CZĘSTOCHOWA

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez Coccinella » 14 Lip 2012, 22:15

Chyba mogę napisać, skoro już wróciłam? :gwiazdka7

Byłam pierwszy raz na spotkaniu z biedronkowo.info. Wiecie, mam wrażenie jakbyśmy się już kiedyś gdzieś spotkali... Takie znajome twarze macie... Szczególnie 2 osoby, chyba miałam jakieś urojenia, ale nieważne :gwiazdka6

Chciałam Wam podziękować za te kilka chwil czasu, kiedy mogłam:
- z Wami posiedzieć,
- z Wami się pośmiać,
- troszkę Wam poopowiadać,
- troszkę Wam pokazać,
- troszkę Wam podebrać dla siebie niesamowitej wiary. Wiary że się uda, że można... wiecie jakie to ważne dla mnie? mało powiedziane... :kwiatek7

Nauczyło mnie to spotkanie czegoś...
Jak żadne...
Nauczyło mnie, że problem tkwi we mnie, odpychałam od siebie te myśli, wmawiałam sobie, że jest jak jest i wszyscy lekarze są do niczego bo w cudowny sposób nie potrafią mnie uzdrowić, a tak naprawdę ja niewiele robię w tym kierunku by sobie pomóc... To był dla mnie KAMIEŃ MILOWY, dostałam z pięści w twarz i chociaż w pewnym momencie było mi ciężko pogodzić się z myślą, że możecie mieć rację, i płakałam w aucie jadąc do Złotego Potoku, to jednak wróciłam do Was, by stawić czoła samej sobie...

Do domu wróciłam z misją:D Misja - zdrowe ciało, zdrowy duch:D i na odwrót! Jak sama sobie nie pomogę to cud nie nadejdzie...

Brutalna prawda mnie czekała na tym spotkaniu, zwykle na takich spotkaniach było jakieś tam pitu titu sritu (choć spotkania są zawsze fajowe ze względu na ludzi z którymi można sie spotkać)... a tu Waszymi oczami zobaczyłam siebie... absolutnie nie umniejszam poprzednim spotkaniom, po prostu to było dla mnie przełomowe...

Co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ!!! :ladybug7


ps. Edi usnęła znowu w aucie. Tobi pozdrawia:D


Aha, podziwiam Was za tak dalekie podróże! sama uwielbiam jeździć, ale żeby tyle osób zjechało się taki kawał drogi by znaleźć się w Częstochowie? Wstydem by było, gdyby mnie nie było, to tylko 40 km:D
Coccinella
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 17
Rejestracja: 09 Lip 2012, 13:19
Miejscowość: Radomsko

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez Lenka » 14 Lip 2012, 23:16

Bardzo się cieszę, że was w końcu poznałam osobiście, jesteście niesamowici z tym, że tak razem się trzymacie i że tak ciepło mnie przyjęliście, dla mnie to ważne, bo to psychicznie mnie naładowało i dało też siłę i motywację
mam nadzieję, że będzie jeszcze kilka takich spotkań i będę mogła na nich się pojawić

pozdrawiam ciepło i każdego ściskam

DOSIA coś znalazłam :gwiazdka4 nieco inne niż Twoje ale cosik podobne :)
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez Agnieszka » 14 Lip 2012, 23:33

Bardzo Wam dziękuję za Waszą otwartość i ciepłe przyjęcie na dzisiejszym spotkaniu. Fajnie było Was poznać i zobaczyć jak silną grupę stanowicie nieocenione wsparcie psychiczne dla siebie co jest super. Jak mówiłam jestem otwarta na kontakt z Wami i mam nadzieję że po dzisiejszym dniu będziecie z większą chęcią i odwagą do mnie pisać.

Pozdrawiam
Agnieszka
Agnieszka
Specjalista Biedronkowa
Specjalista Biedronkowa
 
Posty: 58
Rejestracja: 24 Mar 2010, 14:02

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez basia46 » 15 Lip 2012, 01:56

A ja witałam w piątek biedroneczki dziś i jutro siem żegnam w realu a witam wirtualnie :lol: :lol: :banan0 :banan0
Spotkanie siuper więcej takich kcem :banan0 :banan0 :banan0
pozdrawiam też nowo poznane miejscowe biedroneczki i cieszem się ze spotkania w realu :banan1 :banan1
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez Hala1 » 15 Lip 2012, 11:33

Dziękuje za zaproszenie mnie do swojego grona i na spotkanie z Wami. Czułam się z jakbyśmy znali się od lat i nawet nie wiedziałam kiedy minęły mi godziny spędzone z Wami. Podziwiam konwencje tych spotkań i pomoc jaką sobie nawzajem dajecie. Cieszę się, że mogę czuć się jedną z Was.
Pozdrawiam :)
Hala1
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 15 Lip 2012, 11:21
Miejscowość: Częstochowa

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez basia46 » 15 Lip 2012, 11:35

No i moje biedroneczki ja tu czekam na zameldowanie mi się jak tam podróż minęła wiatrów za silnych nie było :lol: :lol: itp
i dziękuje pięknie za milo spędzony czas w gronie takich znakomitości :buzka :serduszka
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez waldek68 » 15 Lip 2012, 14:42

Tak Basia dotarlem caly i zdrow ale to zasluga Gosiaczka i jej meza .Bylo milo Was poznac wszystkich .Beatka jestes wielka . :brawo :brawo
waldek68
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 63
Rejestracja: 12 Maj 2012, 09:43

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez Gosiaczek68 » 15 Lip 2012, 16:31

Jestem :banan0 dojechaliśmy calii i zdrowii.

Miło było spedzic z wami tak cudny weekend. Jesteście wszyscy fantastyczni.

Marcysiu przykro, że musiałaś płakać, ale może własnie ta brutalna prawda była potrzebna żeby zrozumieć...pamietaj jesteśmy z tobą, będziemy cie wspierac, pomagać i trzymać kciuki.

Wiecie co, nie wiem co mam napisać.....narazie jestem pod wielkim wrażeniem i słów mi brak...może później dojdę ze soba do porozumienia i cos mądrego napisze.
Całuję wszystkich i szerokiej drogo dla tych co jeszcze są w podróży. :buzka
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez BT37 » 15 Lip 2012, 16:59

Aleksandrów też dojechał w jednym kawałku :ladybug7
Kochani chciałabym podziękować wam wszystkim za to, że chcieliscie tam byc, spotkać się z nami, posłuchać, pomiziać. Dziękuję.
Dziękuję przede wszystkim lekarzom, którzy zawsze wspierają nasze działania i spotkania. I tak dziękuję Doktor Katarzynie Kolossie za wielkie serce i za czas, który znalazła żeby być z nami. Dziękuję jej mężowi Doktorowi Kolossie za to, że wytrzymał z nami i pozwolił się cieszyć towarzystwem żony :ladybug7
Agnieszko, dla Ciebie wielkie dzięki, że chciałaś byc z nami, że mogłaś nas poznać, zobaczyć, że zechciałaś porozmawiać z niektórymi. Mam nadzieję, że nie było to nasze ostatnie takie spotkanie. Dziękuję również Twojemu mężowi, że dał Ci ten czas dla nas :ladybug7

Dziękuję Firmie Farmina i jej cudnym przedstawicielom- Pani Lucynie Krukowskiej i Panu Tomaszowi Płatek za wsparcie spotkania swoją wiedzą i produktami. :ladybug7
Firmie Cerko i Pani Agnieszce Sadowskiej za nadesłane próbki dla uczestników spotkania. :ladybug7
Panu Rafałowi Balcerowicz i firmie P. F. Sulphur Busko Zdrój za nadesłane próbki swoich produktów dla uczestników spotkania :ladybug7
Basiu, byłaś moimi oczami, naszym przewodnikiem. Wielkie dzięki za wszystko co dla nas zrobiłaś. Bardzo miło było cię poznać :ladybug7
Marcysiu, dziękuję, ze chciałaś mimo wszystko wrócić do nas. Mam nadzieję, że będzie już teraz z górki, a jak coś to my jesteśmy. Tylko daj znać. Ukłony również dla Tobiego i buziaki dla Edytki :ladybug7
Halu, było nam niezmiezmiernie miło gościć Cię, mamy nadzieję, że to spotkanie nie będzie naszym ostatnim :ladybug7
Tomku, dziekuję, że znalazłeś czas dla nas. Pamiętaj o naszej rozmowie, jeśli tylko zechcesz coś robić w tym kierunku żeby stworzyć w Częstochowie takie koło wsparcia dla chorych na łuszczycę, my Ci pomożemy w miarę naszych możliwości :ladybug7
Lenka, bardzo miło spotkać Ciebie i Twoją córcię, mam nadzieję, że wszystko ułoży się tak jak tego sobie życzysz. Pięknie dziękuję za cudny prezent :ladybug7
Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli byc naszymi gośćmi. Jesteście wszyscy cudowni, miło było was poznać. Dziękuję :ladybug7



Dziękuję wreszcie Heni, Gosi i Piotrkowi, Waldiemu, Lidce i Alkowi z Patrycją, Dośce i Pawłowi,Kasi i jej córce Ewie, Sławkowi i jego przesympatycznej siostrze Ewie,Waldkowi, Marioli.Dziękuję, że jesteście i chcecie. Bez was nie byłoby tego.
Wielki ukłon w waszą stronę :ladybug3 :brawo


Waldku, jak miałeś okazję się przekonać jestem bardzo wielka - mam całe 162 cm wzrostu :lol:
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez aleksander » 15 Lip 2012, 17:51

Witajcie Kochani :buzka Dziękujemy Wam wszystkim za kolejne spotkanie w którym mogliśmy spędzić z Wami czas.Dzięki za to że jesteście . Chwile razem z Wami dają nam ogrom pozytywnej energii oraz pozytywnego
postrzegania wszystkiego co nas otacza. Cieszymy się że mogliśmy poznać nowe Biedroneczki :ladybug2.

Beatko,dziękujemy Tobie za to że Twoje zaangażowanie i WIELKIE SERDUCHO pozwala nam przeżywać tak wspaniałe chwile w tak wytwornym gronie.Czapki z głów!!!!!!! :brawo


a HENIA dalej jedzie!!!!!!! :serduszka

to się nazywa HARYZMA i WYTRWAŁOŚĆ

Pozdrawiamy serdecznie ,Alek z rodzinką
Awatar użytkownika
aleksander
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 33
Rejestracja: 21 Maj 2012, 19:58
Miejscowość: Wrocław

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości