WROCŁAW

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Re: WROCŁAW

Postprzez Szater » 04 Wrz 2013, 13:21

Wszystko postanowione,przyjedziemy w sobote,na jeden nocleg,chetnie dołozymy sie do wynajmu,pozdrawiam wszystkich i....lece wygrzac kosci i stawy i wypalic pania łuszczyce(moze sie uda)sciskam Was wszystkich i do zobaczenia :ladybug8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: WROCŁAW

Postprzez BT37 » 04 Wrz 2013, 16:05

Osoby ( oprócz mnie ), które mają opłacone noclegi :

1. Magdzia_dab - całość
2. Gosiaczek68 - całość za siebie i męża
3. Gosia33 - całość
4. Ewunia - całość
5. Waldi380 - całość
6. Szater - całość za siebie i męża

Bielty :
1. Zoo
* Magdzia_dab


2. Panorama Racławicka


* Magdzia_dab


Przypomnę, że deklaracje na bilety proszę składać na forum.
W każdej chwili można się ze mną skontaktować beata@biedronkowo.info, GG : 10053236 lub tel. 515 742 899






W piątek 13 września od godziny 14.00 będziemy gościć przedstawicieli firm dermoksmetycznych.
Gościem naszym będzie firma, która jest z nami od samego początku FARMINA - producent m.in. MediDermu,
Firma, która hojnie nas wspiera CERKO, oraz firma BIODERMA. Firmy m.in. Embryolisse, Pharmaceris, Tymofarm obiecały nam wsparcie produktowe na spotkanie.
Firma Lefrosch jeszcze się określi czy będzie czy też wesprze nas produktowo. Być może jeszcze , któraś z firm zechce się z nami spotkać.
Zapraszam serdecznie do udziału w projekcjach.
Miejscem spotkania jest Tro Hostel przy ul. Trzemeskiej 4 we Wrocławiu.
Proszę o potwierdzanie swego przybycia, ponieważ na prośbę firm musze sporządzić listę gości biorących udział w spotkaniach.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: WROCŁAW

Postprzez Lenka » 10 Wrz 2013, 08:36

Beatko niestety planowałam przyjechać tylko na sobotę i niedzielę, u znajomych planowałam ten jeden nocleg, nie ukrywam, że zalezało mi na cerko, spotkaniu z przedstawicielami tej firmy, ale nie ma tego zlego, cerko kupione przez internet, a was ściskam, pozdrawiam, udanego spotkania życzę, słoneczka, dobrych humorów, nowych znajomości :)

Mam pogrzeb w Sumperku w Czechach, zmarła na raka moja bardzo dobra znajoma, bardzo długo walczyła z chorobą, myśleliśmy że po udanym leczeniu, gdzie markery były w porządku, uda się, niestety gdzieś po roku rak zaatakował znowu inne narządy. Zostawiła męża i trójkę dzieci
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: WROCŁAW

Postprzez Gosiaczek68 » 10 Wrz 2013, 08:45

Coś przegapiłam, że trzeba sie zapisywać na Panoramę Racławicką, jeżeli to jeszcze aktualne to proszę mnie też wziąć pod uwagę. :buzka
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: WROCŁAW

Postprzez BT37 » 10 Wrz 2013, 09:51

Przypominamy wszystkim o naszym spotkaniu we Wroclawiu w dniach 13-15 września 2013 roku.
Zaczynamy 13 września spotkaniami z przedstawicielami firm :
Farmina, Cerko i Bioderma.
Zapraszamy na godzinę 13- 14 do Trio Hostel przy ul Trzemeskiej 4 we Wrocławiu.
W sobotę planujemy czas na zwiedzanie oraz spotkania w naszym gronie. Spodziewam się też jeszcze odpowiedzi z dwóch żródeł czy wezmą udzial w naszych spotkaniach, więc plan może uleć jeszcze zmianom.
Spotkanie nasze wsparly firmy : FlosLek, Tymofarm, Lefrosch, Pharmaceris i Embryolisse.

Z przykrością stwierdzam, że jeden z uczestnikow musiał zrezygnować z naszego spotkania, niemniej jednak zostawił mi do dyspozycji chętnych swoj pokój ( jest oplacony i Pan Dominik nie chce zwrotu pieniędzy za ten pokoj ) to pokój dla dwóch osób. Także jeżeli są chętni proszę o konatkt beata@biedronkowo.info, tel. 515 742 899

Leno, wyrazy wspóczucia. Niestety nasze życie czasami tak się kończy. Liczę na to, że spotkamy się w pażdzierniku/listopadzie na pielgrzymce chorych.

Gosiu, wezmę Cię pod uwagę.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: WROCŁAW

Postprzez Lenka » 10 Wrz 2013, 15:39

spotkamy się na pewno, ale czy uda Ci się też kogoś zaprosić ? jak tak poczytałam Twój post aż mi się zal zrobiło, że nie będę nawet te dwa dni:(
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: WROCŁAW

Postprzez BT37 » 10 Wrz 2013, 18:08

Leno, to już nie ode mnie zależy czy ktoś zechce skorzystać z tej oferty.
miejsce jest wolne i opłacone, tylko brać....
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: WROCŁAW

Postprzez Szater » 13 Wrz 2013, 16:36

wrócilismy cali i zdrowi z Tunezji,jutro dobijamy do biedroneczek we Wrocławiu :gwiazdka6
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: WROCŁAW

Postprzez tomaso » 14 Wrz 2013, 01:25

Cześć,

właśnie wróciłem do Wrocławia i chętnie się z Wami jutro, a właściwie dzisiaj spotkam, ale na zwiedzanie za bardzo nie mam czasu. Czy jest dzisiaj w planie coś oprócz zwiedzania? Może jakiś nr kontaktowy, to rano byśmy się dogadali.

Pzdr
T.
tomaso
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 6
Rejestracja: 30 Sie 2013, 18:03

Re: WROCŁAW

Postprzez BT37 » 14 Wrz 2013, 07:05

witaj Tomaso,
kontakt do mnie jest podany kilka postów wyżej.
Zapraszam serdecznie na Trzemeską.
konatkt beata@biedronkowo.info, tel. 515 742 899
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

cron