Ziołowy preparat na łuszczycę

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez FeliksA » 21 Mar 2013, 13:29

Witam,
zapraszam do zapoznania się z moim produktem i opiniami o nim. Jego skuteczność w leczeniu łuszczycy została odkryta nie dawno, przypadkiem.
Zachęcam do odwiedzenia forum: http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index.php?showtopic=7383&st=40&start=40
Około miesiąc temu pierwsze osoby zdecydowały się wypróbować mój preparat i teraz pojawiają się pierwsze opinie (wpisy w dolnej części)
Zapraszam również na moją stronę http://florapol.hbz.pl/preparat.html
W razie pytań proszę dzwonić: 604 446 790 lub pisać florapol@hbz.pl
Pozdrawiam.
F.A.

[...]

Dodam jeszcze, że w całej Polsce z łuszczycy głowy wyleczyłem już kilkadziesiąt osób. Zanim zdecydowałem się na umieszczanie informacji na forach Nefrret był stosowany wśród rodziny i znajomych.
W środowisku chorych na łuszczycę informacja rozeszła się dość szybko, a skutecznością wszyscy byli zaskoczeni - wystarczą 2 miesiące systematycznego stosowania aby wyleczyć łuszczycę głowy.
W innych miejscach proces trwa dłużej ze względu na utrudnioną, z przyczyn naturalnych, możliwość odpowiedniego utrzymania wilgotnych kompresów z preparatem.
Na głowę zakłada się dołączony czepek, który odpowiednio długo utrzymuje wilgotność i działanie preparatu dzięki czemu efekt kuracji jest szybszy.
W przyszłym tygodniu wysyłam darmowe próbki (2 butelki) do Pani Doroty z Państwa forum, która zdecydowała się przetestować mój preparat i podzielić z Państwem rzetelną opinią o nim.
Pozdrawiam.
F.A.
http://florapol.hbz.pl/index.html

Posty połączone
edit: Master of Chaoss
Ostatnio edytowany przez Master of Chaoss, 24 Mar 2013, 12:40, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Nie pisz dwóch postów pod sobą. Jeśli chcesz coś napisac, a Twój post jest ostatni w temacie, edytuj go.
FeliksA
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 9
Rejestracja: 20 Mar 2013, 15:31

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez basia46 » 22 Mar 2013, 17:04

Dodam jeszcze, że w całej Polsce z łuszczycy głowy wyleczyłem już kilkadziesiąt osób

Może tak
preparat zaleczył Łuszczyce na głowie :D :D
już odezwały się głosy że ..........................
jak można wyleczyć nieuleczalne :D :D
baaaaaaaaaaaardzo bym się cieszyła gdyby to było możliwe i łuszczyca nigdy nie wróciła
ale...........................................
miałam dwie remisje po których wróciła i dobrze się miała
bo znowu jest w zaniku po preparacie :D :D
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez vitaminka » 22 Mar 2013, 18:11

basia46 napisał(a):jak można wyleczyć nieuleczalne
baaaaaaaaaaaardzo bym się cieszyła gdyby to było możliwe i łuszczyca nigdy nie wróciła

Marzenia czasami się spełniają :gwiazdka :gwiazdka :gwiazdka wystarczy bardzo, bardzo chcieć :ladybug3
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez henia » 22 Mar 2013, 18:19

Bardziej niż gra słów: wyleczył, zaleczył czy dal remisje; interesuje mnie efekt końcowy. Powiem szczerze, jestem sceptyczna ale mamy tu, tych swoich :królików" doświadczalnych, będę śledzić ich relacje, z zaciekawieniem :gwiazdka9
henia
 

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez basia46 » 22 Mar 2013, 18:21

Ja bardzo bardzo chce :lol: :lol:
a odniosłam się do tego
Euterpe
Dzisiaj, 14:36
Post #70
Grupa: Forumowicz
Postów: 165
Dołączył: 23.01.2012
Użytkownik nr: 22927
Kiedy ktoś twierdzi, że wyleczy nieuleczalną chorobę autoimmunologiczną przy pomocy ziół stosowanych zewnętrznie to powinna zapalić się czerwona lampka. Mimo wszystko trzymam kciuki i życzę przyznania nagrody nobla.

jak się wyleczę czy tam zaleczę i nie będzie wracało będę żywym dowodem najwyżej :D :D
:banan0 :banan0
Heniu jeden królik relacje na bieżąco zdaje i jest zadowolniony z działania onego
na jak długo siem zobaczy :banan0 :banan0
zawsze jestem w zasięgu to ogląd będziesz miała :lol: :lol: :lol:
naoczny :D :D
Ostatnio edytowany przez basia46, 22 Mar 2013, 18:58, edytowano w sumie 1 raz
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez henia » 22 Mar 2013, 18:36

Wiesz, trochę o tych ziołach to obie już wiemy. A mój sceptycyzm, dotyczy przede wszystkim tak szybkiej poprawy po użyciu preparatu.
Swoje zdanie na temat korzystania z mieszanek oferowanych w necie, dawno już przedstawiłam, na wszelkich forach łuszczycowych. Ale i tak też przecież jest, że tonący brzytwy się trzyma w sensie łapie.

Rozumiem Wasze decyzje, ba, wczoraj sama na takową namówiłam też Dorotę. Ale osobiście to.... dziękuję, postoję :gwiazdka

Po raz wtóry chyba, w ciągu naszych dość ożywionych czasami dyskusji, jestem jednego zdania z cytowanym tu Euterpe :gwiazdka9 Ale Wam powodzenia, i trzymam kciuki :serduszka
henia
 

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez basia46 » 22 Mar 2013, 18:53

A mój sceptycyzm, dotyczy przede wszystkim tak szybkiej poprawy po użyciu preparatu.

Myślę że on jednak wynika z tego :gwiazdka6
że ty musisz mieć konkretny lek
jak już napisałam na tamtym forum zapala mi się i żarówka
jak widzę dodatkowo cenę przekraczającą moje możliwości
to cudo mogę testować
w dodatku że moja wiara w moc ziół jest niezachwiana niczym jak dotąd :D :D
w przypadku preparatu widzę efekt
nie jakiegoś cudownego znikania zmian a systematycznie po kolei
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez FeliksA » 23 Mar 2013, 12:34

Witam,

Pani HENIA pisze: "A mój sceptycyzm, dotyczy przede wszystkim tak szybkiej poprawy po użyciu preparatu".

Co do tego to akurat nie ma wątpliwości. Wszystkim pomaga w ciągu pierwszych 2-3 tygodni. Czasem szybciej.
Większe wątpliwości czy nadzieje mają stosujący w kwestii jak długo efekt kuracji się utrzyma.
Ja wiem, bo mam już na to dowody, że 2 miesiące po "wyleczeniu" łuszczycy głowy i stosowaniu profilaktycznie 1-2 razy w tygodniu nawrotów nie ma.
Czy to się nie zmieni to czas pokaże. Ja też czekam z zainteresowaniem i jestem w stałym kontakcie z tymi osobami.
FeliksA
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 9
Rejestracja: 20 Mar 2013, 15:31

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez vitaminka » 23 Mar 2013, 13:01

Nie podważam w wątpliwość skutedzności preparatu, ale nie rozumiem dlaczego jest taki drogi, 90 zł za 100 ml. to nie jest cena dla ubogich.
Czyli co, znów pogoda dla bogaczy? A jak się okaże, że preparat w jakim tam sopniu skutkuje to cena jego wzrośnie - jak specyfiki dr. Michaels?
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez Amazonka » 23 Mar 2013, 14:27

FeliksA napisał(a):Witam,
Pani HENIA pisze: "A mój sceptycyzm, dotyczy przede wszystkim tak szybkiej poprawy po użyciu preparatu".
Co do tego to akurat nie ma wątpliwości. Wszystkim pomaga w ciągu pierwszych 2-3 tygodni. Czasem szybciej.

To wcale nie jest to odkrycie Ameryki. Bo stosując starą maść salicylowo -rtęciową też się uzyskiwało skutki po takim czasie.
Już w roku 1970.
FeliksA napisał(a):Witam,Większe wątpliwości czy nadzieje mają stosujący w kwestii jak długo efekt kuracji się utrzyma.
Ja wiem, bo mam już na to dowody, że 2 miesiące po "wyleczeniu" łuszczycy głowy i stosowaniu profilaktycznie 1-2 razy w tygodniu nawrotów nie ma.
To jest kwintesencja. Na ten temat jak się okazuje Pan nic nie wie. Przy skutecznym wyleczeniu miejscowym też potrafi jakiś czas nie wychodzić.
FeliksA napisał(a):Witam,Czy to się nie zmieni to czas pokaże. Ja też czekam z zainteresowaniem i jestem w stałym kontakcie z tymi osobami.
Czyli niewiele wiadomo. Postępuje Pan uczciwie mówiąc prawdę.
Życzę wszystkim sukcesów w stosowaniu.
Łuszczyca to choroba o nieznanych skutkach. Nie wiadomo o co chodzi,więc leczenie jest "w ciemno". Lek nie musi wszystkim pomagać. Sprawa znana od dawna. Chory ponosi ryzyko czy pomoże czy nie.
Ostatnio edytowany przez Amazonka, 23 Mar 2013, 14:32, edytowano w sumie 1 raz
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Następna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron