czynniki wywołujące łuszczycę kompendium

Skąd się wywodzi, metody leczenia, zapobiegania oraz diety stosowane w chorobach łuszczycy

Re: czynniki wywołujące łuszczycę kompendium

Postprzez Amazonka » 12 Paź 2013, 00:15

Stosowalem kapsułki, ostatnio doszedłem do wniosku, że najlepiej i najwygodniej w kroplach.
W sumie stosowalem: manayupę, vilcacore, i bulteleczkę sandre de drago.
Po sandre de drgo poprawił mi śię zdecydowanie brzuch.
Pierwsze 4 lata jak stosowałem preparaty AMC zdecdowanej poprawy nie było.
Ustapila po 4 latach ale..... niejes t wykluczne,ze odkladnie w polwie 2004 roku bylem 1 raz na czakramie w Krakowie.
Jest tęż prawdopodobne, że wtedy zacząłem pić miód ze spadzi iglasztej.
W życiu sie nie spodziewałem, że pozbędę sie tego paskustwa - dlatego nie prowadziłem żadnych zapisków.
Do dat sięgnąłem przed Ciechocinkiem 10- 2012. Co udało mi się ustalić, to ostatnią wizytę na lampach PUVA w czerwcu 2004 roku.
Ostanie doświadczenia to w szpitalu i po szpitalu 2012 rok ( na brzuch -nie łuszczycę). Miałem średni rzut,ale niedokuczliwy, który udalo mi sie wygonić metodami jak wyżej. Miałem kostki spuchnięte jak bańki, mniej więcej do czerwca 2012.

Na czkaramie nie byłem od listpoada 2011 roku.
Ostatnio pilem miod tylko 4-5 dni (katar lekki) po tym minął mi też ból kolana i biodra.
Nie zażywam żadnych środków w celach badawczych. Jak wyrzuci to będę robił na sobie badania kliniczne. Ale nie wyrzuca.
Podsumowanie.
Niestety nie wiem co pomaga. Nie jest wykluczone, że kompilacja=połączenie tego co zażywałem.
Nie mogę wam powiedzieć nic wiecej - bo nie wiem.
9 lat to szmat czasu bez choroby. Zwłaszcza po ciężkiej postaci łuszczycy. Lekarze powinni się mną zainteresować - ale nie chcą.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: czynniki wywołujące łuszczycę kompendium

Postprzez Amazonka » 12 Paź 2013, 00:37

Jeszczejedno.Podobno ostatnio AMC dodaje jako środek przeciw łuszczycy Sandre de drago. To środek przeciw-rakowy.
Nawet się zastanawiałem nad podobieństwem do MTX. Dają na raka łuszczyca znika.
Mój kolega zmarł w we wrześniu na raka płuc. Miał też łuszczyce. Kontaktowałem się z nim przez ostanie 3 lata.
Jak mu dali chemię MTX to powiedzieli, że łuszczyca przejdzie. Stąd moje skojarzenie w kierunku Sandre de drago.
Ja w 2004~~ 2005 roku wypiłem butelkę Sandre de drago profilaktycznie.
Z miodem jest też skojarzenie terapeutyczne.
Kit pszczeli znany jest na łuszczycę - stosowany zewnętrznie. Nie jest wykluczone, że takie same składniki są w miodzie.
Stosowanie zewnętrzne to jest wnikanie przez skórę do krwi. Identycznie do krwi się wprowadza poprzez przewód pokarmowy.
W medycynie to klasyka: tabletki,zastrzyki i maści.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: czynniki wywołujące łuszczycę kompendium

Postprzez Szater » 12 Paź 2013, 07:07

sorki ze wtrace swoje pięc groszy....mysle że rak to tak inwazyjna choroba iz pozera wszystko ,kazda zdrowa tkanke,jest człowiek ogólnie niedożywiony,karmiony przez kroplówki i tu bardziej bym widziała przyczyne zanikania zmian podczas chorób nowotworowych :) podobne mechanizmy(niedozywienie!,osłabienie funkcjonowania wiekszosci narządów) zaobserwowac mozna było w obozach zagłady.Wiecej wiec przypisywałabym zasług jednak....diecie niż lekom...w tym wypadku,no ale to tylko takie moje przemyslenia :)
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: czynniki wywołujące łuszczycę kompendium

Postprzez Amazonka » 12 Paź 2013, 19:29

Ja tez słyszałem o tym,że w Oświęcimiu łuszczyca ludziom znikała. Odpadają wszelkie argumentacje lekarskie, dotyczace witamin etc. Także na temat stresu. Nikt nie powie, że w Oświęcimiu był mniejszy.
także odpada opcja osłabienia organizmu.
Nie można wyciagnąć konkretnych wniosków co do profilaktyki. Czego unikać ?
Ja stawiam na oczyszczenie organizmu - przez coś w rodzaju głodówki.
Mam sporo do czynienia z lekarzami, mam i miałem. Niestety nie można się od tej grupy zawodowej oczekiwać logicznego myślenia.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: czynniki wywołujące łuszczycę kompendium

Postprzez henia » 13 Paź 2013, 23:53

Amazonka napisał(a):[...]Mam sporo do czynienia z lekarzami, mam i miałem. Niestety nie można się od tej grupy zawodowej oczekiwać logicznego myślenia.

Przepraszam ale takie stwierdzenie mnie po prostu irytują; i nie potrafię przejść obok nich, obojętnie :ladybug6
henia
 

Re: czynniki wywołujące łuszczycę kompendium

Postprzez Zdzisław » 14 Paź 2013, 01:04

Wiem jak zwalczyć skutecznie Łuszczycę, może nie każdą jej odmianę, ale w 90% potrafię wyleczyć z tej dolegliwości osoby cierpiące. Preparat jest bezpieczny nawet dla alergików i dzieci, produkowany jest na bazie szamponu z dodatkiem komponentów ziołowych.
Sam chorowałem od 1997r, w 2008 roku już wiedziałem co może zwalczyć Łuszczycę. Prowadzone doświadczenia na sobie upewniły mnie że mogę zaproponować innym osobom cierpiącym na Łuszczyce mój preparat za ich zgodą, leczenie okazało się bardzo skuteczne i bezpieczne.
Zapraszam osoby zainteresowane do wspólnego leczenia, każda osoba wyleczona obowiązuje się do udzielania informacji osobom zainteresowanym o sposobie stosowania preparatu co jest bardzo ważne w skuteczności leczenia.
Pozdrawiam Zdzisław, więcej informacji pod tel. 661 336 858
Zdzisław
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 11 Paź 2013, 13:46

Re: czynniki wywołujące łuszczycę kompendium

Postprzez Szater » 14 Paź 2013, 08:18

witam panie Zdzisławie,mielismy okazje spotkac sie osobiscie w Poznaniu :) nie obrazi sie pan wiec,jak sadze, gdy i tu przypomne podstawową prawde o łuszczycy,która czesto Pan pomija-łuszczyca jest nieuleczalna,wiec nie może Pan reklamowac iz wyleczy kogokolwiek w 90%-spowodowac remisje,poprawic jakosc skóry i owszem ale do wyleczenia to raczej nie dojdzie.Miałam kontakt z pana produktem(moja skóra również :wink: ) przyznam pachnie ładnie co we wszelkiego rodzaju masciach czy preparatach jest raczej niespotykane,nie mniej jednak nie w zapachu problem.Jak dla mnie najwiekszym minusem pana preparatu jest to iz nie chce pan podac składu,twierdząc ze nie ma tam nic co by zrobiło komukolwiek krzywde.....przepraszam ale smiem twierdzic ze NIE MA PREPARATÓW BEZPIECZNYCH W 100% DLA WSZYSTKICH,zawsze moze znalezc sie ktos uczulony.Nikt nie wymaga od pana zdradzenia swojej receptury,skład spowoduje jasnosc sytuacji. :) Z tego co zrozumiałam z Pana wypowiedzi nie ma pan konkretnie postawionej diagnozy iż choroba ,którą pan u siebie zaleczył to łuszczyca.Prosze wybaczyc gdyby okazało sie iż moja wypowiedz jest nadzbyt smiała,nie wynika to z checi obrażenia pana a jedynie zachecenia do dyskusji nad zachwalanym preparatem :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: czynniki wywołujące łuszczycę kompendium

Postprzez BT37 » 14 Paź 2013, 18:02

Zapraszam osoby zainteresowane do wspólnego leczenia, każda osoba wyleczona obowiązuje się do udzielania informacji osobom zainteresowanym o sposobie stosowania preparatu co jest bardzo ważne w skuteczności leczenia.



Zdzisławie, reklamujesz na biedronkowie i spotkaniach sygnowanych logiem biedronkowa swój jak zapewniasz bezpieczny preparat. Wobec czego ja proszę uprzejmie o atest tego preparatu, chcę go zobaczyć żeby wiedzieć czy faktycznie jest bezpieczny.
Drugą sprawą jest używanie słowa "wyleczyć" w stosunku do łuszczycy akurat ten termin absolutnie nie pasuje. Łuszczycę można zaleczyć, ponieważ wbrew ogólnym poglądom łuszczyca nie jest chorobą skóry tylko układu immunologicznego, a lecząc skórę zaleczamy tylko objaw uboczny choroby. Tak to wygląda.
Jestem dostępna pod nr 515 742 899 lub beata@biedronkowo.info. Czekam na atest .
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: czynniki wywołujące łuszczycę kompendium

Postprzez Zdzisław » 15 Paź 2013, 01:02

Witam, cieszę się że wzbudziłem zainteresowanie.
Atestu nie posiadam bo nie mam czasu na jego uzyskanie tj.14 lat, poza tym nie jest mi on potrzebny. Mój preparat jest tak bezpieczny jak powietrze którym oddychamy, mydło do mycia z którego korzystamy, czy też szampon do mycia włosów, lub pachnące zioła które kwitną wiosną.
Moja oferta jest skierowana do osób, które chcą jeszcze walczyć z tą dolegliwością. Nie obrażając nikogo, osoby które już nie mogą żyć bez tej choroby i są od niej uzależnione, nie potrzebują mojej pomocy. Nie jestem w stanie odebrać im sensu życia, który kreci się wokół ich łuszczycy.
Mam twarde dowody na wyleczenie, lub jak Pani nazywa zaleczenie łuszczycy, choć nie każdej odmiany. Po mojej kuracji łuszczyca powraca, ale osoby nauczone korzystania z tego preparatu potrafią likwidować jej rozkwit w zaraniu tzn. w ciągu 1godziny likwidują zarodek i mają spokój na okres kilku miesięcy. Są czyści bez stosowania istniejących, niebezpiecznych środków z atestami.
Nie pobieram pieniędzy za leczenie i swój poświęcony czas tej sprawie. Wyleczyłem siebie i kilka innych osób, które zastosowały się do moich wskazówek.Trwa to około 4 miesięcy, ale systematyczność i wytrwałość w zastosowaniu się do wszystkich moich zaleceń przynosi niesamowite, pozytywne skutki - zanik łuszczycy, skóra jest czysta. Chciałbym pomóc tym, którzy jeszcze chcą tej pomocy i dlatego szukam kontaktów z takimi osobami, które pomogą mi pomóc innym.
Pozdrawiam Zdzisław.
tel. 661 336 858
Zdzisław
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 11 Paź 2013, 13:46

Re: czynniki wywołujące łuszczycę kompendium

Postprzez BT37 » 15 Paź 2013, 02:11

Zastanawiam się jak Pan może reklamować coś bez zgody właścicieli serwisu nie dając do wglądu atestu ani nawet skladu preparatu. Szuka Pan osób, które moga pomóc, pomijając administrację serwisu,nie zwracając się do nas, ale korzystając z forum i spotkań sygnowanych logiem biedronkowa
Twarde dowody sa poparte badaniami, relacjami, analizami, a Pan mi ich nie przedstawił. To czy Pan pobiera czy nie pobiera opłat nie ma dla mnie znaczenia. Reklamuje się Pan tu i ja jako administrator chcę znać ten preparat, chcę wiedzieć co jest podawane, jaki ma skład. Tak, że gdy mnie ktoś zapyta czy to bezpieczne to żebym mogła ze spokojem i pełną odpowiedzialnością odpowiedzieć. Każdy preparat ma swój skład, może uczulać, wchodzić w reakcję z lekami, które większość z nas bierze na schorzenia współistniejące. Wział Pan to pod uwagę ?Jestem chemikiem z zawodu, wiem jak można zaszkodzić pozornie prostą substancją.A pachnące zioła wiosną też nie dla każdego są bezpieczne.
Jeżeli chodzi o wyleczenie/zaleczenie łuszczycy, to sam Pan przyznaje, ze wraca :
Po mojej kuracji łuszczyca powraca,
Jak może Pan zatem powiedzieć, ze potrafi ja Pan wyleczyć ?
Pozdrawiam serdecznie.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Łuszczyca - Przyczyny powstania, leczenie, dieta i inne...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron