Kto wyleczyl łuszczycę niefarmakologicznie ?

Istnieje wiele różnych typów łuszczycy, z których niektóre są bardziej powszechne i częściej występujące niż inne. Każdy typ ma swoje specyficzne cechy charakterystyczne oraz objawy.

Re: Kto wyleczyl łuszczycę niefarmakologicznie ?

Postprzez Amazonka » 08 Lis 2012, 00:38

Dwa miesiace to taki normalny okres po zaleczeniu.
Zastosuj metodę Amazonki. Z Andean Medicine Center zastosuj tylko manayupe,czyli oczyszczanie z chemii.
Ale w dawce terapeutycznej dla dziecka. skonsultowanej z ich lekarzem.
Ile dawać miodu ? Nie wiem, bo dziecko to nie dorosły. Myśle że jedna łyzeczka od herbaty rano.( dorosły 2-3)
Miód spadziowy możesz jej dawać. To napewno nie jest zabronione. Tylko przyłóż sie do miodu, żeby nie była to podróba .
Metoda jest najbardziej naturalna.
Jak masz gdzie to sprawdź jej gluten. Prawdopodobnie gluten badają jak są jakieś objawy pokarmowe.
Ale przy glutenie nie muszą być takie objawy. Trucizny wynikajace z nietolerancji glutenu mogą dawać różne skutki.
Mogą być inne objawy. Krosty,krostki, zmiany w ustach na śluzówkach tzw afty.. Także brak pierwiastków we krwi.
Najpierw zrobić gluten.Bo po odstawieniu badania krwi nie wyjdą. Odstawienie glutenumoze nie być przyjemne dla dziecka.
Wiec lepiej najpierw sprawdzić. Ja mam wnuczkę 76 lat.
O glutenie napiszę na forum, ale za troszkę.
Z oczyszaniem to też jest taka gra w ciemno. Bo nie wiemy jakie środki oczyszczają i z czego oczyszczają.
Wiemy tylko że to i tamto podobno oczyszcza.
Pozdrawiam
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Kto wyleczyl łuszczycę niefarmakologicznie ?

Postprzez basia46 » 04 Lut 2013, 14:24

Z oczyszaniem to też jest taka gra w ciemno. Bo nie wiemy jakie środki oczyszczają i z czego oczyszczają.
Wiemy tylko że to i tamto podobno oczyszcza.

No jak ja coś mam zastosować to nie ma u mnie podobno
oczyszcza bądź nie i muszę wiedzieć co i w jaki sposób :wink:
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Kto wyleczyl łuszczycę niefarmakologicznie ?

Postprzez Amazonka » 06 Lut 2013, 02:19

Dużo chcesz a nic nie możesz. Każdy lekarz by tak chciał a nie może. Z reguły tylko wiedza co na jakie schorzenie pomaga.
Nie masz innego wyjścia jak metoda prób i błędów. Możesz się nie oczyszczać i nie próbować, twoja wola.
Najważniejsze, żeby to nie były środki szkodliwe.
A z maściami to jest inaczej ? Jednemu cygnolina pomaga drugiemu nie pomaga.
Z farmakologią jest identycznie. Z tym, że jest gorsza sytuacja, bo to są środki szkodliwe.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Kto wyleczyl łuszczycę niefarmakologicznie ?

Postprzez basia46 » 06 Lut 2013, 09:22

Nie masz innego wyjścia jak metoda prób i błędów. Możesz się nie oczyszczać i nie próbować, twoja wola.
Najważniejsze, żeby to nie były środki szkodliwe.

Ależ ja się oczyszczam ale............................. muszę wiedzieć czym??? i co oczyszczam :D :D
jednak wtedy jak zmiany są już na skórze proces jest długotrwały .............
tu nie ma szybko :)
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Kto wyleczyl łuszczycę niefarmakologicznie ?

Postprzez martucha180 » 03 Cze 2013, 22:02

Na oczyszczanie organizmu polecam pewien kwiatek - UCZEP TRÓJLISTKOWY. Ludzie często mają go w ogrodach lub na balkonach, ale nie wiedzą, że w postaci wysuszonej oczyszcza organizm! Zawiera flawonoidy, śluz, olejek eteryczny, garbniki, substancje gorzkie, składniki mineralne, kwasy organiczne, witaminę C, karoten. Uczep czyści krew – działa przeciwzapalnie i moczopędnie, bo pomaga w wydzielaniu toksyn z organizmu, także z potem. Przyśpiesza przemianę materii, poprawia funkcjonowanie wątroby i nadnerczy oraz skóry. Zalecane jest picie wywaru z 1 łyżki uczepu 2-3 razy dziennie na godzinę przed posiłkiem. W zapachu i smaku trochę przypomina rumianek, więc nie jest tak źle, a naprawdę działa! Na allegro 50 g uczepu kosztował ostatnio 1,80zł u sprzedawcy Pakiera_, polecam tego zielarza, bo ma dobrej jakości zioła w bardzo przystępnych cenach.
Na oczyszczenie organizmu dobre są też herbatki ojca Pio, ale to drogi gips (w pakiecie z tabletkami kosztuje ok. 100zł).
martucha180
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 15
Rejestracja: 03 Cze 2013, 21:12

Poprzednia

Wróć do Rodzaje Łuszczycy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron