Spotkanie w Ciechocinku

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez jasiu » 24 Mar 2013, 15:32

Nam też było Bardzo Miło się z wami spotkać kolejny raz Było Super. Bardzo dziękujemy i Pozdrawiamy i do zobaczenia!!!! :ladybug4
jasiu
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 21 Lip 2012, 19:56
Miejscowość: Lipno

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez BT37 » 11 Kwi 2013, 19:02

Jak co miesiąc zapraszam na spotkanie przy kawie i ciastku. Porozmawiamy o problemach, sprawach ważnych i mniej ważnych. Będę na Was czekała w Ciechocinku w dniu 20 kwietnia o godzinie 15.00 w hotelu Amazonka przy ulicy Traugutta 5. Zapraszam wszystkich chętnych :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez Ewunia » 11 Kwi 2013, 21:15

Tym razem za goszczę swoją osobą na spotkaniu:* :banan0
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez BT37 » 20 Kwi 2013, 19:07

Szybko płynie czas na miłych spotkaniach, niestety. Czas na podziękowania.
Chciałabym podziekować wszystkim tym, którzy zechcieli się ze mną dzisiaj spotkać w Ciechocinku. Miło było Was znowu zobaczyć :ladybug7 .
Dziękuję również nowym osobom za przyjazd i spędzenie z nami kilku godzin. Mam nadzieję, że nie będzie to Wasze ostatnie spotkanie z nami.
Podziękowania również należą się firmie Cerko i Pani Agnieszce Sadowskiej, która nigdy nie zapomina o naszych spotkaniach i zawsze wspiera nas próbkami swoich preparatów. Dzięki uprzejmości Pani Elżbiety Oleksiewicz- Pilucik i firmy FlosLek ( producent Emoleum ) mogłam uczestnikom spotkania podarować preparaty z serii Emoleum. Ślicznie dziekuję.
Pani Anna Kawecka z firmy Sufrin nadesłała na nasze spotkanie materiały na temat preparatu Sufrin, które rozdałam uczestnikom.
Wszystkim ślicznie dziękuję za wsparcie naszego spotkania, a Wam Kochani za obecność. DZIĘKUJĘ :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez Gosiaczek68 » 20 Kwi 2013, 20:38

Wróciłam... poprzytulałam sie i naładowałam akumulatory. :kwiatek7
Dziekuje wszystkim za mile spedzony czas. :kwiatek8 Nawet nie wiecie jak ja się za wami stęskniłam. Milusieńko było byc z wami.
Oczywiscie z takiego spotkania nie wraca sie z pusymi rękoma, ja wróciłam z pyszna babką herbaciana i teraz się obiadam, Beti dziekuje ze "dbasz" o moja linie,
jak ją już zjem na pewno nie będę miała talii. :oops:
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez BT37 » 20 Kwi 2013, 20:48

Smacznego Małgosiu :ladybug7 Cała przyjemność po mojej stronie :ladybug2
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez Tom_Kon » 20 Kwi 2013, 21:15

Dziękuję za serdecznie przyjęcie i miłe spotkanie. Warto było się odważyć i przyjechać. Mam nadzieję, że uda mi się tak zorganizować czas, aby móc uczestniczyć w kolejnych spotkaniach.

Pozdrawiam

Tomek
Awatar użytkownika
Tom_Kon
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 6
Rejestracja: 20 Kwi 2013, 20:34

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez magdzia_dab » 20 Kwi 2013, 21:24

Kochani dziękuję za przemiłe kolejne spotkanie :banan0
Mimo drobnych "kłopotów komunikacyjnych" :lol: warto było przyjechać, by was wszystkich spotkać. P :gwiazdka6 ozdrowienia dla nowo przybyłych, zapraszamy serdecznie do kolejnych spotkań :ladybug4
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez Gosiaczek68 » 20 Kwi 2013, 22:25

Tomku warto się odważyć, ja też kiedyś pierwszy raz się odważyłam, ci którzy mnie pamiętaja z tamtego spotkania, wiedzą jaka byłam wystraszona i małomówna, co w moim przypadku trudne do wyobrażenia, ale jestem już z wami od ponad roku i nie żałuję ani jednego spotania ani jednego dnia, że was poznałm i poznaję co raz to nowe osoby.

Tomku miło było was poznać, i miło że ktoś jest z mojego miasta, to dla mnie jest duża ale jakże miła niespodzianka. :kwiatek7
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Spotkanie w Ciechocinku

Postprzez lusskaa » 22 Kwi 2013, 20:53

mi również było bardzo miło, wpadłam tak przez przypadek na kawkę, o ciachach nie wspomnę wyglądały apetycznie ale byłam twarda :banan0
lusskaa
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 Kwi 2013, 20:24

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

cron