A może by tak jakiś ZLOT?

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

A może by tak jakiś ZLOT?

Postprzez Master of Chaoss » 26 Lut 2010, 00:19

Wyszła propozycja by latem w okolicy lipca, zorganizować biedronkowy zlocik, miejscem zlotu zasugerowano okolice jeziora Drawskiego (okolice Czaplinka) nad przepięknym jeziorem Komorze o zerowej klasie czystości wody (czyli najwyższej czystości).

Wszelkie pytania, propozycje oraz opinie proszę składać, pisać w tym ze temacie :)
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: A może by tak jakiś ZLOT?

Postprzez Jadwiga » 26 Lut 2010, 08:55

Dzień dobry. Przemku jestem za wspólnym spotkaniem. Pogody to nie zamówimy ale zapewne będzie dobry nastrój i koniecznie dobry humorek czego życzę wszystkim..Gdy będzie wiadomo kiedy( data) to potwierdzę moją obecność.Jeśli mozna to z osobą towarzyszącą i jak się uda z moim bratem...
Jadwiga
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 8
Rejestracja: 13 Sty 2010, 21:20

Re: A może by tak jakiś ZLOT?

Postprzez BT37 » 26 Lut 2010, 09:43

Przemko ja jestem za :D . Na pewno będzie sporo chętnych, zapraszamy serdecznie :)
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: A może by tak jakiś ZLOT?

Postprzez szater » 26 Lut 2010, 10:12

.................................................................
Ostatnio edytowany przez szater, 30 Gru 2011, 21:18, edytowano w sumie 1 raz
szater
 

Re: A może by tak jakiś ZLOT?

Postprzez Master of Chaoss » 26 Lut 2010, 11:49

Jadziu z kim przyjedziesz to tylko i wyłącznie twoja sprawa, nie mamy ograniczeń hehe kogo zaprosisz kogo weźmiesz to nie nasza sprawa :D można nawet z całym wojskiem hehe miejsca dostatek będzie :)
(namiot zabrać ze sobą jeśli ktoś woli)

z tego co Beata wspominała to termin coś kolo środka lipca czyli około 12 - 25 by pasował jej, teraz kwestia jak z tym terminem inni się zaopatrują, zlot myślimy o terminie 3 dniowym, oczywiście kto będzie chciał zostać dłużej nie ma problemu :)

szater napisał(a):Na wszelkiego rodzaju zlotach mile widziane jest towarzystwo tzw.sympatyków (koleżanki, koledzy, bracia , siostry, mężowie i żony czyjes czy własne byleby sympatykami byli :roll: )

nic dodać nic ując wszystko już powiedziała szater :D
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: A może by tak jakiś ZLOT?

Postprzez waldi380 » 01 Mar 2010, 18:36

Jestem za!!!
waldi380
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 98
Rejestracja: 26 Lut 2010, 10:23

Re: A może by tak jakiś ZLOT?

Postprzez konik » 02 Mar 2010, 18:29

Pomysł-przedni jak by to nzjkrócej ująć !!! Proszę dać znać gdzie kiedy i za ile.Babcie też czasami lubią poszaleć :D !!!! A miło będzie spotkać się w realu mnie tym bardziej ze znam tamte okolice i od mojej chatki to rzut kaszubskim beretem :P !!!!!
Awatar użytkownika
konik
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 77
Rejestracja: 13 Lut 2010, 14:02

Re: A może by tak jakiś ZLOT?

Postprzez szater » 15 Mar 2010, 13:11

.............................................................
Ostatnio edytowany przez szater, 30 Gru 2011, 21:19, edytowano w sumie 1 raz
szater
 

Re: A może by tak jakiś ZLOT?

Postprzez puma » 15 Mar 2010, 13:30

buuuu...
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: A może by tak jakiś ZLOT?

Postprzez szater » 15 Mar 2010, 19:06

................................................................
Ostatnio edytowany przez szater, 30 Gru 2011, 21:19, edytowano w sumie 1 raz
szater
 

Następna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

cron