KUPIĘ DAIVONEX w płynie

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

KUPIĘ DAIVONEX w płynie

Postprzez majdzik » 01 Kwi 2013, 11:44

Witam, jeżeli komuś został i nie używa, bądź może sprowadzić z za granicy Daivonex w płynie to chętnię odkupię!

majdzik@o2.pl
majdzik
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 31 Mar 2013, 22:47

Re: KUPIĘ DAIVONEX w płynie

Postprzez henia » 02 Kwi 2013, 09:52

Witaj Majdzik i tu :ladybug4
Polecałabym szczególnej uwadze wątek Gosi http://www.forum.biedronkowo.info/viewt ... =22&t=4333

Przy tych Twoich kłopotach z daivonexem, rozważ może proderminę? Powodzenia :gwiazdka9
henia
 

Re: KUPIĘ DAIVONEX w płynie

Postprzez BT37 » 04 Kwi 2013, 22:05

Z informacji jakie uzyskałam u żródła firma produkująca Daivonex "permanentnie wstrzymała dystrybucję leku do Polski ". Takie właśnie informacje uzyskałam od polskiego przedstawiciela firmy produkującej. Wszystkie zapasy jakie są jeszcze w hurtowniach będą wyprzedawane, ale nie planuje się sprowadzania tego leku na rynek polski.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: KUPIĘ DAIVONEX w płynie

Postprzez henia » 04 Kwi 2013, 22:46

Z dn 18.05.2012r.
zaprzestanie sprzedaży do hurtowni PL

http://leki-informacje.pl/175,komunikat ... _do_e.html


No i przecież został w sprzedaży Daivobet, ponoć lepszy i nawet jest refundowany. To, że on ze sterydem, to juz pikuś :evil:
henia
 

Re: KUPIĘ DAIVONEX w płynie

Postprzez kaska69 » 05 Kwi 2013, 22:46

Słoneczko, gdzie jest refundowany? W Poznaniu na pewno nie
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: KUPIĘ DAIVONEX w płynie

Postprzez BT37 » 05 Kwi 2013, 22:57

Nie jest jeszcze refundowany. W tej chwili toczy się walka o refundację Daivobetu. Przeszedł pozytywnie wszelkie testy, ma pozytywną opinię AOTM, tylko czeka na decyzję o wpisaniu na listę leków refundowanych.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: KUPIĘ DAIVONEX w płynie

Postprzez henia » 06 Kwi 2013, 08:38

Tak. Na dziś, w stosunku do daivobetu, własciwszym jest użycie słowa "ma być" niż "jest". w/g mojego rozeznania, to tak jak pisze Beti, to tylko kwestia czasu.
Co wcale to nie zmienia faktu, że jesteśmy obserwatorami gry marketingowej, dużej firmy farmaceutyczne. Od maja czyści ona sobie rynek w sensie w Polsce, z daivonexu, zeby wraz z podpisaniem ustawy refundacyjnej na daivobet, rynek go łyknął jak najwiecej.
Bo jakby ktoś jeszcze miła problemy z rozeznaniem w temacie - refundacja leku, to kokosy dla producenta :evil:

Dziwi mnie tylko nadal, wpis w tym komunikacie, podlinkowanym przeze mnie - "są odpowiedniki".
Hmm..Sorel znikł wcześniei niż daivonex; i moim zdaniem, to też nie przypadek. Co prawda producent sorelu, powtarza "produkt nie wycopfany z rynku. To tylko przejściowe kłopoty na liniii produkyjnej" ale.....

Zna ktos jakieś inne zamienniki daivonexu? :gwiazdka4
henia
 


Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości