Spotkanie w...

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: Spotkanie w...

Postprzez Krzysztof » 07 Lut 2013, 19:39

Dorotko tylko prosze nie wczesniej niż o 11.00 :lol:
Krzysztof
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 05 Lis 2012, 16:48

Re: Spotkanie w...

Postprzez kaska69 » 07 Lut 2013, 22:22

Monika dzwoniłam pare razy i nie odbierasz.....ciesze sie ze bedziesz w sobote. :banan0

Krzysiu ja chciałam juz o 8 rano byc....... :banan1
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Spotkanie w...

Postprzez henia » 08 Lut 2013, 19:42

Będą tam też i tacy, co to do życia nie potrzebują snu. Zatem Kasieńko, zostaniesz na pokoje wpuszczona, bez obawy :gwiazdka
henia
 

Re: Spotkanie w...

Postprzez lidjan » 09 Lut 2013, 13:08

Przykro mi ale będę mogła dołączyć dopiero w sobotę.
Bardzo się cieszę na spotkanie z Wami.
Pozdrawiam
Lidia
lidjan
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 4
Rejestracja: 01 Mar 2012, 17:23

Re: Spotkanie w...

Postprzez kaska69 » 09 Lut 2013, 15:35

Heniulka dam wam pospać :banan0 , bede ok 10-10.15 wczesniej musze zadbać o miskę dla mojej rodzinki....
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Spotkanie w...

Postprzez henia » 14 Lut 2013, 12:42

Torba prawie spakowana, ciasta napieczone :lol: jestem gotowa do startu :gwiazdka Do zobaczenia :banan0 :banan0 :serduszka
henia
 

Re: Spotkanie w...

Postprzez dora1000 » 14 Lut 2013, 13:21

Heniu nie zapomnij tylko o kosmetykach upiększających :lol:
dora1000
 

Re: Spotkanie w...

Postprzez BT37 » 14 Lut 2013, 20:25

A więc co prawda dość póżno, ale lepiej póżno niż wcale. Kochani, jutro nasze spotkanie, nie planuję na jutro żadnych oficjalnych spotkań, ale nigdy nic nie wiadomo jeszcze :kwiatek8 . Mam jednak nadzieję, że i jutro poznaniacy zechcą się z nami spotkać i przywitać. Zapraszamy serdecznie. Będziemy w hostelu Frolic Goats Hostel przy ulicy Wrocławskiej 16/6. Wejście do hostelu od ulicy Jaskółczej.
W sobotę natomiast o 10.30 gościem naszym będzie Pan Karol Gołębiowski z ramienia firmy Lefrosche ( producent Squamaxu i Pilarixu m.in. ), a o 12.00 spotkanie z przedstawicielami firmy, która jest z nami zawsze Farmina ( producent MediDerm) . Wielkie podziękowanie tu na ręce Pani Beaty Piekarczyk, która zawsze dokłada wszelkich starań, żeby na każdym spotkaniu ktoś z Farminy był z nami. Dziekuję Pani Beato :ladybug7 .
W razie jakichkolwiek pytań prosze o kontakt : 515 742 899.
No to kochani do zobaczenia jutro :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Spotkanie w...

Postprzez dora1000 » 15 Lut 2013, 13:05

Do soboty biedroneczki :ladybug4
dora1000
 

Re: Spotkanie w...

Postprzez BT37 » 17 Lut 2013, 15:19

Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli się z nami spotkać w Poznaniu. :ladybug7
Przede wszystkim dziękuję Panu Markowi Walczakowi, właścicielowi hostelu Frolic Goats Hostel, za gościnę, za przymykanie oka na nasze spotkania, biegania. Dziękuję również pracownikom hostelu za cierpliwość do nas. Ślicznie wam dziękuję :ladybug7
Dziękuję firmom, które zechciały wesprzeć nasze spotkanie, czy swoimi kosmetykami czy też swoja obecnością.
Dziękuję Pani Magdalenie Pawłowskiej i firmie dr. Irene Eris seria Pharmaceris, za ofiarowane nam zestawy kosmetyków. Ślicznie dziękuję :ladybug7
Panu Karolowi Gołębiowskiemu i firmie Lefrosche za obecność i ofiarowane kosmetyki. Dziękuję Panie Karolu :ladybug7
Pani Agnieszce Sadowskiej i firmie Cerko, za próbki produktów, które otrzymuję na spotkania.Dziękuję pięknie Pani Agnieszko :ladybug7
Dziekuję Panu Rafałowi Balcerewicz i i firmie Sulphur Busko Zdrój za nadesłane produkty ( wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają je ode mnie pocztą ). Ślicznie dziękuję Panie Rafale za waszą obecność w postaci produktów na naszych spotkaniach :ladybug7
Dziękuję lekarzom :ladybug7
Kochani i WAM wszystkim pięknie dziękuję, za to, że chcieliście być tam ze mną, za to, że mogłam z wami pobyć, naładować akumulatory, poznać was. Ślicznie dziękuję :ladybug7
Wszystkim tym wymienionym i niewymienionym dziekuję :ladybug7

Zapomniałabym o najważniejszym ( zapewne to już skleroza :wink: ) Kochani z całego serca dziękuję WAM za piękne kwiaty i prezenty. To bardzo miłe z waszej strony. DZIĘKUJĘ :ladybug3
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

cron