SUWAŁKI

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: SUWAŁKI

Postprzez gosia33 » 17 Lip 2013, 12:01

Myślę , że drugi raz nie wywinie mi takiego numeru moje uzębienie. I dwa koki dalej niż na koniec świata tez może być. :serduszka
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

Re: SUWAŁKI

Postprzez henia » 17 Lip 2013, 20:32

Suwałki dziś, już bez Gości :ladybug6 Jakby smutniejsze, jakby cichsze. Trudno będzie tubylcom, wrócić na normalne tory(Boże - co ja bedę teraz robic nocą?) Dziękuję wszystkim za wspólny czas, za mozliwość poznania w realu tych jeszcze nieznanych :ladybug3
henia
 

Re: SUWAŁKI

Postprzez basia46 » 17 Lip 2013, 20:44

Bedziesz dalej wirtualne rozmowy prowadzić dokąd nie odwykniesz od gości :D :D :D :D
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: SUWAŁKI

Postprzez BT37 » 17 Lip 2013, 23:24

Dziękuję tym, którzy znależli chęci i czas na biedronkowanie po ziemii suwalskiej. Bardzo miło było mi poznać nowe osoby, dziękuję za tę mozliwość :ladybug7
Ślicznie dziękuję Heni i Jurkowi za gościnę, za poświęcony nam czas i pokazanie nam wszystkich pieknych zakątków ziemii suwalskiej.Dzięki Wam poznalismy wiele pięknych zakątków suwalszczyzny. Dziękujemy bardzo :ladybug7
Wszystkim, którzy z nami biedronkowali dziekuję za możliwość spędzenia z Wami trochę czasu, poznania sie lepiej :ladybug7 .Dziękuję pięknie :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: SUWAŁKI

Postprzez henia » 18 Lip 2013, 11:21

Moja w sensie nasza Suwalszczyzna, to wciąż kraina z tysiaca i jednej baśni. W niej mozna się zatopić i rozsmakować ale jak na nogach trapery, na grzbiecie plecak z butelką z wody, i bandamka na czole :banan1 Dla mniej cierpliwych - zawsze pozostają setki pieknie oznakowanych tras rowerowych czy kajakowych.

Teraz tego wszystkiego jedynie lizneliśmy, nie napiszę że jak dzieci lizaka przez szybe wystawy :lol: - bo niektórzy, na te nasze pagórki włazili i co najwazniejsze, złazili :brawo

Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś TU "pogulamy" w sensie połazikujemy :banan0 całą bandą :ladybug4

Dobrych wakacji wszystkim życzymy w sensie Jasiniacy :D i oczywiście zaparaszamy w nasze niskie progi, na zasadzie - czym chata bogata :serduszka
henia
 

Re: SUWAŁKI

Postprzez slaweks » 19 Lip 2013, 09:57

Heniu
Dziękujemy Tobie i Jurkowi za gorące przyjęcie, pyszne kartacze oraz prezentację niewątpliwych uroków bajecznej krainy, którą jest ziemia Suwalszczyzny:
Dolina czarnej Hańczy, dolina Rospudy, Mosty w Stańczykach, Uroczysko Święte Miejsce, Wigry wraz z zespołem klasztornym, gdzie odpoczywał Papież czy kanał Augustowski.

Wspaniałą lekcję historii, którą była wycieczka do pięknego Wilna, szczególnie dla mojej starszej córki, która mogła obcować z „żywą” historią.

Dziękujemy Beatce i Arturowi za jak zwykle perfekcyjną organizację. Cztery dni pełne wrażeń spędzone w znakomitym towarzystwie były dla mnie i dla mojej rodziny wspaniałą przygodą.

Za co jeszcze raz bardzo dziękujemy
Sławek, Ania, Magda, Wiktoria
slaweks
Administrator
Administrator
 
Posty: 27
Rejestracja: 30 Kwi 2012, 11:04

Poprzednia

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości