Cetaphil krem nawilżający

Dział ogłoszeń dla wszystkich. Czegoś potrzebujesz, chcesz coś sprzedać - umieść tutaj swoje ogłoszenie!

Cetaphil krem nawilżający

Postprzez Dagon » 26 Cze 2014, 15:56

Witam Serdecznie wszystkich obecnych.

Na łuszczycę choruję już od dobrych 10 lat, przez ten okres czasu choroba raz cofa się a raz wraca. Długo szukałem odpowiednich kosmetyków do nawilżenia skóry, które dawały by długotrwały efekt, przynosiły ulgę w swędzeniu i pękaniu skóry. Przyjaciel ojca ze Stanów polecił mi krem CETAPHIL, jako iż jego syn również choruje na ciężką odmianę naszej choroby. Moja propozycja jest krótka, mogę odsprzedać pewną ilość kremu w opakowaniach po 453 gramy, sprowadzonych bezpośrednio ze Stanów jako iż najzwyczajniej w świecie nie potrzebuję aż takiej ilości. Zainteresowanych proszę o kontakt tutaj lub na maila ozzmaniac1@interia.pl.
Serdecznie pozdrawiam.
Dagon
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 3
Rejestracja: 26 Cze 2014, 15:49

Re: Cetaphil krem nawilżający

Postprzez artsus » 27 Cze 2014, 19:05

W jakiej cenie to cudo sprzedajesz?
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Cetaphil krem nawilżający

Postprzez Dagon » 28 Cze 2014, 16:51

44 zł za opakowanie 453 gram. Uważam że cena jest bardzo korzystna, zwłaszcza iż najtańsze oferty na Allegro oscylują wokół 53 zł. Mogę podesłać link do aukcji tudzież możemy mailowo umówić się na sprzedaż, wedle woli.
Ostatnio edytowany przez Dagon, 05 Lip 2014, 23:40, edytowano w sumie 1 raz
Dagon
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 3
Rejestracja: 26 Cze 2014, 15:49

Re: Cetaphil krem nawilżający

Postprzez Dagon » 28 Cze 2014, 16:57

Niniejszym zamieszczam link do aukcji na Allegro,w razie nie posiadania konta można kontaktować się także mailowo na ozzmaniac1@interia.pl
http://allegro.pl/cetaphil-krem-nawilza ... 57960.html
Dagon
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 3
Rejestracja: 26 Cze 2014, 15:49


Wróć do Tablica ogłoszeń

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości