Ziołowy preparat na łuszczycę

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez basia46 » 31 Mar 2013, 21:58

Po 3-tygodniowym stosowaniu tego preparatu muszę stwierdzić że lepiej się spisuje bez dodatkowego stosowania innych medykamentów
nawet nawilżanie odstawiłam tylko sporadycznie przesmaruje maścią ochronną jak czuje potrzebę,i dodatko swoje kąpiele :gwiazdka5
mnie nie szczypie ani słabszy ani mocniejszy
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez marynarz » 01 Kwi 2013, 08:44

Witam, rano zmyłem głowę delikatnym szamponem, preparat ładnie się wchłonął w skórę głowy. Tak jak Basia nie będę stosować żadnych innych środków w trakcie kuracji. Dziś wieczorem preparat nałożę, na 1 godz, później dosmaruję i pozostawię zabezpieczony czepkiem na 2-3 godzinki. CDN...
:gwiazdka7 pozdrawiam marynarz

środa 03 kwietnia 5 dzień stosowania
Preparat NEFRET + używam od 5 dni zgodnie z instrukcją, ale niestety, łuska narasta. Dalej będę kontynuował leczenie, zastanawiam się tylko, czy jeśli łuski będzie więcej to nie powinienem jej ściągnąć by ułatwić wchłanianie preparatu. Proszę o podpowiedź bardziej doświadczonych forumowiczów.
:gwiazdka7 pozdrawiam marynarz
marynarz
 

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez dora1000 » 04 Kwi 2013, 14:41

Na dzień dzisiejszy nie widzę żadnych zmian przy stosowaniu preparatu Nefret+. Będę nadal stosowała preparat. Jeśli cokolwiek się zmieni napiszę.
dora1000
 

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez henia » 04 Kwi 2013, 18:18

O do definiowanie poproszę: żadnych zmian w sensie zaleczone; czy żadnych zmian w sensie nie działa - nie widać żadnego efektu? :kwiatek6
henia
 

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez Gosiaczek68 » 04 Kwi 2013, 19:07

marynarz napisał(a):, czy jeśli łuski będzie więcej to nie powinienem jej ściągnąć by ułatwić wchłanianie preparatu


A czy są przeciwskazania do stosowania innych srodków, nie mam na myśli innych srodków leczniczych tylko wspomagacze typu np SQAMAX czy też oliwka salicylowa czy zwykła oliwka?
Bo ja sobie myślę że jak tej łuski jest dużo, w sesie gruba, to jak ma sie ten preparat przedostac przez nią... :o
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez basia46 » 04 Kwi 2013, 19:20

Po zdjęciu foli potarcie zmian delikatne usuwa świetnie łuskę u mnie
nie ściągam jej niczym wcześniej a po jak skóra jeszcze wilgotna spod folii
muszę jednak dodać że nie mam grubej łuski bo tą usuwam wcześniej w kąpieli,mimo to po potarciu schodzi naskórek jaki się wytworzy
i zmiany robią się gładkie
nie działa to na pewno tak samo jak po większości leków
bo nie ma znikania zmian do środka czy odwrotnie że pozostaje obwódka zmiany się spłaszczają po całości
po prostu skóra robi się różowa a potem czysta zdrowa
nie tak przeciwwskazania jak nie wiadomo potem co działa preparat czy wspomagacze ja myślę
jeśli jest taka potrzeba nawilżam po około pół godz a jak nie niczym nie smaruje na nogach idzie wolniej na rękach połowy nie mam tego co było
al mogę powiedzieć że działa preparat nie co innego
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez FeliksA » 04 Kwi 2013, 19:35

Witam,
Pani BASIA46 uprzedziła moją odpowiedź więc nic więcej dodawać nie muszę :)
Delikatne potarcie po zabiegach powinno usuwać część łusek. Nie ma potrzeby ich "zrywania" przed zabiegiem i powodować podrażnienie czy krwawienie. Powinna powoli sama ustępować.
U jednych osób pierwsze efekty są już po kilku dniach, a u innych trwa to trochę dłużej, ale pierwsze efekty powinny być widoczne maksymalnie w ciągu 2-3 tygodni regularnego stosowania. W większości przypadków po miesiącu stosowania łuski na głowie praktycznie już nie ma.
Między zabiegami można stosować nawilżanie lub natłuszczanie ale łagodnymi środkami. Przed zabiegiem moim preparatem proszę aby skóra była czysta, bez maści czy innych środków.
FeliksA
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 9
Rejestracja: 20 Mar 2013, 15:31

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez marynarz » 04 Kwi 2013, 21:38

Witam zastosowałem metodę poleconą przez Pana Feliksa i Basia46, po zdjęciu czepka, wyczesałem delikatnie łuskę z głowy, zmiany robią się bledsze CDN ... Pozdrawiam Marynarz :gwiazdka7
Ostatnio edytowany przez marynarz, 06 Kwi 2013, 16:24, edytowano w sumie 1 raz
marynarz
 

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez dora1000 » 05 Kwi 2013, 20:48

Ja się zgodzę z Gosią że lepiej usunąć łuskę, by łatwiejszy był dostęp do skóry. Od wczoraj używam SQUMAX, a dopiero po usunięciu łuski zaczne nakładać preparat NEFRET+. Ciesze się forumowicze, że Wam pomaga. U mnie narasta non stop łuska i skóra głowy jest bardzo sucha i mogłabym się zadrapać. Lepiej jest po smarowaniu SQUMAX, ponieważ głowa moja była cały dzień nawilżona pomimo, ze rano umyłam głowę. Ciąg dalszy nastąpi z leczenia NEFRET+.
dora1000
 

Re: Ziołowy preparat na łuszczycę

Postprzez marynarz » 06 Kwi 2013, 11:24

Witam. Zmiany zrobiły się płaskie, brak wypukłości, jest zauważalna poprawa, łuska narasta delikatniejsza wolniej. Na chwilę obecną widzę poprawę. :gwiazdka7

Poniedziałek 08.04.2013.
Witam. Dziś skracałem włosy i niestety chociaż zmiany są bardziej płaskie to łuski narosło sporo. Dziś miałem dwie godzinki preparat Nefret + niestety łuska po zdjęciu nie chciała delikatnie zejść więc na noc squmax i czepek Pozdrawiam Marynarz :gwiazdka7
Sobota 13.04.2013.
Witam. Na chwilę obecną preparat nie spowodował jakiejś zadowalającej poprawy, spowolnił narastanie łuski, ale również może być to przyczyna tego, że idzie wiosna i przestałem nosić czapkę. Włosy od ciągłej okluzji pod czepkiem też są zmęczone. Będę dalej stosował preparat może w moim przypadku potrzebny jest dłuższy czas. Niestety na forach dotyczących łuszczycy znalazłem posty tylko jednej osoby u której preparat przyniósł poprawę, a na www.biedronkowo.info cisza.
Pozdrawiam Marynarz :gwiazdka7
marynarz
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron