Płatne badanie

Psycholog, mgr Agnieszka Sitnik
Wykształcenie psychologiczne zdobyła na Wydziale Psychologii UW. Jest praktykującym psychologiem, posiadającym doświadczenie w zakresie psychologicznych aspektów funkcjonowania zawodowego oraz trenerem umiejętności osobistych. Jako psycholog współpracowała z ośrodkami oferującymi pomoc dla dzieci i rodzin dzieci z zaburzeniami rozwojowymi.

Płatne badanie

Postprzez Agnieszka » 04 Lis 2012, 19:23

Witam
Zgłosiła się do nie tłumaczka z USA, która poszukuj osób chorych na łuszczyce do przeprowadzenia badania translatorskiego. Będzie to krótka ankieta telefoniczna ok 10-15 minut, ankieta dotyczy prawidłowego przetłumaczenia określonych pytań do ankiety tj, badany nie będzie odpowiadał na zadawane pytania, ale będzie odpowiadał czy są one zrozumiałe, dobrze przetłumaczone ewentualnie będzie proszony o sugestie jak lepiej można by zadać dane pytanie.

Płatność za udział w badaniu to 50 USD. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy do wtorku tj. 06.11.2012

Pozdrawiam
Agnieszka
Agnieszka
Specjalista Biedronkowa
Specjalista Biedronkowa
 
Posty: 58
Rejestracja: 24 Mar 2010, 14:02

Re: Płatne badanie

Postprzez Agnieszka » 05 Lis 2012, 14:58

Dla osób zainteresowanych - nie trzeba znać języka angieslskiego aby wziąć udział w ankiecie.
Agnieszka
Specjalista Biedronkowa
Specjalista Biedronkowa
 
Posty: 58
Rejestracja: 24 Mar 2010, 14:02

Re: Płatne badanie

Postprzez dora1000 » 06 Lis 2012, 12:33

Witam Cię Agnieszko. Chciałabym troszkę więcej dowiedzieć się na temat badania. Czy jest dowolność wybrania godziny rozmowy? Jak wiesz jest tu dość znaczna grupa ludzi, którzy chętnie wezmą udział w ankiecie, ale każdy pracuje w jakiś określonych godzinach i nie będzie mógł podjąć zapewne w tym czasie rozmowy. Nie chodzi tu o pieniądze, żeby wziąść je do kieszeni, bo przeznaczylibyśmy je na nasze biedronkowo i dali do dyspozycji Beatki, by przeznaczyła je w konkretnym celu.
Pozdrawiam :ladybug4
dora1000
 

Re: Płatne badanie

Postprzez Agnieszka » 06 Lis 2012, 17:08

Myślę, że z dostosowaniem terminu badania nie będzie probelmu. Potrzebe są jeszcze 3-4 osoby, a zgoszernia przyjmuję tylko do dnia dziesiejszego do wieczora, ponieważ Pani też ma określony czas na zrealiowanie ankiety.

Pozdrawiam
Agnieszka
Specjalista Biedronkowa
Specjalista Biedronkowa
 
Posty: 58
Rejestracja: 24 Mar 2010, 14:02

Re: Płatne badanie

Postprzez Amazonka » 06 Lis 2012, 22:33

Masz już wystarczajacą ilość chętnych ?
Ja jestem z twojego miasta. Taki wysoki i chudy.
Jak chce kobieta coś wrzucić to na biedronkowo.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Płatne badanie

Postprzez Agnieszka » 07 Lis 2012, 23:17

Potrzebni są jeszcze dwaj panowie do udziału w badaniu.

Pozdrawiam
Agnieszka
Specjalista Biedronkowa
Specjalista Biedronkowa
 
Posty: 58
Rejestracja: 24 Mar 2010, 14:02

Re: Płatne badanie

Postprzez Agnieszka » 09 Lis 2012, 10:55

Pilnie potrzebny jeszsze jeden Pan do badania.

Pozdrawiam
Agnieszka
Specjalista Biedronkowa
Specjalista Biedronkowa
 
Posty: 58
Rejestracja: 24 Mar 2010, 14:02

Re: Płatne badanie

Postprzez Coccinella » 20 Gru 2012, 23:29

Hmm, właśnie mi się przypomniało, że po przeprowadzeniu badania ta Pani miała oddzwonić po 2 tygodniach i zapytac o nr konta... Badanie miałam ok 10-11 listopada a od tamtej pory nikt do mnie już nie zadzwonił ani nie napisał meila.. ciekawe:D
Coccinella
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 17
Rejestracja: 09 Lip 2012, 13:19
Miejscowość: Radomsko

Re: Płatne badanie

Postprzez Amazonka » 21 Gru 2012, 13:16

Coccinella napisał(a):Hmm, właśnie mi się przypomniało, że po przeprowadzeniu badania ta Pani miała oddzwonić po 2 tygodniach i zapytac o nr konta... Badanie miałam ok 10-11 listopada a od tamtej pory nikt do mnie już nie zadzwonił ani nie napisał meila.. ciekawe:D
Normalka w kapitaliźmie. Pewnie kobita zrezygnowała. Ja na szczęście się nie napracowałem. Po prostu niepoważne zawracanie głowy.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Płatne badanie

Postprzez Agnieszka » 21 Gru 2012, 15:02

Witajcie

Napisałam do Pani od badania z prośbą o ustalenie zasad rozliczenia udziału w badaniu, jak będę coś wiedziała napiszę.

Agnieszka
Agnieszka
Specjalista Biedronkowa
Specjalista Biedronkowa
 
Posty: 58
Rejestracja: 24 Mar 2010, 14:02

Następna

Wróć do Psychologia i psychodermatologia porady specjalisty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron