SUWAŁKI

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

SUWAŁKI

Postprzez BT37 » 01 Lip 2013, 12:36

A więc teraz czas na wschód naszego kraju.
Zapraszam serdecznie wszystkich do Suwałk. Nasze spotkanie odbędzie się w dniach 13 -17 lipca 2013 roku. Dla tych, którzy do mnie się zwrócili noclegi są już załatwione.
Z pewnościa spędzimy razem kilka fajnych dni, zwiedzimy trochę, porozmawiamy, spotkamy sie z przedstawicielami firm dermokosmetycznych :
firma Farmina, producent m.in. Medi Derm zapewnił mnie, że będą tam razem z nami. Pewnie i jeszcze jakieś firmy zechcą się z nami spotkać.
Jak zawsze bardzo serdecznie zapraszam.
Kontakt do mnie bezpośredni : beata@biedronkowo.info, tel. 5151 742 899, gg : 10053236 lub tu za pomocą forum.
Pozdrawiam cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: SUWAŁKI

Postprzez henia » 09 Lip 2013, 14:01

Mam nadzieję, że przy okazji tego naszego Biedronkowania, uda się też pozbierać i trochę okolicznych biedronek : :banan0 Do zobaczenia :ladybug3
henia
 

Re: SUWAŁKI

Postprzez dora1000 » 10 Lip 2013, 12:48

Heniu mam nadzieję, że placki wyszły, a nie zakalce :gwiazdka6. W końcu sama szefowa przyjeżdża w twoje progi. Już tęsknię, buziaki dla was, bawcie się dobrze, relaksujcie, odpoczywajcie :banan0
dora1000
 

Re: SUWAŁKI

Postprzez magdzia_dab » 10 Lip 2013, 15:53

Placki jak placki, ale jak ja sobie pomyślę, że Heniulka zaserwuje znów ten słynny regionalny sękacz (który przywiozła do Poznania w ślicznym celofanie), czy jak się to cudo nazywało,co smakowało niebiańsko jak faworki chrustem zwane....to w żołądeczku moim robi się szesnastka a nawet osiemnastka..............matko jedyna.................... :cry: jak ja żałuję, że mnie tam nie ma :(
Dziewczynki bawcie się cudownie relaksujcie i śmiejcie do woli, wszak to wakacje :ladybug3
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: SUWAŁKI

Postprzez henia » 11 Lip 2013, 00:36

Melduję, że Szefostwo dotarło całe :banan1

Madziu tamten "sękacz" zwie się mrowiskiem :lol: Nawiasem mówiąc Szefowej na placka nie wezmę, kartaczami spróbuje ją "zaskoczyć" :gwiazdka9
henia
 

Re: SUWAŁKI

Postprzez magdzia_dab » 11 Lip 2013, 08:24

Heniu! ja jako entuzjastka wszelakiego jedzenia i amatorka nawet kwaśnych śliwek na wieść o kartaczach zwinęłam się już nie w szesnastkę ale nawet w "dwudziestoósemkę" :roll: :( :cry: . Czy Ty chcesz mnie tu raniutko wykończyć????? :gwiazdka6 Oczywiście je uwielbiam :gwiazdka6 :gwiazdka6 :gwiazdka6 :gwiazdka6 :gwiazdka6 :gwiazdka6
A na deser mrowisko............... Matulko jedyna................ :( A ja tu zupkami się zachwycam...............
Idę na śniadanko i będę teraz marzyć o Waszym obiedzie i kawce popołudniowej................ Pewnie nic nie przełknę biedna ja zagłodzona myszka.
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: SUWAŁKI

Postprzez Gosiaczek68 » 11 Lip 2013, 09:07

Bawcie się dobrze kochani. :buzka :buzka Bardzo chciałbym być tam z wami, no ale cóż .... :kwiatek7 :kwiatek7
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: SUWAŁKI

Postprzez gosia33 » 11 Lip 2013, 13:16

Ja także życze wam słonecznej pogody , szkoda ,że nie mogę byc tam z wami :gwiazdka6
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

Re: SUWAŁKI

Postprzez Szater » 11 Lip 2013, 13:18

sciskam całe Suwałki ze szczególnym naciskiem na Lulka i Bolka :D
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: SUWAŁKI

Postprzez puma » 13 Lip 2013, 00:02

miłej zabawy, pięknej pogody i żadnych niespodziewajek ;)
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Następna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron