Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez BT37 » 29 Paź 2012, 18:49

Cieszę się Basiu, że zgadzasz się ze mną . Jednak to wszyscy muszą się wypowiedzieć na ten temat.
Antonio, na cielistym podkładzie czerwona biedronka jest doskonale widoczna i w zupełności wystarczy za symbol, oczywiście moim zdaniem i napis "psoriassis", który uzupełniłby wszystko. To moja wizja, ale Ty możesz mieć swoją, więc dlatego o tym tu dyskutujemy.
A tu podaję link do strony, gdzie są wyszczególnione wszystkie "zajęte" kolory i opis z czym się kojarzy :

http://altair-3d.com/infocolor.htm


Pozdrawiam serdecznie wszystkie biedroneczki w dniu naszego święta
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez vitaminka » 29 Paź 2012, 19:14

Jakoś się nie doczytałam, że na opasce ma być czerwona biedronka, gdzieś mi to uciekło. Jeśli biedronka i napis bedą widoczne i czytelne to ok. U nas pacjenci w szpitalach dostają takie silikonowe identyfikacje w cielistym kolorze i nosząc to na ręce wzbudzała bym dziwne skojarzenia :shock:
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez kaska69 » 29 Paź 2012, 20:33

Beatko, zgadzam sie na cielisty kolor i biedronke :banan0
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez Gosiaczek68 » 30 Paź 2012, 23:35

Ja nadal jestem za cielistym może być z czerwoną biedronką, a napis Psoriassis laikom nic nie powie, sam napis raczej bedzie jako "człowiek naznaczony łuszczycą" Psoriassis-mam łuszczyce trzymaj się ode mnie z daleka- raczej tak bym to odebrała.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez Master of Chaoss » 31 Paź 2012, 10:11

równiez jestem za cielistym kolorem a napis mogły byc np taki: "Łuszczyca nie HIV - nie zarazisz się"
:)
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez Klimovski » 01 Lis 2012, 10:54

Witam wszystkich,

Pewna miła kobieta poinformowała mnie, że toczy się tutaj intensywna dyskusja na temat pomysłu opaski, którego jestem właścicielem. Postanowiłem więc dorzucić swoje 3 grosze. Co do koloru to pomysł z biedronką nie jest dobrym wyjściem ponieważ będzie to kojarzone raczej z dyskontem biedronka a nie z chorobą łuszczyca. Raczej bym wybrał cielisty, purpura, pomarańcz albo krem. Co do napisu, może być to "łuszczycą się nie zarazisz" lub "psoriasis".

pozdrawiam

Paweł
Klimovski
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 3
Rejestracja: 01 Lis 2012, 10:41

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez slawko76 » 01 Lis 2012, 20:55

Cześć

Czy tylko ja jestem przeciwnikiem jakichkolwiek napisów na tych bransoletkach? I czemu bierzecie pod uwagę kolor, a nie na przykład jakiś wzór? Przecież kolory już wiele znaczą jak wynika z linku podanego przez Beatkę
Awatar użytkownika
slawko76
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 45
Rejestracja: 05 Cze 2011, 21:09
Miejscowość: Włocławek

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez Enigma » 02 Lis 2012, 21:54

moim skromnym zdaniem opaski w kolorze cielistym i napis ,,łuszczycą się nie zarazisz,, mogą być.noszenie takiej silikonki kojarzy się z solidaryzowaniem się z osobami chorymi,nie koniecznie chorymi.dosyć długo już debatujemy nad tym i myślę,że dobrze by było przejść do czynów.jakikolwiek będzie kolor i napis ja chętnie zakupię taką opaskę.pozdrawiam. Iwona
Enigma
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 15
Rejestracja: 20 Lut 2012, 18:45
Miejscowość: Łódż

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez Marzena81 » 03 Lis 2012, 21:54

Ja jeśli bym miała kupić i nosić wolałabym, żeby opaska była bez napisu w obojętnie jakim kolorze. Dla mnie to by miał być symbol "połączenia się" :lol: z innymi chorymi, a jeśli już ktoś by się zainteresował, wtedy tłumaczyłabym o co chodzi. Większość ludzi, z którymi mam styczność wiedzą na co jest chora Lena i ja, więc chyba, że byłyby to osoby obce. A kolei jeśli ktoś obcy pyta, co to za plamy, to nie wstydząc się odpowiadam co to je i z czym to się je :)
Pozdrawiam.
Marzena81
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 32
Rejestracja: 03 Kwi 2012, 10:48

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez marys55 » 15 Lis 2012, 18:47

Jestem przeciwna(opaski na rękę) po co afiszowac sie calemu swiatu ze mam luszczyce.Sama parokrotnie spotkalam sie z objawami nietolerancji.W moim przypadku wie tylko rodzina i moja fryzjerka.Nie widze potrzeby mowienia komukolwiek wiecej.Co do ciekawskich spojrzen staram sie reagowac glebokim i sugestywnym spojrzeniem w oczy.W takich kwestiach trzeba byc strona dominujaca,a nie spuszczac wzrok i okazywac wstyd.Tolerancja to rzecz zludna.Pozdrawiam wszystkich :ladybug3
marys55
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 Lut 2010, 19:22

PoprzedniaNastępna

Wróć do Cygnolina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron