Ziołowy preparat na łuszczycę

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez dora1000 » 15 Kwi 2013, 19:11

Basia nie napisałam, że nie wiesz jak wygląda remisja. Opisałam że dla mnie remisja jest wtedy kiedy skóra wraca do normalnego stanu.
dora1000
 

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez basia46 » 15 Kwi 2013, 19:50

A ja nie napisałam że kończę testy bo mam remisje :D :D
a tylko że kończę......................nie podając wcześniej powodu
więc odebrałam jak odebrałam
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez dora1000 » 18 Kwi 2013, 07:26

Witam
Jestem po rozmowie telefonicznej z Panem Feliksem. Uzgodniliśmy oboje, że podejmę się jeszcze raz leczenia preparatem. Zostanie dla mnie zrobiony preparat z mniejszą dawką rumianku by zniwelować silne swędzenie. Możliwe, że rumianek tak działa na moją skóre głowy. Teraz czekam na przesyłkę i zacznę na nowo aplikować preparat. Tym razem preparat będę zmywać wg. ulotki. Wcześnie zmywałam preparat po nocy.
Pozdrawiam
dora1000
 

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez basia46 » 18 Kwi 2013, 08:19

dora................................. jeśli rumianek tak na ciebie działa to możesz też być uczulona na salicyle a stosujesz chyba SQAMAX
ja bym odstawiła wszystko z kwasem salicylowym,a zmieniła nawilżanie na maść z wit A
miałam podobny problem i to przyniosło efekty zrezygnowanie ze specyfików z salicylem
a teraz i rumianek mi nie szkodzi zewnętrznie bo wew już tak
a maść z wit A ma właściwości złuszczająco- natłuszczające
Nie znam się nie jestem lekarzem takie wnioski tylko wyciągam z twoich opisów :serduszka
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez dora1000 » 18 Kwi 2013, 14:42

Basiu..... ja nie jestem uczolona na salicyl, używałam maści z salicylem i nie było problemu, gorzej jest gdy w składzie jest mocznik. Stosuje SQAMAX pomimo wszystko, że ma w skladzie mocznik. Napewno mi podrażnia skórę, około 3 min potek jest ok. Stosuje też maść z witaminę A dla złagodzenia stanu. :ladybug4
dora1000
 

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez basia46 » 18 Kwi 2013, 14:49

Nie wiem nie jestem znawcą mówię tylko z własnej obserwacji jak to u mnie było.
Odstawiając salicyle i mocznikowe zaleczam skórę bez podrażnień :gwiazdka4
Zamieniłam na maść z wit A ona rozpuszcza łuskę dzięki czemu nie tworzy się skorupa,łatwo ją sczesać z włosów po wmasowaniu maści jak i działa na stan zapalny skóry ale nie namawiam znasz lepiej swoją skórę.
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez marynarz » 19 Kwi 2013, 07:56

Witam. Od 20 dni stosuję preparat ziołowy NEFRET + , firmy FLORAPOL. Do chwili obecnej nastąpiła poprawa w przypadku leczenia łuszczycy skóry głowy. Zmiany zrobiły się płaskie, brak wypukłości, wyleczył się stan zapalny tzn. „czerwone plamy”, łuska narasta delikatniejsza, wolniej, lecz niestety narasta. Włosy od stosowania preparatu zrobiły się mocniejsze i ładniejsze. W moim przypadku lepiej sprawdza się stosowanie preparatu bez czepka. Preparatu pozostało mi jeszcze na ok. tydzień, opakowanie więc spokojnie starczy na 1 miesiąc. Pozdrawiam Marynarz :gwiaz
27 dzień stosowania
Właśnie dziś zużyłem resztę preparatu ziołowego NEFRET + , firmy FLORAPOL. Łuska cały czas narasta, tylko w wolniejszym tempie niż przed kuracją, zmiany się zmiejszyły. Efektem tego może być zarówno NEFRET + jak i słoneczna pogoda, oraz to, że łuszczyca w innych miejscach również sobie odpuszcza i znika sama bez konkretnego leczenia.
Z uwagi na cenę NEFRET + , firmy FLORAPOL (95zł) , osobom chcącym spróbować kurację preparatem ziołowym proponuję spróbować preparat
o. Bonifratrów Antipsor 100ml
cena 12zł.
Pozdrawiam Marynarz :gwiazdka7
marynarz
 

Poprzednia

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości

cron