Spotkanie w Częstochowie

Psycholog, mgr Agnieszka Sitnik
Wykształcenie psychologiczne zdobyła na Wydziale Psychologii UW. Jest praktykującym psychologiem, posiadającym doświadczenie w zakresie psychologicznych aspektów funkcjonowania zawodowego oraz trenerem umiejętności osobistych. Jako psycholog współpracowała z ośrodkami oferującymi pomoc dla dzieci i rodzin dzieci z zaburzeniami rozwojowymi.

Spotkanie w Częstochowie

Postprzez Agnieszka » 08 Lip 2012, 11:35

Serdecznie zapraszam uczestników spotkania w Częstochowie na spotkanie ze mną w sobotę o godz. 10.00. Mam nadzieję, że będziemy się mogli bliżej poznać. Jeśli macie jakieś tematy które chcielibyście szczególnie poruszyć jestem otwarta na Wasze potrzeby :)


Pozdrawiam
Agnieszka
Agnieszka
Specjalista Biedronkowa
Specjalista Biedronkowa
 
Posty: 58
Rejestracja: 24 Mar 2010, 14:02

Re: Spotkanie w Częstochowie

Postprzez Agnieszka » 10 Lip 2012, 20:38

Myślą przewodnią naszego spotkania będzie hasło " Jak zaakceptować i oswoić łuszczycę w życiu codziennym". Mam nadzieję na żywiołowe i owocne spotkanie.

Pozdrawiam
Agnieszka
Agnieszka
Specjalista Biedronkowa
Specjalista Biedronkowa
 
Posty: 58
Rejestracja: 24 Mar 2010, 14:02

Re: Spotkanie w Częstochowie

Postprzez BT37 » 10 Lip 2012, 21:05

Witaj Agnieszko :gwiazdka6
Również myslę, że spotkanie będzie owcocne.
Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie :kwiatek3
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Spotkanie w Częstochowie

Postprzez Agnieszka » 14 Lip 2012, 21:24

Bardzo Wam dziękuję za Waszą otwartość i ciepłe przyjęcie na dzisiejszym spotkaniu. Miło było Was poznać i mam nadzieję że teraz będzie w Was większa odwaga do bezpośredniego kontaktu ze mną:)

Pozdrawiam
Agnieszka
Agnieszka
Specjalista Biedronkowa
Specjalista Biedronkowa
 
Posty: 58
Rejestracja: 24 Mar 2010, 14:02


Wróć do Psychologia i psychodermatologia porady specjalisty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron