WROCŁAW

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: WROCŁAW

Postprzez magdzia_dab » 04 Wrz 2013, 08:51

Beatko mam pytanie w kwestii organizacyjnej :gwiazdka9 Ile osób zadeklarowało chęć zwiedzania i czego? Chciałabym się przygotować finansowo a jako, iż jest wrzesień- szkoła muszę to zaplanować dokładnie. Nie będę szła na przykład do zoo jeśli okazałoby się, że jestem jedyną chętną gwiazdka6 I
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: WROCŁAW

Postprzez BT37 » 04 Wrz 2013, 09:41

hmmmm.....no tak. Madziu, jest pewien kłopot, bo jak sama widzisz na forum jakoś nikt się nie deklaruje. Z rozmowy z Waldkiem wiem, że np. on chętnie zwiedzi Panoramę Racławicką, o zoo nie rozmawialiśmy, ale nie musisz martwić się, że będziesz jedyna, ponieważ ja chętnie pójdę z Tobą i do zoo na Panoramę Racławicką i do Ogrodu Botanicznego. Także Madziu wpisz co chcesz zwiedzić, a ja załatwię bilety.
Będą obowiązywały zgłoszenia na forum, kto tu się określi będzie miał bilet zapewniony.
Oczywiście na zgłoszenia jeszcze czekam do piątku, a od poniedziałku załatwiam bilety, dla tych osób, które wyrażnie się określą co chcą zwiedzić.
Dodam jeszcze oprócz oczywiście mnie noclegi opłacili :

1. Magdzia_dab - całość
2.Gosiaczek68 - całość za siebie i za męża
3.Gosia 33 - całość
4.Ewunia - całość
5. Waldi380 - całość

Na te osoby pokoje będą z pewnością czekały. Niestety to nie jest Hotel Amazonka, że miałam zawsze tylke pokoi ile tylko chciałam i każdy mógł przyjechać, jeśli nawet zdecydował się w ostatniej chwili. Tu obowiązują inne zasady. Do 12 września muszę mieć opłacony cały pobyt wszystkich uczestników. Takie są wymogi Hostelu, jeśli chodzi o rezerwację grupową. Indywidualnie są pewnie inne zasady, ale też i inne ceny noclegów.
Jest jeszcze kilka osób, które się zadeklarowały i czekam na ich zaliczki do jutra.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: WROCŁAW

Postprzez magdzia_dab » 04 Wrz 2013, 09:53

Hmmmmm czyli rozumiem, że jedziemy w siedem osób???? z całej grupy??????
Nie rozumiem tego jakoś nie łapię czegoś chyba.
Ja w każdym bądź razie poproszę o bilety na wymienione przez Ciebie miejsca. Pieniążki już wpłacam na konto. Jeszcze jedno pytanie - rozumiem, że to nie Amazonka, w związku z czym co z miejscem dla nas jako grupy? I tu są dwie kwestie- jedna to firmy farmaceutyczne (w Poznaniu "załatwiliśmy" to w apartamencie, a tu? jak to ma być zorganizowane? ) i druga - pokój tzw. "socjalny" dla nas na wieczorne pogaduchy? Rozumiem, że ulokujemy się w największym pokoju i tam będziemy sobie biesiadować? :gwiazdka9 Chyba nie będziemy szaleć z wynajmem dodatkowego pokoju, co strasznie nam powiększy koszty? :ladybug3
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: WROCŁAW

Postprzez BT37 » 04 Wrz 2013, 10:03

Madziu, do końca nie znam ostatecznej liczby osób. Jest jeszcze kilka, które się zadeklarowały, ale milczą. Do jutra jest czas na konkretne odpowiedzi.
Jak rozumiem Ty prosisz o wszystkie bilety. Dobrze. Dziękuję.

Co do Firm, to spotkania odbędą się na sali konferencyjnej - wynajmuję ją specjalnie na spotkania z fimi. Niektóre z firm chcą zrobić prezentacje, a pokoje w tym Hostelu raczej nie są do tego przystosowane, są raczej niewielkie. Typowe pokoje noclegowe. I tu wielki ukłon w stronę jednej z naszych forumowiczek Kasi69, za wsparcie finansowe na wynajem sali. Dziękuję Kasiu :ladybug7
Dla nas, jak to bywało w Amazonce , będzie wynajęty pokój-salon na wieczorne i nie tylko wieczorne pogaduchy . W tym pokoju wstawimy nasze szklanki, talerzyki i inne dobra. Będzie można tam zjeść śniadanie, wypić wspólną kawkę czy herbatkę, zjeść ciastko. To akurat się już sprawdziło nie tylko w Amazonce, ale i w Częstochowie, więc nie widzę powodu, by to zmieniać.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: WROCŁAW

Postprzez magdzia_dab » 04 Wrz 2013, 10:38

Tak, proszę o bilety do Zoo i na Panoramę Racławicką :gwiazdka9
Teraz kolejny wywód: czyli dochodzą koszty wynajmu sali konferencyjnej- widziałam na zdjęciach jest bardzo profesjonalna, czyli mniemam, że koszt tej sali jest wysoki. I tak jak piszesz oddzielny pokój- czyli oddzielny koszt. Ile to razem wyniesie? Przecież to są nasze wspólne koszt i wydatki, które musimy ponieść razem.
Jeśli podejmujemy decyzję siedzenia razem wieczorami oraz podjęcia firm farmaceutycznych tak jak bywało do tej pory musimy liczyć się z podniesieniem kosztów tego wyjazdu. Jasne i logiczne. Proszę więc o kalkulację tych kosztów.
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: WROCŁAW

Postprzez BT37 » 04 Wrz 2013, 10:55

Madziu, jeśli chodzi o firmy to w sumie ja je zapraszam, więc to akurat jest moją sprawą, by godnie to wszystko wyglądało.
A wspólny pokój...Zawsze to była dobrowolność, jeśli ktoś chciał to wspierał, jeśli nie to nie. Nie zamierzam niczego zmieniać.
Z rozmów z niektórymi uczestnikami spotkania wiem, że dołożą się do tego pokoju. Nie będę tu jednak wymieniała tych osób, bo to nawet nie jest właściwe.
Jak to mawiała moja babcia, nie rozmawia się o pieniądzach i polityce :wink:
Przede wszystkim ten wyjazd ma ludziom coś dać, mają się nim cieszyć, zdobywać nowe doświadczenia, nowe znajomości i przyjażnie.
O to w tym wszystkim tak naprawdę chodzi.
Myślę, że to wszystko w temacie :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: WROCŁAW

Postprzez magdzia_dab » 04 Wrz 2013, 11:14

Jak sobie życzysz w takim razie. :gwiazdka6 Ja mam inne zdanie na ten temat. Uważam, ze to nie jest tylko jak to piszesz TWOJA sprawa lecz nasza. Bo to nie Ty tylko tworzysz tę wspólnotę ludzi lecz MY wszyscy. I jak mawiała z kolei moja babcia - miłość musi być obustronna. :gwiazdka9
Nie czuj się proszę urażona. Mam chyba prawo wyrazić od czasu do czasu swoje zdanie na jakiś temat?
Podtrzymuję zdanie jak wyżej w poście. To są ogromne pieniądze-koszty i nadal nie rozumiem dlaczego sama masz je ponosić. Korzystać będziesz sama z wykładów firm kosmetycznych? Sama będziesz w dodatkowym pokoju?
No chyba nie. Więc wniosek nasuwa się sam. :ladybug3
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: WROCŁAW

Postprzez BT37 » 04 Wrz 2013, 11:28

Madziu, nie czuję się urażona, masz prawo do własnego zdania i osądu sytuacji. To Twoje prawo.
Ale pozwól, że ja pozostawię to bez komentarza.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: WROCŁAW

Postprzez magdzia_dab » 04 Wrz 2013, 11:37

Dziękuję, ja również w takim razie, pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :ladybug3 .
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: WROCŁAW

Postprzez BT37 » 04 Wrz 2013, 11:45

Dziękuję Madziu i wzajemnie. Słonecznego dnia zyczę :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron