POZNAŃ

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: POZNAŃ

Postprzez henia » 16 Sty 2014, 00:44

Jako, że temat nam zaczyna się rozwijać, jak też na wyraźną prośbę włascicielki tego miejsca, pragne jasno określić, iż :
Osoba BT37, ani ta strona internetowa, nie są organizatorami naszego tegorocznego spotkania w Poznaniu.


Dla mniej zorientowanych - jesteśmy towarzyską grupą łuszczyków, którym 3 lata temu zamarzyło się poznanie w realu. A że uwielbiamy marzenia zamieniać w czyn - to tak sie już 3 latka kulamy wspólnie z większą czy mniejszą częstotliwością. To tak w największym skrócie.

Tak jak zwykle, i tym razem będziemy gośćmi biedronek poznańskch. W zwiazku z tym, i dla zapobiegnięcia dalszym nieporozumieniom - będę wdzieczna, za kierowanie wszelkich zapytań odnosnie naszego tegorocznego spotkania, pod adres Kaski69.

Jej namiary są na stronie rozpoczynającej ten temat
Mój telefon 501221139 ( najlepiej dzwonic po 19), meil: katarzyna.h@buziaczek.pl


Przepraszam, że wychodzę przed szereg ale nie lubię niedomowiń :ladybug4
henia
 

Re: POZNAŃ

Postprzez dora1000 » 16 Sty 2014, 14:13

ja myślę, że nie tylko się dostosujesz ale i przyjmiecie nas tam po starpolsku w sensie - chlebem, solą i kielichem, który nota bene oddam do zażycia swojej Dorotce albowiem gdyż jestem niezażywajaca :oops:
Heniu ja muszę się oszczędzać z tym piciem, a Ty mi swój kieliszek odstępujesz ? Toć to ja pójdę wcześnie spać. Odstąp ale co innego :buzka
dora1000
 

Re: POZNAŃ

Postprzez henia » 16 Sty 2014, 17:04

dora1000 napisał(a): Heniu ja muszę się oszczędzać z tym piciem, a Ty mi swój kieliszek odstępujesz ? Toć to ja pójdę wcześnie spać. Odstąp ale co innego :buzka

Ty juz dobrze wiesz, że Tobie to ja nie tylko swój kielich jestem w stanie odstapić :serduszka

Poznaniu - przybywamy http://www.youtube.com/watch?v=--mqTli6VjE :ladybug3
henia
 

Re: POZNAŃ

Postprzez kaska69 » 16 Sty 2014, 22:32

Heniu kochana,
bardzo przepraszam ale z tańca to moge tylko partie hipopotama Ci zatańczyc, a nie taki cudny taniec http://www.youtube.com/watch?v=--mqTli6VjE
i chyba muszę zamówic wielki bochen chleba bo duzo biedronek jest chetnych go spróbować :banan1 :banan0 :banan1
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: POZNAŃ

Postprzez Szater » 17 Sty 2014, 09:17

uwazam ze im wiecej tym weselej :D poza tym takie spotkanie to okazja do pogadania na różne sprawy,czasem nieporozumienia wynikłe z ubogosci słowa pisanego mozna załatwic jedna rozmowa :kwiatek8 czekam czekam,nadlatujcie,nadjeżdzajcie...my jak zwykle mamy 2 miejsca w samochochie...w razie cus :D
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: POZNAŃ

Postprzez basia46 » 17 Sty 2014, 16:17

Wybierajcie ten termin który lepszy bo muszem się zastanowić czy będe :D
a i urlop wcześniej zgłosić
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: POZNAŃ

Postprzez Gosiaczek68 » 17 Sty 2014, 20:49

To ja jako pierwsza się określę, wybieram drugi termin marcowy, bo znając życie i moje szczęście to w lutym wypadnie mi jak nic jakieś szkolenie albo kongres, tak zazwyczaj jest :twisted: Tak że jeśli to nie przeszkadza i wszystkim jest obojętne to ja poprosze marzec :kwiatek7 :kwiatek7 :kwiatek7 :kwiatek7
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: POZNAŃ

Postprzez kaska69 » 17 Sty 2014, 23:27

Kochani

do czwartku (23,01) czekam na wasze decyzje, na razie wiecej chetnych jest na termin marcowy, ale decyzja zapadnie w czwartek tj 23 stycznia :banan0

Basienko ty sie nie zastanawiaj ty wpadaj do Poznania !!!! :kwiatek8
Ostatnio edytowany przez kaska69, 18 Sty 2014, 12:27, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: POZNAŃ

Postprzez Szater » 18 Sty 2014, 09:18

a co kryje sie za tym tajemnym terminem? :? mozna wiedziec....moze wiecej chetnych bedzie.... :banan1
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: POZNAŃ

Postprzez Łaciata90 » 18 Sty 2014, 13:00

Chyba nic się nie kryje. Trzeba ustalić termin i zacząć wszystko organizować, a to wymaga czasu. Tak sobie myślę.. Aczkolwiek mogę się mylić ;)

Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia :banan0
Awatar użytkownika
Łaciata90
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 38
Rejestracja: 22 Paź 2011, 20:50
Miejscowość: Poznań

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron