Spotkanie w...

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: Spotkanie w...

Postprzez kaska69 » 18 Lut 2013, 23:06

Henia, najlepsze to było to, że garnek przymarzł :banan1 musiaabys widziec Basie i mnie z suszarka w reku przy zamrażalniku....ubaw po pachy :banan0 żałowałam ze wtedy nie było Waldka z aparatem fotofraficznym :P wracałyśmy do domu i sie smiałysmy same z siebie.......

a z innej beczki .... jak sie piecze takie ciasto mrówkowe? bo było zarąbiste :banan0 :banan0 :banan0
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Spotkanie w...

Postprzez Łaciata90 » 18 Lut 2013, 23:53

Również ślę gorące podziękowania. :ladybug7 Cieszę się, że mogłam tam z wami być, bo teraz w sercu jest dużo cieplej i radośniej.
Jestem zmobilizowana, zwarta i gotowa do działania. :)
a tym, którzy się wahali i z jakiś powodów nie dołączyli spieszę powiedzieć, że jest czego żałować!

Pozdrawiam całe Biedronkowe Towarzystwo :ladybug4
Awatar użytkownika
Łaciata90
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 38
Rejestracja: 22 Paź 2011, 20:50
Miejscowość: Poznań

Re: Spotkanie w...

Postprzez agata » 23 Lut 2013, 18:47

Kochani, chciałabym podziękować Wam wszystkim i każdemu z osobna za cudownie spędzony czas w Poznaniu :ladybug4 Przede wszystkim, chce podziękować Beatce :kwiatek7 , bo gdyby nie ona, na pewno nie miałabym okazji poznać tak wiele wspaniałych osób. Dziękuje za rozmowy, wsparcie i pomoc. Dzięki Wam/Nam wiem, że nie jestem SAMA.
Z serduszka dziękuję firmom dermokosmetycznym, za wspaniałe prezenty.

Agata :ladybug7
agata
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 31
Rejestracja: 09 Sty 2013, 12:43

Poprzednia

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

cron