Psycholog - po przerwie

Psycholog, mgr Agnieszka Sitnik
Wykształcenie psychologiczne zdobyła na Wydziale Psychologii UW. Jest praktykującym psychologiem, posiadającym doświadczenie w zakresie psychologicznych aspektów funkcjonowania zawodowego oraz trenerem umiejętności osobistych. Jako psycholog współpracowała z ośrodkami oferującymi pomoc dla dzieci i rodzin dzieci z zaburzeniami rozwojowymi.

Psycholog - po przerwie

Postprzez Agnieszka » 04 Cze 2012, 14:53

Witajcie

Moi drodzy trochę czasu minęło od mojej ostaniej aktywności na forum. Przez ten czas, poznałam część z Was dzięki dotychczasowej korespondecji głównie mailowej. Łuszczyca jest chorobą wywołującą wiele problmemó równiez związanych z naszym samopoczuciem czy samokaceptacją. Jednak brak jest dosatatecznego wsparcia w tej kwestii, jak również pewna obawa przek kontaktem z psychologiem z Waszej strony.
Proponuję Wam wspólne towrzenie tego działu na formu, czekam na zgłoszenia Waszych największych problemów, dzięki temu będziemy mogli umieszczać na forum porady przydatne dla nas wszystkich.

Pozdrawiam
Agnieszka
Agnieszka
Specjalista Biedronkowa
Specjalista Biedronkowa
 
Posty: 58
Rejestracja: 24 Mar 2010, 14:02

Re: Psycholog - po przerwie

Postprzez BT37 » 05 Cze 2012, 22:43

Agnieszko, witam Cię bardzo serdecznie :gwiazdka6 Cieszę się, że jesteś znowu z nami. Mam nadzieję, że nasze biedroneczki otworzą się troszkę na Ciebie. Pozdrawiam cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Psycholog - po przerwie

Postprzez Agnieszka » 05 Cze 2012, 22:49

Dzięki Beatko za ciepłe powitanie :)

Mam nadzieję, że biedronki nie będą się mnie obawiać: ) i razem ożywimy wiele psychologicznych aspektów naszej choroby.

Pozdrawiam
Agnieszka
Specjalista Biedronkowa
Specjalista Biedronkowa
 
Posty: 58
Rejestracja: 24 Mar 2010, 14:02


Wróć do Psychologia i psychodermatologia porady specjalisty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron