy go przenieść do innego działu.
Pozdrawiam.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Zapytanie

Postprzez henia » 16 Lis 2013, 12:22

artsus napisał(a):Witam, nie bierzemy odpowiedzialności co do tego gdzie użytkownicy umieszczają swoje posty!
Jeśli tak bardzo Pani pragnie wyjaśnienia, proszę je zadać autorowi postu, dlaczego swój post tam umieścił, lub na prośbę autora możemy go przenieść do innego działu.
Pozdrawiam.

Nie wiem czy bardzo pragnę, niemniej zależało mi na tym wyjasnieniu, dlatego zadałam pytanie mnie nurtujace.

Wsch. obyczajem jest, że gość który przybył w nasze progi, niekoniecznie musi orientować się gdzie to u nas kuchnia a gdzie pokój goscinny. A naszą rola jest w sensie gospodarzy, aby go w sposób dyskretny, zapoznać z tymi naszymi zawiłościami pokojowymi. Nie do pomyślenia u mnie jest, aby gość siedział w schowku na...., nawet jeżeli takie jest jego życzenie.

Administracji dziekuję za wyjaśnienia i również pozdrawiam.
henia
 

Re: Zapytanie

Postprzez marynarz » 16 Lis 2013, 15:53

Dzień Dobry. Kochane biedroneczki miałbym taką wielką prośbę by może połączyć te dwa spotkania w Bydgoszczy lub chociaż zorganizować je w jeden dzień. Ułatwiło by to spotkanie w większym gronie, możliwość poznania większej liczby osób :gwiazdka7
marynarz
 

Re: Zapytanie

Postprzez BT37 » 16 Lis 2013, 17:56

Witaj Norbercie :ladybug7 Z przykrością muszę Cię poinformować, iż nasze spotkanie jest niezależne terminowo ode mnie. Jesteśmy jako serwis Biedronkowo.info tylko współorganizatorami. Niemniej jednak jak zawsze każde nasze spotkanie jest otwarte dla wszystkich. A to czy zechcesz wziąć w nim udział zależy tylko od Ciebie. Na nasze spotkanie są zapytania od osób spoza naszego terenu, więc zapewne nie będzie to takie małe spotkanie. Jak już wspomniałam spotkanie ma być połączone ze mszą i błogośławieństwem dla chorych oraz koncertem kolęd w wykonaniu zespołu. Pozdrawiam serdecznie :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Zapytanie

Postprzez marynarz » 16 Lis 2013, 18:16

Witaj BT37, Jeśli tylko spotkanie będzie 22 grudnia to już w ciemno mogę potwierdzić moją obecność. 21 grudnia niestety obowiązki zawodowe nie pozwolą mi wziąć udziału w spotkaniu. Myślę, że miło będzie się spotkać i pośpiewać razem kolędy w tym jakże radosnym i wzniosłym okresie. Pozdrawiam Marynarz :gwiazdka7
marynarz
 


Wróć do Pytania do administratora

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron