Gdzie kupić produkty LEFROSCH

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Gdzie kupić produkty LEFROSCH

Postprzez Lenka » 18 Wrz 2013, 12:14

może orientujecie się gdzie mogę kupić jednocześnie squamax i pilarix, bo już na allegro tego pierwszego nie widzę :( a potrzebuję kupić, a dostawca medyczny na Śląsk na razie jest niedostępny :( i nie mamy się czym smarować, a to nam super działało i raczej chciałabym nie zmieniać, jak jest ok , może macie jakąś sprawdzoną aptekę internetową, mnie się nie udało znaleźć
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: Gdzie kupić produkty LEFROSCH

Postprzez BT37 » 18 Wrz 2013, 15:32

Leno, produkty firmy Lefrosch powinny być dostępne i to w dobrych cenach w aptece :
Apteka Amarantowa w Częstochowie przy ul. NMP 3
Apteka Wrzosowa w Częstochowie ul. Wolności 46
Jeśli nie dostaniesz w tych aptekach produktów firmy Lefrosch i to w tzw. dobrej cenie, daj mi proszę znać Leno.
Informacje o tych aptekach uzyskałam w firmie Lefrosch, dzięki uprzejmości Pana Karola Gołębiowskiego.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Gdzie kupić produkty LEFROSCH

Postprzez Hala1 » 18 Wrz 2013, 17:08

To sieć aptek sa to tzw. apteki kolorowe i jest ich u nas dużo i rzeczywiście mają bardzo dobre ceny i dobre zaopatrzenie. Ja tam często zamawiam leki i dostarczają szybko, a jeśli akurat w danej nie mają sprawdzają dostępność i cenę leku w innych "Kolorowych"
Hala1
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 15 Lip 2012, 11:21
Miejscowość: Częstochowa

Re: Gdzie kupić produkty LEFROSCH

Postprzez BT37 » 18 Wrz 2013, 18:10

W tym przypadku ta tzw. "dobra cena" zgodnie z tym czego się dowiedziałam ma być sporo niższa niż gdzie indziej.
Producent ma swoje umowy z tymi aptekami i jego produkty są sprzedawane po cenach promocyjnych, czy jak tam to nazwać. Prawdopodobnie ( sama tego nie sprawdzałam ) cena Squamaxu emulsji powinna być ok. 15 zł zamiast np 30 zł.
Dlatego proszę o informację czy to jest fakt, czy rzeczywiście w tych aptekach te produkty są dostępne w takich cenach.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Gdzie kupić produkty LEFROSCH

Postprzez artsus » 19 Wrz 2013, 11:01

Tutaj możesz, już pisałem o tej aptece na naszym forum. Szczerze polecam i tania wysyłka.

http://forum.biedronkowo.info/viewtopic.php?f=90&t=7273
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Gdzie kupić produkty LEFROSCH

Postprzez BT37 » 19 Wrz 2013, 18:36

Zgodnie z informacją od Pani Doroty Hajdas - przedstawicielki firmy Lefrosch w Częstochowie w tej chwili w Aptece Super - Pharm w Galerii Jurajskiej preparat Pilarix duże opakowanie jest w promocyjnej cenie ok. 10 zł ( o ile dobrze pamiętam 9.99 zł ). To bardzo dobra cena.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Gdzie kupić produkty LEFROSCH

Postprzez Lenka » 19 Wrz 2013, 22:07

Dziękuję bardzo, kupiłam przypadkiem, kupując sobie leki rozglądałam się po aptece (tych z serii "kolorowych"byłam akurat w bursztynowej ) i nie było nigdzie Lefroscha na półce, a pózniej myślę, a zapytam i wyciągnęła mi pani z szuflady pilarix 100 ml coś około 15 zł, ale do Galerii podjadę i kupię, bo smaruję nim też moją młodszą też bo ma szorstką skórkę na udach,

squamax krem nie mieli, ale póki co nie tęsknie za nim :) zadowalam się pilarixem na wielki plus :brawo
...................................
ja też zwoniłam ze strony Lefrosch do przedstawiciela na woj. Ślaskie, ale nikt nie odbierał :(
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02


Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

cron