Spotkanie w...

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: Spotkanie w...

Postprzez kaska69 » 17 Lut 2013, 21:13

Ja dziekuję za kosmetyki - bardzo się przydadzą :ladybug3

za cudną sobotę, poznanie nowych Biedronek, za pyszny gulasz, i mrówkowe ciasto i za wszystko wszystko dziekuje :ladybug3
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Spotkanie w...

Postprzez henia » 17 Lut 2013, 22:17

Torbę rozpakuję jutro ale jeszcze dziś obowiązkowe buziaki tym wszystkim, z którymi spędziłam ten piękny weekend :serduszka
II Biedronkowanie w Poznaniu, było jeszcze fajniejsze niż to I. Może już bez tych emocji "jacy oni będą?" ale jakżeż mi już brakowało i tych gadek nocnych i tych uśmiechniętych gębul i tych wspomnień. Dziękuję za spotkanie i tym "starym", i tym "świeżynkom", z nadzieją, że spotkamy się jeszcze nie raz na tych naszych Biedronkwych pitu pitu :banan1

Poznań, ten to ma farta: nie dość że sobota zajefajna, to jeszcze i gulaszowa niedziela za free :lol: Wsch. pozdrawia zachód :kwiatek6
henia
 

Re: Spotkanie w...

Postprzez waldi380 » 17 Lut 2013, 22:56

To i ja dziękuję pięknie za miło spędzone chwile :ladybug4
akumulatory naładowane na maxa dobrą energią :banan0
Do zobaczenia na kolejnym biedronkowym spotkaniu :ladybug3
waldi380
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 98
Rejestracja: 26 Lut 2010, 10:23

Re: Spotkanie w...

Postprzez magdzia_dab » 18 Lut 2013, 10:33

Kochani- ślicznie dziękuję za wszystko :kwiatek8
Te spotkania dają mnóstwo radości, otuchy i wiedzy, ale przede wszystkim poczucia, że nie jestem SAMA.
Bardzo jestem wdzięczna wszystkim i cieszę się, że dołączają do naszego grona tak wspaniałe osoby.
Oby więcej takich ludzi wokół nas. Jestem naładowana magiczną mocą :banan0 , pozytywną energią :banan1 i mam nadzieję, że wystarczy mi jej do następnego spotkania. :ladybug7
Dziękuję, dziękuję, dziękuję :buzka
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: Spotkanie w...

Postprzez dora1000 » 18 Lut 2013, 10:52

Ja także dołączam do podziękowań w swoim imieniu i mojej rodzinki, za miłe i ciepłe jak zawsze przyjęcie. Firmom dermokosmetycznym za prezenty, które otrzymałam, wszystkim Biedronkom za mile spędzony czas i oczywiście naszej Beatce za zorganizowanie spotkania. :ladybug4
dora1000
 

Re: Spotkanie w...

Postprzez Krzysztof » 18 Lut 2013, 16:35

HEJ DZIEWCZYNY!!!!!!!!!

Miło się było zapoznać z nowymi pięknymi damami i miło się było spotkać po raz kolejny z damami, które poznałem już w Ciechocinku...
Niesiety musiałem Was dość szybko opuścić... ale mysle że popłudnie sobotnie miło żeście spędzili beze mnie ( :wink: )
Aha i niedzielny poranek...

Było mi naprawde miło i sympatycznie spędzic te kilka chwil...
Mam nadzieję, że nie zrobiłem złego wrażenia ;)

Pozdrawiam serdecznie z leszczyńskiej ziemi....

PS. Pozdrowiam i Ciebie Waldi - jedynego po mnie mężczyznę w Poznaniu (nie licząć męża Doroty) :lol:
Krzysztof
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 05 Lis 2012, 16:48

Re: Spotkanie w...

Postprzez kaska69 » 18 Lut 2013, 20:44

Heniulka
mielismy gulaszowy obiad i gulsrzową kolację, wielkie dzieki za Twoja sklerozę :lol: zyskałam tez nowy garnek :lol:

Madzia,
Basia kazała przekazac pozdrowienia i całuski :serduszka i podziekowac za fajną pogaduszkę :kwiatek4
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Spotkanie w...

Postprzez Gosiaczek68 » 18 Lut 2013, 21:09

uff, a mnie nie było :cry:

Ale bardzo sie ciesze że wszystkim dopisłały humorki i wszyscy sa zadowoleni :serduszka
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Spotkanie w...

Postprzez joanna4213 » 18 Lut 2013, 21:27

Ja też nie bedę gorsza i podziękuję wszystkim biedroneczkom za wspólnie spedzony czas. Miło było was wszystkich poznać i pogadać z wami na rózne cenne i mniej cenne :gwiazdka9 tematy. Miłą niespodzianką byo dla mnie otrzymanie kosmetyków, które juz zdążyłam użyć. Dziękuję Beacie za organizację takich "naszych" spotkań bo są one korzyścią dla serca, duszy no i oczywiście skóry :brawo Mam nadzieje, że będzie nas niedługo du....żo więcej. pozdrawiam z Poznania.
joanna4213
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 13
Rejestracja: 12 Lut 2013, 18:55
Miejscowość: Poznań

Re: Spotkanie w...

Postprzez henia » 18 Lut 2013, 22:42

Człowiek karnie melduję się pod drzwiami o wyznaczonej porze. Pomaga ogarnąć chatę śpiochom, i co mu przybijają?.. sklerozę... ot i ludzka wdzięczność :roll:
Ale gulasz fakt, pychotka był :D

Zaczynam od jutra praktykować dary poznańskie, i te tą razą, zatrzymuje dla siebie a mianowicie kosmetyki Pharmaceris: lekki krem głęboko nawilżający do twarzy; i łagodząca pianka myjąca do twarzy i oczu.

Jak zwykle, więcej przywiozłam niż zapakowałam. Beti :buzka dzięki za starania a firmom kosmetycznym :kwiatek7 za dary.
henia
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron