Spotkanie w Ciechocinku

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez BT37 » 19 Sty 2013, 20:20

Zapraszam wszystkich chętnych na miesięczne spotkanie w Ciechocinku dnia 2 lutego o 15.30, jak zwykle w hotelu Amazonka.
Serdecznie zapraszam :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez BT37 » 29 Sty 2013, 22:48

Wszystkich, którzy wybierają się 2 lutego na spotkanie do Ciechocinka proszę żeby zabrali ze sobą swój ulubiony krem, taki który używają najczęściej.
wszystko wytłumaczę na spotkaniu :gwiazdka9
Pozdrawiam serdecznie :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez BT37 » 02 Lut 2013, 21:40

Tym, którzy mimo wszelkich przeciwności dotarli dzisiaj na spotkanie ślicznie dziękuję :ladybug7
Zawsze miło jest was spotkać, porozmawiać, pobyć razem. Dziękuję :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez marynarz » 02 Lut 2013, 21:52

Cała przyjemność po naszej stronie pozdrawiam i dziękuję za miłe towarzystwo
marynarz
 

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez BT37 » 28 Lut 2013, 21:09

Kochani, jak co miesiąc zapraszam na spotkanie do Ciechocinka. Spotkanie najprawdopodoniej odbędzie się 23 marca, jak zwykle o 15.30 w hotelu Amazonka. Piszę najprawdopodobniej, ponieważ wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli gości na spotkaniu. Jednym z gości będzie Doktor Joanna Zaremba- dermatolog, specjalista medycyny pracy, mieliśmy już przyjemność spotkać się z nią podczas naszego spotkania w styczniu, jeśli chodzi o drugiego goscia to na razie jestem na etapie rozmów i ustaleń. W każdym razie zapewne będzie to ciekawe spotkanie :gwiazdka6 .
Zapraszam serdecznie :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez Ewunia » 28 Lut 2013, 21:48

Niestety Mnie tym razem nie będzie ponieważ 19 marca mam wyznaczony termin do szpitala.
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez BT37 » 17 Mar 2013, 23:43

Kochani, spotkanie w Ciechocinku w dniu 23 marca wyjątkowo rozpocznie się o godzinie 15.00.
Gościem spotkania jak już wcześn iej wspomniałam będzie doktor Joanna Zaremba - specjalista medycyny pracy, lekarz dermatolog. Doktor Asię mieliśmy okazję poznać podczas styczniowego biedronkowania w Ciechocinku.
Dzięki uprzejmości Pani Agnieszki Sadowskiej i firmy Cerko dla uczestników spotkania mam upominek w postaci próbek preparatów firmy Cerko. Ślicznie dziękuję Pani Agnieszko :ladybug7
Zapraszam serdecznie na spotkanie przy kawie i ciastku :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez BT37 » 22 Mar 2013, 16:46

Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli wyjątkowo ciekawe spotkanie. Będzie lekarz dermatolog, będzie Pan Łukasz Głowacz - przedstawiciel jednej z dużych firm produkujących maści i dermokosmetyki dla chorych na łuszczycę, oraz będzie przedstawiciel firmy Biogened - Dermedic Pani Anna Kwiatkowska.
Przypominam sobota 23 marca 2013 roku o godzinie 15.00 w hotelu Amazonka przy ulicy Traugutta 5 w Ciechocinku.
Serdecznie zapraszam wszystkich na to spotkanie.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez henia » 22 Mar 2013, 18:25

Fakt, :atrakcji" sporo. Teraz byle ludzie zechcieli z nich skorzystać. Powodzenia Wam tam :ladybug4
henia
 

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez BT37 » 23 Mar 2013, 20:35

Kolejne ciechocińskie spotkanie dobiegło końca, zawsze mam wrażenie, że za krótkie są te spotkania :) .
Czas więc podziękować wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w dzisiejszym spotkaniu w Ciechocinku dziekuję bardzo serdecznie, za to, że znalezli czas i chęci. :ladybug7 Dziękuję naszej zaprzyjażnionej doktor dermatolog Joannie Zaremba za czas jaki nam poświęciła, za pogadankę i konsultacje. Pani Doktor, ślicznie dziękuję :ladybug7
Dziękuję Pani Annie Kwiatkowskiej z firmy Biogened- Dermedic, za to, że znalazła czas by się z nami spotkać, ślicznie dziekuję Pani Aniu :ladybug7 .
Dziękuję również Pani Aleksandrze Dec, za umozliwienie nam spotkania z Panią Anią. Paniu Olu, ślicznie dziękuję :ladybug7
Dziękuję Panu Łukaszowi Głowacz, za udział w spotkaniu, za chęci współpracy i pomoc. Panie Łukaszu, dziękuję Panu bardzo i mam nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie :ladybug7
Dziękuję Pani Agnieszce Sadowskiej i firmie Cerko za próbki jakie otrzymałam dla uczestników spotkania. Pani Agnieszko, zapewnia Pani nam na każde spotkanie upominki, ślicznie dziękuję :ladybug7
Kochani, i WAM wszystkim ślicznie dziękuję za towarzystwo. Miło było spotkać tych, których już znam, oraz poznać tych, którzy pierwszy raz zechcieli się z nami spotkać. Mam nadzieję, że nie był to wasz ostatni raz :ladybug7
Następne spotkanie w Ciechocinku 20 kwietnia 2013 r. Już dzisiaj serdecznie zapraszam :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron