Ziołowy preparat na łuszczycę

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez basia46 » 24 Mar 2013, 13:14

Powód moich takich wpisów a nie innych był taki że
jak ktoś dopisze do już wpisanego posta wcześniej dalszy ciąg zdarza mi się przeoczyć
a jako nowy post jest widoczny
no i napisałam tak dużo że całą stronę prawie zajęłam :oops: :oops:
zazwyczaj jednak łącze posty
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez Amazonka » 24 Mar 2013, 16:49

henia napisał(a):Co do sedna Twojej wypowiedzi, to tak. Nie ma czysto obiektywnych opinii(pomijamy dane z badań klinicznych) tak jak nie ma expertów w leczeniu
Badania kliniczne też nie są obiektywne pod kątem skuteczności.
henia napisał(a):A już bardzo nieładnym jest, wyrażanie negatywnych opinii o kimś/o czymś; nie podlinkowując miejsc/zdarzeń których one tyczą. Jestem tam użytkownikiem, i bardzo chętnie porozmawiam z Tobą tam.
Mam to tam znaleźć, to znajdę, żaden problem. ?
henia napisał(a):Ale tam czyli na "ubitej ziemi"
Dlaczego nie tutaj. To forum dla ciebie jest „be”. ? Tam lepiej idą kłótnie ? Ty też uważasz, że lek przebadany musi na wszystkich działać ?
Dawid napisał jeszcze gorzej - nie ma prawa nie zadziałać.
http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index. ... =7187&st=0 Post #11
Dawid napisał(a):Bo jeśli tak, to owszem, ale generalnie sposób na zasadzie a la leku powinien na mój gust nie mieć prawa nie zadziałać u kogoś.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez henia » 24 Mar 2013, 17:31

Matko jedyna, ja to mam szczęście dziś :kwiatek6 jak nie odp.- to będę sobie w brodę pluć; jak odp.- to mnie znowu Adminy na śmieci wypie.... :lol:
Krzysiu więc jednak może na "ubitą ziemię", co? :gwiazdka

A Dawid to napisał:
[...]Nie bardzo wiem też, jak interpretować (co sie za tym kryje) zdanie: "Może nie wszyscy skorzystaja, bo każdy z nas jest inny, ale bardzo wielu może skorzystać." Każdy jest innym organizmem- czy o to chodzi? Bo jeśli tak, to owszem, ale generalnie sposób na zasadzie a la leku powinien na mój gust nie mieć prawa nie zadziałać u kogoś. Trudno jednak ostatecznie się odnieść, nie wiedząc o czym mowa.

http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index. ... =7187&st=0
Dlatego proszę o wklejki, bo wtedy nie ma możliwości manipulacji :gwiazdka
henia
 

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez Amazonka » 24 Mar 2013, 17:53

henia napisał(a): Krzysiu więc jednak może na "ubitą ziemię", co?
Nie masz ciekawszych zajęć ? Też uważasz, z każdy lek nie ma prawa nie zadziałać ? Zwłaszcza w łuszczycy, bo o taką chorobę tu chodzi. Dawid napisał to w odniesieniu do łuszczycy, na forum łuszczycowym.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez BT37 » 24 Mar 2013, 18:50

Bardzo rzadko staramy się interweniować jako admini, ale Krzysiu z całym szacunkiem dla Ciebie to nie było grzeczne :

Nie masz ciekawszych zajęć ?


Proszę o grzeczniejsze wypowiedzi i o pozostawienie Dawida w spokoju. Nie należy on do naszej biedronkowej społeczności i nie może się tu wypowiadać ani tłumaczyć.
Jeżeli problemem są wypowiedzi Dawida to proszę z nim polemizować na forum, którego on jest uczestnikiem.

A wszystkich bardzo proszę o nie pisanie postów jeden pod drugim. Jak wspominał Przemek, swoje posty proszę edytować, a nie pisać jeden pod drugim.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez henia » 24 Mar 2013, 20:10

Amazonka napisał(a):[...]Nie masz ciekawszych zajęć ?[...]

A... to już zapomniałeś, że http://www.youtube.com/watch?v=Qv1rXTrukzE :ladybug4

Dawaj chociaż na pogaduchy, bo tu rozjeżdżamy temat dokumentnie a dla niektórych z nas, on bardzo ważny :gwiazdka9
henia
 

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez Amazonka » 25 Mar 2013, 00:42

Normalnie lek nie musi zadziałać. W łuszczycy tym bardziej,bo leki są przypadkowe, nie znamy przyczyn łuszczycy i nie można leku tworzyć pod chorobę.
Dlaczego tak napisałem ?
Bo niezależnie od doświadczeń pan Feliksa ze stosowaniem tego leku nie można mieć pretensji, że ktoś wydał kasę bez skutku. Tak jest w tej chorobie. Dlatego pisałem o moich przygodach z ziołami bułgarskimi.
Oczekiwania pewnych osób są różne. Nawet takie, że niema prawa nie zadziałać. Oczywista konsekwencja tego jest sąd kapturowy = lek jest do niczego. Na podstawie 2-3 opinii, na dodatek bez pewności czy preparat był poprawnie stosowany.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez henia » 25 Mar 2013, 11:13

Wracając do tematu - Basiu, jak już tu wzięłaś się tak solidnie do relacjonowania nam skutków - efektów tego preparatu, to może poprzyj je również relacją foto? Ja wzrokowiec, więc jedna fotka lepiej do mnie przemawia niż kilkanaście słów, no i ja organoleptycznie te Twoje zmiany widziałam. Proszę weź tę moja sugestię pod uwagę :buzka Pozdrawiam :kwiatek7
henia
 

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez dora1000 » 25 Mar 2013, 11:29

Dziękuję za możliwość skorzystania z preparatu. Jak tylko otrzymam zaraz zacznę testować. Proszę zrozumieć chorych, że są bardzo ostrożni w kupowaniu jakichkolwiek nowości. Dlatego dziękuję w imieniu chorych za możliwość darmowego przetestowania produktu.
Pozdrawiam
Dorota
dora1000
 

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez basia46 » 25 Mar 2013, 11:53

henia napisał(a):Wracając do tematu - Basiu, jak już tu wzięłaś się tak solidnie do relacjonowania nam skutków - efektów tego preparatu, to może poprzyj je również relacją foto? Ja wzrokowiec, więc jedna fotka lepiej do mnie przemawia niż kilkanaście słów, no i ja organoleptycznie te Twoje zmiany widziałam. Proszę weź tę moja sugestię pod uwagę :buzka Pozdrawiam :kwiatek7

Wzięłam ją pod uwagę już w ubiegłym tygodniu ale na pełną dokumentacje foto nie mam możliwości
choć chętnie bym udokumentowała przebieg leczenia tym sposobem :serduszka
Zresztą nie zrobiłam zdjęć przed zastosowaniem preparatu a po tygodniu a jak wiesz mój telefon nie robi wyraźnych zdjęć :gwiazdka4 :gwiazdka4
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron