Łuszczyca zredukiwana

Istnieje wiele różnych typów łuszczycy, z których niektóre są bardziej powszechne i częściej występujące niż inne. Każdy typ ma swoje specyficzne cechy charakterystyczne oraz objawy.

Łuszczyca zredukiwana

Postprzez Amazonka » 06 Lut 2013, 02:39

To moja łuszczyca. Nie jest jeszcze nigdzie opisana, niema fotografii.
Jutro zrobię zdjęcie i pokażę na forum taką plamę o średnicy 20mm.
Plama ma śladowe ilości łuski, ale ma. Niema stanu zapalnego, wiec minimalnie odcina się kolorem od zdrowej skóry.
Powyżej była inna plama łuszczycowa, 10mm x 5 mm z typowym śladem krwi na całej powierzchni. Ale też be z stanu zapalnego.
Z tym,że już zeszła sama. Nie sfotografowalem.
Ta o której mówię ma charakter zupełnie nietypowy. Może do jutra plama nie zejdzie.Bo dziś zacząłem się oczyszczać.
Plama siedzi dość długo,zobaczymy kiedy i czy zadziała na nią oczyszczanie.
Dermatolodzy tego nie zobaczą. Bo to ich nie obchodzi.Także mój bardzo dobry stan.
Takiej plamy nie miałem od bardzo dawna. Przypuszczam, że dlatego powstała, bo od Ciechocinka nie stosuję żadnych środków.
Dla eksperymentu medycznego.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Łuszczyca zredukiwana

Postprzez henia » 06 Lut 2013, 23:09

Amazonka napisał(a):[...]Plama siedzi dość długo,zobaczymy kiedy i czy zadziała na nią oczyszczanie[...]

Zdradzisz: co, czym i jaką metodą oczyszczasz?
Amazonka napisał(a):[...]Takiej plamy nie miałem od bardzo dawna. Przypuszczam, że dlatego powstała, bo od Ciechocinka nie stosuję żadnych środków.Dla eksperymentu medycznego.

Hmm.... nie nawilżanie szczególnie w okresie zimowym, to raczej nie jest najlepszy pomysł. Rzekłabym nawet - ryzykant z Waści :)Ale.... trening czyni mistrza, ponoć.
Co tą metodą sprawdzasz? w sensie czego eksperyment dotyczy? :ladybug4
henia
 

Re: Łuszczyca zredukiwana

Postprzez Amazonka » 07 Lut 2013, 16:10

Oczyszczam się Manayupą. Eksperyment dotyczy tego, czy ta roślina usunie toksyny = w efekcie palma zniknie.
Nie jest to dokuczliwe ani przeszkadzające. Ne zamierzam czymkolwiek tego smarować. Absolutnie żadną chemią = kremami.
Buteleczka Manayupy w kroplach (na 2 miesiące) kosztowała 85 zł.
Łuszczyca zredukowana - jakieś punkty pojedyńcze ( 1mm) na głowie, czasem skóra mini swędzi. Nie sypie się, nawet tak jak lekki łupież. Nie wymaga jakiejkolwiek ingerencji. Oczywiście jeszcze calu czas jest taka kaszka na skórze. To nie jest prawidłowe rogowacenie. Z tym,ze nie jest to kaszka czysto jak łuszczyca. Jak skórę z punktu się zdrapie to pojawia się krew.
W tej kaszce tego nie ma. Szorstka skóra, z grudkami.
Przecież swędzić może skóra nawet bez łuszczycy.
Jak wam mówiłem w lutym 2012 w szpitalu łuszczyca wyszła na obu podudziach. Duże grube łuski. Nie było jednak stanu zapalnego, nie było bolesne. Nawet nie swędziało. Niczym nie musiałem smarować. Zeszło samo. Jednak jadłem 6 miesięcy to co wiadomo.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Łuszczyca zredukiwana

Postprzez Amazonka » 07 Lut 2013, 16:17

henia napisał(a):nie nawilżanie szczególnie w okresie zimowym, to raczej nie jest najlepszy pomysł. Rzekłabym nawet - ryzykant z
Ryzykowałem jak bylem na testowaniu leków. Nie możesz leczyć ciężkiej łuszczycy niczym, a łuszczyca rośnie.
w prezencie dają ci PLACEBO.
Jakie były efekty ? Niby dobre bo zeszła w 95%. ale uczyullił mnie ten lek na słońce. O czym nie wiedziałem.
Skutek był katastrofalny. Najgorzej, że nikt nie wiedział o co chodzi.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Łuszczyca zredukiwana

Postprzez henia » 07 Lut 2013, 18:12

Amazonka napisał(a):[...] Ryzykowałem jak bylem na testowaniu leków. Nie możesz leczyć ciężkiej łuszczycy niczym, a łuszczyca rośnie.
w prezencie dają ci PLACEBO.
Jakie były efekty ? Niby dobre bo zeszła w 95%. ale uczyullił mnie ten lek na słońce. O czym nie wiedziałem.
Skutek był katastrofalny. Najgorzej, że nikt nie wiedział o co chodzi.

Staraj się tu nie pisać Swoimi skrótami myślowymi, bo mam kłopot z odczytaniem Ciebie :roll:

Czym byleś leczony w tym szpitalu? w sensie jaki lek dał u Ciebie tę 95 % poprawę?

Skutki uboczne leczenia ł., jak też sam "mechanizm immunologiczny" jej, jest na dziś nieznany, wiec trudno wymagać od medycyny czyt. medyków, aby byli nasza Alfa i Omegą.
henia
 

Re: Łuszczyca zredukiwana

Postprzez Amazonka » 07 Lut 2013, 18:48

henia napisał(a):Czym byleś leczony w tym szpitalu? w sensie jaki lek dał u Ciebie tę 95 % poprawę?

Tego mi nie powiedzieli. prawdopodobnie coś z cyklosporyną. To było w 1996 roku.
henia napisał(a):Skutki uboczne leczenia ł., jak też sam "mechanizm immunologiczny" jej, jest na dziś nieznany, wiec trudno wymagać od medycyny czyt. medyków, aby byli nasza Alfa i Omegą.
Wiec dziwie sie podejścia basi co do leczenia niefarmakologicznego. Leki są sprzedawane bez recepty.
Posiadam receptę na leczenie homeopatyczne od homeopaty z Włocławka. To dawało dużą poprawę. ( 1978). Te leki sprzedaje się też bez recepty.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa


Wróć do Rodzaje Łuszczycy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron